e.l.f. Studio Conditioning Lip Balm Spf 15 in Mellow Melon

Hi! When it comes to e.l.f. products then I love most of their stuff, but there are some products that I have love-hate relationship with. Today I´m going to show you e.l.f. Studio Conditioning Lip Balm Spf 15 in Mellow Melon which is one of those products. I have had it about a year, I think, but I haven´t used it very much.

Hei! Minu jaoks on enamik e.l.f.´i tooteid head ning minu must-have toodete nimekirja kuulub mitmeid nende ilutooteid, ent mõnede e.l.f.´i asjadega on mul selline armastamise ja vihkamise suhe. Täna näitangi teile ühte sellist toodet – e.l.f. Studio hooldav huulepalsam SPF15 toonis Mellow Melon. Mul on see olnud umbes aasta, aga väga palju ma teda kasutanud ei ole.  

e.l.f. Studio Conditioning Lip Balm Spf 15 in Mellow Melon

Information about e.l.f. Studio Conditioning Lip Balm Spf 15 from eyeslipsface.co.uk website: With the e.l.f. Conditioning Lip Balm, lips get treated to a sheer splash of colour that’s super smooth, velvety soft and non-sticky. Not only are these sheer, natural shades beautiful, they’re also beneficial, with natural ingredients that condition dry, chapped lips including Vitamins A & E. SPF 15 to protect delicate lips against harmful sun damage.

Info e.l.f. Studio hooldava huulepalsami kohta e.l.f.´i UK lehelt: e.l.f´i hooldav huulepalsam pakub huultele läbipaistvat värvi, mis on super sile, sametiselt pehme ning mitte kleepuv. Need naturaalsed läbipaistvad toonid ei ole vaid ilusad, vaid ka aitavad hooldada kuivi huuli, sest sisaldavad A ja E vitamiini. SPF15 kaitseb õrnu huuli aga päikese kahjustava mõju eest.

elf Studio Conditioning Lip Balm Spf 15

e.l.f. Studio Conditioning Lip Balm Spf 15 ingredients/ koostis

Benzophenone-3, Octyl Methoxycinnamate, Polyisobutene, Paraffinum Liquidum (Mineral oil), Octyl Palmitate, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Polyethylene, Ozokerite, Mica, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Propylparaben. May Contain: Red No.7 Lake (CI 15850), Red No.27 Lake (CI 45410), Yellow No.5 Lake (CI 19140)

e.l.f. Studio Conditioning Lip Balm spf15 mellow melon swatch e.l.f. Studio Conditioning Lip Balm spf15 mellow melon swatch

My opinion about e.l.f. Studio Conditioning Lip Balm SPF15 in Mellow Melon

e.l.f. Studio Conditioning Lip Balm Spf 15 in Mellow Melon comes in a small plastic jar with screw lid and it contains 7.5g of product. It has really nice scent, but luckily no taste (I´m not a fan of lip products that have taste). On my lips it feels very nice and creamy. I do feel that my lips are smooth and moisturised when I´m using this. I love that it is not sticky – just as promised! Even though this lip balm is promised to give sheer color then in my opinion it actually gives very nice shade to my lips that doesn´t look that sheer at all. On my lips it stays about 2 hours if I don´t eat or drink and even after eating there will be some lip balm left on my lips.

But why do I have a love and hate relationship with this lip balm? Well firstly I´m not fond of the idea applying it using my fingers, because it is pretty pigmented. And so I usually use a lip brush for application. Secondly after 10-15 minutes I feel that my lips start to tingle :S and this is not a very pleasant feeling. It doesn´t happen always, but just from time to time and I just haven´t figured out what causes it.

Overall it is nice lip balm which is pretty well pigmented and doesn´t cost you a fortune. But for some reason it makes my lips tingle from time to time.

Minu arvamus e.l.f. Studio hooldavast huulepalsamist SPF15 toonis Mellow Melon

e.l.f. Studio hooldav huulepalsam SPF15 toonis Mellow Melon tuleb väikeses keeratava kaanega plastik purgikeses. Toote lõhn on hästi mõnus ning õnneks ei ole tal eriti maitset (ma ei ole eriline maitsestatud huuletoodete fänn). Huultele kandes on see palsam hästi mõnus ja kreemjas. Kui ma seda huulepalsamit kasutan, siis ma tunnen, et mu huuled on siledad, pehmed ning hästi niisutatud. Nagu lubatud ei jää palsam huultel kleepuv. Kuigi palsami kirjelduses seisab, et see annab huultele läbipaistva tooni, siis minu meelest on see päris hästi pigmenteeritud ning seega lisab ta huultele värvi. Minu huultel püsib see kuskil 2 tundi kui ma vahepeal ei söö ega joo. Isegi pärast söömist jääb natukene palsamit siiski huultele püsima.

Aga mis mulle selle palsami juures siis ei meeldi? Esiteks ei ole ma vaimustuses ideest seda sõrmega peale kanda kuna see pole just kõige mugavam ja ka hügieenilisem. Seega selle peale kandmiseks eelistan ma huulepintslit kasutada, mida siis aga peab eraldi veel lisaks kaasas kandma. Teiseks umbes 10-15 minutit pärast selle huultele kandmist tekib vahel selline suhteliselt ebameeldiv torkiv-kipitav tunne. Alati seda ei juhtu ja seepärast ma polegi aru saanud, millest see küll sõltub, et vahel hakkab torkima ja vahel mitte.

Kokkuvõttes on iseenesest tegu hea huulepalsamiga, mis niisutab ja annab huultele värvi. Millegi pärast aga aegajalt tekitab see mu huultel torkivat tunnet.

18 Comments

 1. honeygirlsworld July 24, 2014
  • Leelo July 24, 2014
 2. spontaneouschick July 24, 2014
 3. Jamie @ Makeuplifelove July 24, 2014
 4. beautyjudy July 24, 2014
 5. Brooke (@blushingnoir) July 24, 2014
 6. StephanieLouise July 25, 2014
 7. makeupbylaurag July 25, 2014
 8. justina July 25, 2014
 9. litfromwithin9 July 25, 2014
 10. glamorable July 25, 2014
 11. Sheila (Painted Ladies) July 25, 2014
 12. Norah Salazar (@norah_s) July 25, 2014
 13. Betzy Carmona July 26, 2014

Leave a Reply

110 Shares
Pin43
+140
Tweet22
Share5
Reddit