Sample Sunday: Madara Sunflower Tinting Fluid

Madara Sunflower Tinting FluidA couple of weeks ago I made a FOTD post where I used Madara Sunflower Tinting Fluid and you might remember that I promised a bit longer post about it. Since I have some different samples which I do test from time to time then I decided to start a new series called Sample Sunday. Since those samples that you receive are usually very small and are good for only for 1 to 2 uses (depending on a sample maybe up to 5) then based on the sample you can´t really write a thorough review,  because skin care (and also haircare) will take longer time to test. But since samples do give a first impression then this is what I share on my Sunday Sample post. So I as mentioned my first Sunday Samples post is about Madara Sunflower Tinting Fluid  which I recieved with my www.madaracosmetics.lv order last August. I had an opportunity to choose 3 samples and so Sunflower was one of them. I actually wanted to try Moonflower (lighter shade), but since its sample was out of stock then I decided to try this one.

Paar nädalat tagasi näitasin teile ühte meigi looki, kus kasutasin Madara Sunflower toonivat kreemi ning lubasin teha sellest veidi pikema postituse. Kuna mul on kogunenud päris palju erinevaid testreid, siis alustan uue blogipostituste sarjaga Sample Sunday ehk siis testri pühapäev, kus siis jagan muljeid katsetatud toote testritest. Kuna toote näidised on tavaliselt tillukesed ning neist jätkub 1-2 kasutuskorraks (mõne toote puhul ehk kuni ka viieks), siis vaid testri põhjal ei ole võimalik tootest kirjutada põhjalikku arvustust. Eriti veel juhul kui tegu on naha-või juuksehooldustootega, mis vajavad pikemat testimisperioodi. Ent kuna testrid annavad esmamulje, siis enda Sample Sunday postitustes jagangi neid muljeid ja ehk on kellelegi sellest abi. Sarja esimene postitus on, nagu ma juba mainisin Madara Sunflower toonivast kreemist, mille näidise sain kaasa oma eelmise aasta Madara tellimusega. Mul oli võimalik valida 3 tootenäidist ja tegelikult oleksin tahtnud proovida ka heledamat tooni Moonflower, ent kuna too oli väljamüüdud, siis mõtlesingi selle ära proovida. 

Madara Sunflower Tinting Fluid

image from www.madaracosmetics.lv

Cruelty free Madara Sunflower Tinting Fluid is promised to tint, illuminate and even out your skin tone. It contains Northern Rose Hip extract and natural pigments which instantly hydrate and perfect the skin´s appearance. It masks imperfections, fine lines and leaves skin fresh and radiant with the look of summer tan. Madara Sunflower Tinting Fluid is vegan, nut and gluten free, natural and organic.

Lubaduste kohaselt peaks Madara Sunflower Titing Fluid anda nahale tooni, sära ning muutma nahatooni ühtlasemaks. See sisaldab Northern Rose Hip extract ja naturaalseid pigmente, mis koheselt niisutavad ja muudavad naha välimuse täiuslikuks. See peidab naha ebatasasused, esimesed kortsukesed ning nahk näeb välja värske ja särav koos veidi päevitunud jumega. Madara Sunflower toonitud kreem on vegan st ei sisalda loomseid koostisosi; on pähklite ja gluteenivaba; naturaalne ja orgaaniline ning ei ole testitud loomadel.

Madara Sunflower Tinting Fluid ingredients

Madara Sunflower Tinting Fluid swatch Madara Sunflower Tinting Fluid before and after

My opinion

Since the sample was small then I was able to use Madara Sunflower Tinting Fluid twice. It had light herbal scent. Its formula reminded me a bit of Physicians Formula Tinted Moisturizer. It seemed to contain almost unnoticeable brown shimmer (don´t worry you won´t look like a disco ball :D) I liked that it absorbed quickly. Actually even too quickly 😀 It didn´t leave my skin unpleasantly greasy or sticky, but it moisturised it nicely. It made my skin tone look bit more even, but it did not hide any imperfections. For light skin this is too dark and may give orange skin tone. So for all you lovely ladies, with light skin Madara Moonflower Tinting Fluid would probably be more suitable.

Overall I really wanted to like it more, but it was just missing this something special. I won´t be purchasing the full size, because the shade is too dark for me, but I would like to try Moonflower Tinting Fluid´s sample in hopes of it being more suitable for my skin.

Minu arvamus

Kuna näidis oli väike, siis kasutada sain seda 2 korda. Madara Sunflower toonival kreemil on õrn ravimtaimede lõhn ja selle koostis meenutas mulle varasemalt siin blogis arvustatud Physicians Formula toonitud niisutavat kreemi. Mulle tundus, et see sisaldas ka nagu sellist hästi õrna pruunikat sädelust (tõesti õrna nii, et ohtu diskokeraks muutuda ei ole :D). Mulle meeldis, Madara Sunflower tooniv kreem imendus kiirelt, kohati tundus, et lausa liiga ruttu. Toote ei jätnud mu nahka rasvaseks ega ka kleepuvaks, ent samas niisutas hästi. Mu nahatooni muutis Madara Sunflower tooniv kreem ühtlasemaks, aga nagu isegi näete, siis mingeid vigu ta ei peitnud/katnud. Heledale nahatoonile on Madara Sunflower liiga tume ja võib jääda oranžikas. Seega heleda nahaga neidudel soovitaks proovida pigem Madara Moonflower toonivat vedelikku/kreemi. 

Kokkuvõttes ma lootsin, et see meeldib mulle rohkem, ent “see midagi” jäi puudu. Täissuuruses ma seda kindasti ei ostaks, ent Moonflower´i testrit prooviks küll lootuses, et see on mulle sobilikum.

9 Comments

  1. maren anita July 6, 2014
  2. Brooke (@blushingnoir) July 6, 2014
  3. Destany July 6, 2014
  4. makeupbylaurag July 7, 2014
  5. Betzy Carmona July 7, 2014
  6. Angela July 7, 2014

Leave a Reply

55 Shares
Stumble
+124
Tweet5
Share18
Pin8
Share