My sunny summer days must-haves

Officially the summer started couple of weeks ago, but I look out of the window then all I can see is just rain, rain, rain and more rain. Hopefully the rain will stop soon and we can enjoy sunny wheater in this corner of the world where I live. Today I wanted to share with you my sunny summer days must-haves.

Suvi algas ametlikult küll mõned nädalad tagasi, ent aknast välja vaadates on ilm küll endiselt kõike muud kui suvine. Loodetavasti siiski saab varsti halb ilm ja vihm otsa ning lõpuks ometi saabuvad soojad päikesepaitselised päevad. Lootuses, et need varsti varsti tulevad näitangi teile enda päikseliste suvepäevade must-have tooteid.

My sunny summer days must-haves

 

 1. Sunscreen is a must for me during sunny summer days. For the last couple of years I have been loving this Australian Gold Clear Spray Gel  SPF15. I like it because it is spray! I am not really found of those regular lotions-creams. I like that I can spray it on massage in and in 30 minutes I´ll be ready to go outside. It absrobs quickly and doesn´t leave this unpleasant greasy or sticky feeling. Also it has really nice scent.
 2. Another Australian Gold product which I discovered last year. Their Moisture Lock Tan Extender is just amazing! I love its scent and it makes my skin so soft and moisturized. I have been using it as a body lotion even when I its not summer 😛
 3. Some people use one sunscreen product for their face and body, but I am one of those who prefers different products, because skin on face different from rest of my body. This spring I discovered Kiss My Face Face Factor Suncsreen SPF30 for face and neck and I love it. It doesn´t leave whiteish residue on my face and it absorbse nicely without leaving my skin greasy or oily. It works with my makeup if needed.
 4. I drink at least 1.5L water every day and so water bottle is something I take with me whereever I go. This Tervis Peacock Feathers Wrap 24-Ounce Water Bottle looks just so pretty and stylish and I think I am adding this one to my never ending wishlist 😉
 5. On the days when I use makeup usually I prefer somekind of BB cream or tinted moisturiser. Physicians Formula Organic Wear Tinted moisturiser is cruelty free and makes my skin look more even.
 6. Hat! During those hot summer days a hat is a must. Why? Well I doubt you want end up with a major headache or a sunstroke. Also hat helps to protect your hair from sun damage. Wider hat brim helps to protect your face and shoulders from getting too much sun.
 7. Bright nail polish. Lately China Glaze Purple Panic has been of my absolute favorite.  
 8. During hot summer day I prefer waterproof mascaras. Last summer I finally decided to try Lancome Hypnose waterproof mascara and I love it! It gives amazing length and volume to my lashes and it is waterproof.

Which products are your summer time must-haves?

 1. Päikesekaitsekreem on minu jaoks midagi ilma milleta ma kodust soojal päikeseliselt suvepäeval ei lahku. Paar aastat tagasi avastasin enda jaoks Australian Gold spreigeeli SPF30 (saadaval nt mylook.ee lehel hinnaga 17.95€, I.L.U poodides ja Kaubamajas). Minu lemmik on see toode selletõttu, et tegu on spreiga ja seega on toodet tunduvalt mugavam ja lihtsam peale kanda. Lisaks ei jäta ta nahka vastikult rasvaseks või kleepuvaks ning lõhn on lihtsalt imehea! 
 2. Minu lemmik päevitusjärgne toode on jälle Australian Gold´lt. Moisture Lock (saadaval nt mylook.ee lehel, I.L.U poodides ja Kaubamajas) näo- ja ihupiim on samuti mõnusa lõhnaga ning niisutab mõnusalt nahka ilma seda rasvaseks jätmata. Olen seda ausaltöeldes ka niisama muul ajal kehakreemina kasutanud kuna see lihtsalt on nii mõnus. 
 3. Mõned inimesed kasutavad nii näo kui keha jaoks sama päikesekaitsekreemi, ent mina olen üks neist, kes eelistab näole siiski eraldi toodet. Sel kevadel avastasin enda jaoks Kiss My Face Face Factor kreemi SPF30 näole ja kaelale.  Tegu on ühe parima näole mõeldud päikesekaitsekreemiga, mida seni kasutanud olen. Mulle meeldib see selletõttu, et ta ei jäta nahale valkjat rasvast kihti ning vajadusel sobib see ka mu meigi alla.
 4. Vesi vesi vesi. Päevas tarbin ma vähemalt 1.5L vett ja seega kuhu iganes ma lähen, on mul alati kaasas veepudel. See pildil olev on oma disaini tõttu minu soovidenimekirjas 😉 Aga ise kasutan hetkel fitshop.ee lehelt tellitud Better Bodies veepudelit.
 5. Suviseks meigiks sobib imehästi päikesekaitset sisaldav BB kreem või toonitud niisutav kreem. Sel suvel kasutan mina Physicians Formula Organic Wear toonitud niisutavat kreemi. Seda ei ole testitud loomadel ning see on erinevatest hullemat sorti kemikaalidest.
 6. Erinevad peakatted. Kuumal päikeselisel päeval on müts (või misiganes peakatte) rangelt soovituslik. Miks? Sest ma arvan, et keegi ei taha lõpetada jubeda peavalu või mis veel hullem päikesepistega (ja ärge tulge rääkima, et kui on blondid juuksed, siis päikesepistet ei saa! Rumal jutt!) Lisaks aitab peakate kaitsta juukseid ning nägu ja õlgu liigse päikese eest.
 7. Erksa värviline küünelakk. Minu viimase aja lemmik on China Glaze Purple Panic. Osta/tellida saab seda näiteks beautypro.ee lehelt. 
 8. Ma ei tee endale täismeiki igapäev, ent ripsmetušš on midagi, mida kasutan ka paaegu olematu meigiga päevadel. Palava ilmaga eelistan pigem veekindlaid  ripsmekaid, kuna need suure tõenäosusega ei lähe higistades laiali. Eelmisel suvel sai mu lemmikuks Lancome Hypnose veekindlas variandis (pikem postitus sellest tulemas varsti). Tegu on super ripsmekaga, sest see lisab ikka korralikult pikkust ja volüümi ja lisaks on see veekindel.

Millised on sinu suvised must-have tooted?

 Shop my must-haves

6 Comments

 1. Just Jesss July 1, 2014
 2. Kel July 1, 2014
 3. Jess Scull July 3, 2014
 4. Ange (@angejim0531) July 3, 2014
 5. Brooke (@blushingnoir) July 3, 2014

Leave a Reply

75 Shares
Tweet38
Share24
Pin8
+14
Stumble1