Alter Ego Arganikare Day Therapy Summer Products

From time to time enter giveaways and in May I won these Alter Ego Arganikare summer products from Tradehouse.ee Facebook giveaway. I won Arganikare Day Therapy Tropical Rehab Cleanser, Deep Recovery Mask, Tropical Splash It Conditioner, Lip Balm SPF20 and a beach bag. I have used them since early June and so today I want to share my opinion about them.

Aegajalt osalen ma erinevatel loosimistel ning mai lõpus võitsin ma Tradehouse.ee Facebooki lehel toimunud loosimisel mõned Alter Ego Arganikare suvetooted. Olen neid kasutanud juuni algusest saadik ning täna tahangi teiega jagada enda arvamust neist. 

Alter Ego Arganikare Day Therapy Summer Products

Alter Ego Italy Arganikare Day Therapy

Alter Ego Arganikare Day Therapy Tropcial Rehab Cleanser

This rebalancing shampoo is promised to gently remove sea-salt, sand and product build-up after sun exposure. The superior detangling and moisturizing properties of its rich coctail of tropical extracts make it ideal for quenching the thirst of parched hair structures. This shampoo does not contain parabens, SLS, SLES, lanolin nor colorants. It contains ECO-CERT Argan Oil, Vitamin E and UV filter.

My opinion: I love love LOVE this shampoo! It comes in 300ml / 10.14 fl oz plastic bottle. It has wonderful scent which reminds me of some kind of tropical cocktail. It lathers well and makes my hair clean without making them unpleasantly dry. My hair feels soft and moisturized even before I have applied hair mask or conditioner. Also it doesn´t make my scalp itchy which is definitely a big plus. Overall this is a great shampoo for my blonde and somewhat damaged hair.

Info selle šampooni kohta Tradehouse.ee lehelt: Õrnalt puhastav šampoon eemaldab juustest meresoola, kloori, liiva ja viimistlusvahendite jäägid. Taimsed ekstraktid niisutavad juukseid ja peanahka ning harutavad pusad. UV-kaitsega. Ei sisalda parabeene, SLS, SLES, lanoliini ega värvaineid.

Minu arvamus: See šampoon sai alates esimesest kasutuskorrast minu selle suve lemmikuks! Šampoon on 300ml pudelis ning Tradehouse´i lehel on selle hinnaks 9.70€. Olles seda kasutanud alates juuni algusest saadik on mul pudel alles poole peal ning seega on tegu igati soodsa hinnaga professionaalse shampooniga. Alter Ego Arganikare Day Therapy Tropical Rehab Cleanser šampoonil on väga mõnus lõhn, mis tõesti meenutab natukene troopilist kokteili. Märgadele juustele kandes vahutab see šampoon hästi. Mulle meeldib, et see šampoon teeb mu juuksed puhtaks ent samas ei muuda ta neid ebameeldivalt kuivaks. Pärast shampooni juustest välja loputamist on juuksed pehmed ja tunduvad niisutatud. Samuti ei esine peanahal sügelust, mida mõned šampoonid vahel kipuvad põhjustama. Kokkuvõttes olen selle šampooniga ülimalt rahul, sest minu blondidele ja  mingil määral rikutud juustele sobib see hästi.

Alter Ego Arganikare Day Therapy Tropical Deep Recovery Mask

This mask is promised to deeply recover and repair over-stressed hair fibre after sun exposure. It should be applied to towel dired hair, comb through, leave on for 3-5 minutes ad then rinsed. It contains ECO-CERT Argan Oil, Vitamin E and UV filter. It does not conntain parabens, SLS, SLES, lanolin and colorants. 

My opinion: This hair mask comes  in 200ml / 6.76 fl oz tube. It is thick and creamy and has a very pleasant scent. After using it my hair feels soft and moisturised but not weighed down. Also I have no problems with tangles and so combing my hair is easy. This is a very good hair mask and works well on my hair 🙂 and I would purchase it again.

Info maski kohta Tradehouse.ee leheltJuukseid niisutav mask on ideaalne kasutamiseks peale päikese käes viibimist. Taastab juuste niiskustasakaalu ja toidab päikesest kurnatud juukseid. UV-kaitsega. Ei sisalda parabeene, SLS, SLES, lanoliini ja värvaineid.

Minu arvamus: Arganikare Tropical Deep Recovery juuksemask on 200ml tuubis ning selle hinnaks Tradehouse´i lehel on 9.40€. Mask ise on üsna paksu ja kreemja konsistentsiga ning seda juustele kanda ning pärast välja loputada on lihtne. Juuksed on pärast maski kasutamist pehmed ja niisutatud, ent samas ei muuda see juuksemask neid raskeks. Probleeme ei ole ka pusadega ning juukseid kammida on lihtne. Minu juustele sobib see mask hästi ning seda ostaksin ka järgmisel suvel. 

Alter Ego Arganikare Day Therapy Tropical Splash It Conditioner

Alter Ego Arganikare Day Therapy Tropical Splash It Conditioner

This leave-in conditioner is described as: Leave-in detangling conditioner. It’s intense protecting and detangling action is ideal for all hair types. The rich cocktail of tropical extracts, Vitamin E and sun filter promotes nourishment with weightless protection, after sun exposure.

My opinion: I love this kind of leave-in conditioners and I loved this one.  Just as shampoo and hair mask this one also had wonderful scent and the scent will stay on my hair for a while. It made combing my hair so easy and I didn´t have problems with tangles in my dry hair. It did not make my hair greasy nor weighed them down. Would I buy it again? Yes! It is definitely a great hair care product for my blonde hair for summer time.

Tradehouse.ee lehel kirjeldatakse seda palsamit niiPähejäetav spreipalsam kaitseb intensiivselt ning on sobilik kõikidele juuksetüüpidele. Harutab pusasid. Sisaldab rikkalikku kokteili troopilistest ekstraktidest, E-vitamiinist ning UV-filtritest, mis toidavad ning tagavad kaitse päikese eest ilma juukseid raskeks muutmata.

Minu arvamus: nii nagu šampoonil ja juuksemaskil on ka selle juustesse jäetaval sprei palsamil imehea lõhn, mis jääb natukeseks ka juustesse püsima. Juuste kammimise muudab see palsma väga lihtsalt ning samuti ei teki ka kuivades juustes pusasid. Palsam ei muutnud minu juukseid rasvaseks ega ka raskeks. Kas ma ostaks   seda ka tulevikus? Jah! Minu juustele sobib see palsam suurepäraselt. 

Alter Ego Italy lip balm spf20

Alter Ego Arganikare Day Therapy Lip Balm SPF20

On Tradehouse.ee website this lip balm is described asHydrating lip balm with SPF 20 and cocoa oil protects lips from damaging sun rays. Perfect for everyday use.

My opinion: It looks like a typical chapstick. It is white in the tube, but it will be transparent on lips. It has a pleasant scent and a bit sweet taste. I mostly actually use it before I go to sleep because it makes lips so soft and smooth. It also works well under lipstick and helps to keep lips moisturized under drying lipstick. I think this lip balm would also be great during winter time when my lips tend to be dry because of the cold and wind. Overall it is a really nice moisturizing lip balm.

Tradehouse.ee lehel kirjeldatakse seda huulepalsamit nii: Huulepalsam SPF 20 ja kakaovõiga kaitseb huuli päikese eest, neid samal ajal sügavalt niisutades. Sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks.

Minu arvamus: Välja näeb see huulepalsam nagu tüüpiline hügieeniline huulepulk. Värvuselt on palsam valge, ent huultele jääb ta värvitu. Toote lõhn on meeldiv ning natuke on tunda magusat maitset. Tavaliselt kasutan ma seda hoopis õhtuti enne magamaminekut, sest see muudab huuled nii mõnusalt pehmeks ja siledaks. Samuti sobib see huulepalsam huulepulga alla, et hoida huuli niisutatuna. Ma arvan, et ka talvisel ajal, kui mu huuled kipuvad olema kuivad ja karedad külma ilma ja tuule tõttu, on see palsam igati abiks, et säilitada nende pehmus. Kokkuvõttes on minu arvates tegu igati hea huulepalsamiga, mis aitab hoida huuled korras.

6 Comments

  1. miriam July 25, 2014
  2. Mhisha Marie Cuyson July 25, 2014
  3. Just Jesss July 25, 2014
  4. Jessica W. July 25, 2014
    • Leelo July 25, 2014

Leave a Reply

122 Shares
Share67
Tweet25
Pin24
+14
Stumble2