River Island AW14 Collection vol 1

It is end of July and temperatures even here in Estonia are around 30 degrees and so I doubt that anyone is really thinking about autumn-winter clothes right now. But if you would like to see what River Island AW14 Collection has to offer then this post is for you. Today I´m showing you a sneak peek at River Island new collection. 

Käes on juuli lõpp ning praeguste kuumade ilmadega vaevalt, et keegi meist mõtleb lähenevale sügisele ja talvele ning veel vähem selle hooaja riietele. Ent kui teile siiski pakub huvi, mida pakub River Island´i sügistalvine kollektsioon, siis see postitus on teie jaoks. Täna on mul teile näitamiseks River Island´i uue kollektsiooni pildid ja ehk leiate juba mõned uued lemmikudki, millega enda riidekappi täiendada. 

River Island River Island sügistalv River Island AW14 River Island AW14 Collection River Island AW14 Collection AW14 Collection

 So what do you think? Any favorites or must-haves? To check out all pieces in this collection go visit River Island website.

Mis teie, kallid lugejad siis arvate River Island´i sügistalvisest kollektsioonist? Kas jäi silma ka midagi sellist, mida kindlasti enda riidekapis näha sooviksite? Uue kollektsiooniga saate tutvuda ka River Islandi kodulehel. 

 

One Response

  1. justina July 31, 2014

Leave a Reply

66 Shares
Stumble
+13
Tweet6
Share49
Pin8
Share