LÒreal Prodigy hair dye in shade 10.21 Porcelain review

A week ago I dyed my hair using new LÓreal Prodigy hair dye in shade10.21 Porcelain. This is LÓreal´s new hair color with micro-oil technology and without ammonia. It is promised to give luxuriant color with million refined tones; magnified luminous shine; even color from root to tip; flawless color without helmet effect; voluptuous natural feel. Sounds amazing? It does and after reading all those reviews and comments saying how wonderful this hair dye is then I just had to purchase it. So does it live up to the promises?

Nädal aega tagasi värvisin ma juukseid kasutades selleks uut LÓreal Prodigy juuksevärvi toonis 10.21 eriti hele blond. L´Oreali Prodigy juuksevärv tuli Eestis müügile mais-juunis, kui ma ei eksi ning lubaduste kohaselt peaks see värv andma juustele luksusliku värvi ja miljonid rafineeritud toonid; rikkaliku valgustpeegeldava sära; ühtlase värvi juurtest otsteni; veatu värvitulemuse ilma kiivriefektita; sensuaalse loomulikku tunde. Kõlab paljulubavalt? Kõlab ja olles lugenud suures osas vaid kiitvaid arvustusi ja kommentaare sellele värvile, siis ma lihtsalt pidin ta ära proovima. Eelmise nädala alguses ostsin selle siis lõpuks endale Tartu Lõunakeskuse Maksimarketist, kus selle soodushinnaks oli 7€ sentidega, ent paar päeva hiljem Tallinnas Rocca al Mare keskuse Prismas avastasin, et seal oli värv veelgi soodsama hinnaga ehk 6€ sentidega. 

LÒreal Prodigy 10.21

What´s in the box? The hair dye box contains developer emulsion, color creme, conditioner, gloves and instructions. For mixing this hair dye you need a non metal bowl and hair dye brush for application. Mixing the hair dye was easy. I just mixed developer emulsion and color creme in the bowl and then applied the dye on my hair starting from the back side of my head. I first applied the dye on my roots and then after 15 minutes I applied it to rest of my hair. Then I waited for 10 minutes and rinsed my hair. After that I applied the conditioner waited about 5 minutes and then rinsed it off. Easy!

Mis karbis on? Juuksevärvi karbis on kinnitav kreemjas emulsioon, värvikreem, palsam, kindad ja infoleht. Juuksevärvi kokkusegamiseks läheb vaja mitte metallist kaussi ning värvi pealekandmiseks on vajalik pintsel. Värvi kokkusegamine oli lihtne. Pigistasin emulsiooni ja kreemi kaussi ning segasin omavahel kokku ja siis kandsin juustele alustades kuklast. Kõigepealt kandsin värvi juuksejuurtele, siis ootasin ~15 minutit ning siis kandsin värvi ka ülejäänud juuksepikkusele. Ootasin veel umbes 10 minutit ja siis loputasin värvi maha. Edasi kandsin juustesse palsami, millel lasin umbes 5 minutit mõjuda ja siis maha loputasin. Lihtne!

LÒreal Prodigy

My opinion about LÒreal Prodigy hair dye in 10.21 Porcelain

As you already probably understood I had very high expecations on this hair dye and so I hoped it is better then my current favorites (LÒreal Excellance and LÒreal Casting Glossy Blondes). I liked that the hair dye wasn´t runny and it was easy to apply it on my hair without the dye dripping everywhere. The hair dye didn´t have unpleasant fragrance (no ammonia!) and so I didn´t have to ventilate my bathroom after dying my hair. After I washed the dye off my hair wasn´t soft and they seemed pretty difficult to detangle. The conditioner was nice, but maybe I should have kept it on my hair longer or smth, because after I had rinsed it off, my hair still felt kind of dry and tangled. The result did look even and shiny so I don´t have no complaints about that. My biggest complaint about this hair dye is that unfortunately during the dying the stinging feeling occurred. Luckily it didn´t last long, but still it was very unpleasant.

Overall this was average hair dye. I like that it doesn´t contain ammonia and so there is no unpleasant smell. I also like that my hair color really looks even and shiny, but since it started stinging during coloring and because my hair felt dry after using it I wouldn´t purchase it again.

Have you used this LÓreal Prodigy haircolor? 

Minu arvamus LÒreal Prodigy juuksevärvist toonis 10.21 eriti hele blond

Nagu te mu postituse algusest aimata võite, olid mu ootused sellele värvile suured ning lootsin, et ehk on see parem kui minu senised lemmikud (LÓreal Excellance ja Casting Glossy Blondes). Mis mulle selle värvi juures meeldis oli see, et kuna see ei sisalda ammoniaaki, siis pole sellel ka tüüpilist jubedat juuksevärvi lõhna. Värvi oli tänu selle kreemijale konsistentsile lihtne peale kanda ning see ei tilkunud. Pärast värvi maha loputamist tundusid juuksed üsna kammimatud ja … takune ei ole õige sõna just, aga pehmust jms polnud ollagi. Kaasas olev palsam oli ok, ent tõenäoliselt oleksin pidanud seda vist veel kauem peas hoidma, kuna pärast palsami maha loputamist tundusid juuksed endiselt kuivad ja esines ka pusasid. Lõpptulemus  pärast juuste kuivamist oli kena, ühtlane ning läikiv ja selle kohapealt mul pretensioone pole. Miks ma aga seda värvi tulevikus enam ei ostaks, on selletõttu, et värvimise ajal hakkas see minu peanahka kahjuks kõrvetama. Õnneks ei olnud tegu väga hullu kõrvetava tundega ning see kadus mingi hetk, ent siiski oli see piisavalt ebameeldiv.

Kokkuvõttes on tegu minu silmis kahjuks keskpärase juuksevärviga. Positiivne selle juures on kindlasti ammoniaagivaba koostis ning see, et värvil pole tavapärast jubedad lõhna. Samuti on tulemus ühtlane ja särav nagu lubatud. Ent kuna minu peanahka värv hakkas ikkagi kõrvetama ning juuksed pärast kaasas oleva palsami kasutamist endiselt kuivad tundusid, siis rohkem seda kindasti ei osta.

Kas olete juba uut LÓreal Prodigy juuksevärvi kasutanud? 

23 Comments

 1. Kairi Jõemaa July 18, 2014
  • Leelo July 18, 2014
   • Kairi July 19, 2014
    • Leelo July 19, 2014
 2. Jessica W. July 18, 2014
 3. Just Jesss July 19, 2014
  • Leelo July 19, 2014
 4. Frankie CH July 19, 2014
 5. Ronda Seegar July 19, 2014
  • Leelo July 19, 2014
 6. Betzy Carmona July 20, 2014
 7. litfromwithin9 July 20, 2014
  • Leelo July 20, 2014
 8. Lisa Heath July 20, 2014
 9. Brooke (@blushingnoir) July 20, 2014
 10. makeupbylaurag July 20, 2014
 11. Jess Scull July 20, 2014
 12. carol January 18, 2015
  • Leelo January 18, 2015
 13. Liz February 12, 2015
  • Leelo February 13, 2015

Leave a Reply

186 Shares
Stumble53
+130
Tweet24
Share53
Pin26
Share