Sample Sunday: Garnier Fructis Color Resist and Miraculous Oil

Time for my Sample Sunday post. Today I have Garnier Fructis Color Resist and Miraculous Oil samples review for you. To be honest I´m not  much of a fan of Garnier shampoos and conditioners, because of all those horror stories how they first make your hair so pretty pretty pretty, but eventually your hair will look awful. I have used a couple of hair masks from them which have been OK and I when I was a teen then I actually loved some kind of styling spray from them which smelled heavenly and worked well.

Aeg pühapäevaseks näidiste postituseks. Seekord jagan teiega enda muljeid Garnier Fructis Color Resist šampoonist ja palsamist ning Oil Repair juukseõlist. Kui aus olla, siis ma ei ole eriline Garnier juuksehooldustoodete fänn erinevate ja seda just erinevate õudusjuttude põhjal kuidas nende tooted teevad alguses juuksed hästi kenaks ja siis mingil hetkel muudavad need jubedaks. Garnielt olen ma seni kasutanud paari juuksemaski, mis on olnud täitsa ok ning kunagi teismelisena kasutasin mingitsugust soenguspreid, mis lõhnas ülihästi.

Garnier Fructis Color Resist and Miraculous Oil

Garnier Fructis Color Resist shampoo & conditioner

These two products are promised to help lock in color and leave hair hydrated, silky smooth and shiny and they should protect your color 10 weeks.

Need kaks toodet peaksid aitama värvi juustesse lukustada ning jätma juuksed niisutatuks, siidiselt siledaks ja läikivaks ning juuksevärv peaks tänu sellele püsima 10 nädalat.

Garnier Fructis Color Resist shampoo ingredients

Garnier Fructis Color Resist shampoo ingredients

Garnier Fructis Color Resist conditioner ingredients

Garnier Fructis Color Resist conditioner ingredients

Garnier Fructis Color Resist shampoo conditioner These two samples were 10ml each and so I could use them once. The shampoo was pearly white and it had typical cheaper drugstore shampoo scent. When I applied it on my hair then  it lathered nicely and made my hair clean. After rinsing my hair didn´t feel very bad, but combing them would have probably been a challenge.

When it comes to the conditioner then it had very mild scent. Applying it was easy and I had no problem rinsing it out. I kept it on my hair for a couple of minutes and after rinsing my blonde and somewhat damaged hair felt really soft and they were easy to comb.

Overall these seemed quite average shampoo & conditioner. I did like it that my hair was soft and easily manageable after using these, but since there really wasn´t no wow effect then I wouldn´t buy these in full size.

Need mõlemad testrid olid 10ml ja seega sain neid 1 korra kasutada, šampooni oleks tegelikult isegi 2x saanud kasutada, aga kuna poolikut testri pakendit sulgeda on üsna ebamugav ja keeruline, siis ei hakanud vaeva nägema. Šampoonil oli tüüpilise odavama poolse tavapoe šampooni lõhn ning värvuselt oli see selline pärljas valge. Märgades juustes vahutas shampoon hästi ning juuksed said kenasti puhtaks. Päras tloputamist ei tundunud juuksed väga hullud, ent ma arvan, et nende kammimine oleks paras katsumus olnud.

Palsamil ei olnud erilist lõhna. Selle juustele kandmine ja pärast juustest välja loputamine olid lihtsad. Mina hoidsin palsamit peas mõned minutit ning pärast loputamist olid mu blondid ja mingil määral ka kahjustatud juuksed pehmed ja kergesti kammitavad. 

Kokkuvõttes tundusid Garnier Fructis Color Resist šampoon ja palsam üsna sellised keskpärased. Mulle meeldis, see et juuksed olid pärast nende kasutamist pehmed ja lihtsalt kammitavad, ent samas ei mingit wow efekti ehk siis täissuuruses tooteid ei ostaks. 

Garnier Fructis Miraculous Oil

After using this oil hair is promised to be nourished, soft and shiny.

Pärast selle õli kasutamist peaksid juuksed olema pehmed, toidetud ja läikivad.

garnier fructis miraculous oil ingredients

Garnier Fructis Miraculous Oil ingredients

garnier fructis miraculous oil

The size of this sample was 3.5ml, but I was able to use it 4 or 5 times, because when it comes to oils then I think less is more, because I don´t want my hair ending up looking greasy. This oil had a really strong scent. The scent was pleasant, but it was just so overwhelming for me. Luckily after applying it to my hair the scent faded a bit and so my hair was just smelling wonderful 🙂 This oil made combing my hair easy and I had no problems with tangles. I loved how soft and sleek my hair looked and felt. I was afraid that maybe my hair will look oily or it will make them look dirty quickly, but luckily I did not experience that.

Overall I actually loved this oil and if I didn´t have hair oil at the moment then I would definitely purchase it.

Selle testri suuruseks oli 3.5ml, aga jätkus mul seda neljaks või viieks kasutuskorraks. Erinevate juukseõlidepuhul on minu mototks, et vähem on rohkem, kuna ma tõesti ei soovi, et mu juuksed näeksid välja rasvased. Selle juukseõli puhul häiris mind selle väga tugev lõhn. Lõhn iseenesest oli meeldiv, ent lihtsalt liiga kuidagi vänge. Õnneks õli juustesse kandmist lõhn muutus õrnemaks ning mu juustel oli mõnus aroom. Garnier juukseõli muutis juuste kammimise lihtsalt ning samuti ei olnud probleeme pusadega. Mulle väga meeldis, et tänu sellele õlile olid mu juuksed pehmed ja siledad. Mul on alati juukseõlide puhul hirm, et võibolla jätavad nad juuksed õliseks või muudavad need kiiremini mustaks, ent õnneks seda ma ei täheldanud. 

Kokkuvõttes oli Garnier juukseõli tegelikult hea ja kui mul hetkel ei oleks juukseõli, siis maanduks see mu ostukorvis 🙂

Leave a Reply

43 Shares
Stumble1
+126
Tweet
Share13
Pin3
Share