Delicious Vemma products

Untitled

Mõned nädalad tagasi pakuti mulle võimalust proovida Vemma tooteid. Nime Vemma olin ma kuskilt varem kuulnud, ent millega täpselt tegu seda ma ei teadnud. Vemma kodulehelt lugedes sain teada, et tegu on võimsa vedela toidulisandiga, mis sisaldab vajalikke vitamiine, mineraalaineid ja antioksüdante, et luua tugev toitainete alusbaas. Iga värske annus on väga kõrge biosaadavusega, maitsev ja lihtsasti tarvitatav. Kõlab hästi? Aga kas ka maitses hästi? Loe edasi 😉

A couple of weeks ago I was offered to try some Vemma products. I had heard the name Vemma before, but what exactly was it I had no idea. From their website I learned that it is premium liquid that provides vitamins, minerals, antioxidants and nutrients for greater health and wellness. Sounds great? Read on 😉

vemma products

Proovimiseks saadeti mulle järgmised tooted:

Vemma

Mida firma ütleb: Vemma on kõrge biosaadavusega võimas toidulisand, mis sisaldab 12 vitamiini, üle 65 taimedest saadud mineraali, looduses kasvavatud mangostani, orgaanilist aaloe verat ja orgaanilist rohelist teed. 

Minu arvamus: Minu lemmik! See oli tõsiselt hea ja mõnusa maitsega. See väike pudel (59ml) peaks andma kõik vajalikud päevased vitamiinid ja mineraalid. Uskumatu, et vajalike vitamiinide võtmine ei peagi olema tüütu tableti neelamine vaid hoopis nauding 🙂

Verve Bold

Mida firma ütleb: Energiajook, mis sisaldab vitamiinirikast Vemma vedelat toidulisandit koos naturaalse kofeiini ning energiat andvate toitainetega. Kõrge antioksüdanite sisaldusega Verve Bold annab energiat ilma tühjade kaloriteta. Jook on kergelt gaseeritud, troopilise maitsega ning annab tervislikku energiat, siis kui sa seda vajad.

Minu arvamaus: Verve Bold maitseb hästi! Kui ei teaks, et tegu on energiajoogiga, siis aru ei saaks, sest poes müüdavate energiajookidega tema maitset võrrelda ei saa. Natuke meenutas mulle Verve Bold limonaadi. Jook oli nõrgalt gaseeritud ning andis mõnusa energialaengu minu hommikusse. Ma ei ole eriline hommikuinimene ning tavaliselt läheb mul 2 tassi kohvi selleks, et üles ärgata. Ühel hommikul aga proovisin seda ning mu hommik algas tunduvalt paremini ja suurema energiaga.

Bode Burn

Mida firma ütleb: aitab täiendada vajalikke toitainetevaru ning suurendab keha rasvapõletuse potentsiaali, vähendab isu ja suurendab energiavarusid. Kergelt gaseeritud värskendav jook.

Minu arvamus: Ka see jook meenutas mulle natuke mingisugust limonaadi. Maitse oli hea ning see meeldis mulle. Ühe purgi põhjal lubaduste paikapidavust küll hinnata ei saa, ent igatahes oleks see väga meeldiv viis rasvapõletusele kaasa aitamiseks.

Verve

Mida firma ütleb: Verve on energiajook, mis sisaldab 12 vitamiini ja mikroelementide segu, eksootilist mangostani, rohelist teed ja aaloe mahla. Verve on maitsev, kergelt gaseeritud ning sisaldab 80mg kofeiinii, mis annab kehale lisaenergiat, kui seda vaja on. 

Minu arvamus: Maitselt oli see veelgi parem kui Verve Bold. Maitsekooslus meenutas mulle natukene mangot ja energiat andis see jook mõnusalt.

Bode šokolaadimaitseline shake

Mida firma ütleb: tegu on ainulaadse toitaineterikka toidukorraasendajaga, mis on loodud selleks, et toida keha täiuslikus tasakaalus proteiini, süsivesikute ja tervislike rasvade seguga saavutamaks tervislik kehakaal.

Minu arvamus: See toode mulle kahjuks eriti ei meeldinud. Maitses oli tunda šokolaadi, ent samas oli selle maitses midagi, mis jäi mind häirima ning mul oli suuri raskusi selle lõpuni joomisega. Tõenäoliselt, kui oleksin seda valmistades ka banaani lisanud nagu soovitati, oleks maitse kindlasti parem olnud. 

Vemma Bode Thirst

Mida firma ütleb: Muudab vee maitsvaks ja tervislikuks sisaldades 12 vitamiini ja rohkem kui 65 taimset päritolu mineraalainet. Sisaldab antioksüdante, hüdreerivat elektrolüütide segu, tähtsaid valke ehitavaid aminohappeid. 

Minu arvamus: Pulbrit oli lihtne vees lahustada ning jooks maitses hästi. Veidi meenutas maitselt poes müüdavaid spordijooke. Pärast väikest jooksutrenni oli see igatahes mõnusalt kosutav.

Kokkuvõttes olid Vemma tooted mulle meeldivaks üllatuseks. Ma ei oleks kunagi uskunud, et enda päevaks vajalikke vitamiine saab ka maitsval ja meeldival viisil tarbida ning energiajook ei peagi olema jubeda keemia maitsega. Kel rohkem huvi Vemma toodete vastu siis kindlasti külastage Vemma lehekülge netis ning Facebookis.

So the products I was sent for testing were:

Vemma

What company says: This is a bioavailable, ultra-premium antioxidant supplement which contains 12 full-spectrum vitamins, over 65 plantsourced minerals, wildcrafted mangosteen superfruit, organic aloe vera and organic decaffeinated green tea for the ultimate nutritional foundation.

My opinion: I loved it! Seriously! This tiny bottle (59ml) is promised to give you all the essential vitamins and minerals you need and if taking your daily multivitamins can be that delicious then count me in!

Verve Bold 

What company says: Energy drink that contains Vemma formula plus natural caffeine and energy-enhancing nutrients. High in antioxidants, Verve Bold provides sustained energy and complete nutrition without empty calories. Boasting a refreshing, lightly carbonated tropical flavor, Verve  Bold delivers insanely healty energy when you need it most.

My opinion: Verve Bold tastest great and so much better then the energy drinks I´ve drank so far. No don´t get me wrong – I don´t drink them everyday. I concume energydrinks once a week at most 🙂 It´s taste reminded me of somekind of lemonade. Just as promised it was just lightly carbonated which I love! I drank it in the morning. I usually hate morning, because I really hate getting up in the mornings and it usually takes 2 cups of coffee to wake me up then all I needed was Verve Bold and I was ready to conquer the world!

Bode Burn

What compnay says: helps to replenish key nutrients and enhances your body´s burn potential throughout the day. Bode Burn supports healthy weight management. It contains protein, soluble fiber and clinically studied Vemma formula. Bode Burn will get you on your way to achieving your desired weight.

My opinion: This also reminded me of some kind of lemonade. It was tasty, bit sweet and I liked it a lot!

Verve

What company says: is an energy drink which contains Vemma Formula plus natural caffeine and energy-enhancing nutrients. High in antioxidants, Verve provides sustained energy and complete nutrition without empty calories. Verve is refreshing, lightly carbonated and delivers insanely healty energy when you need it most.

My opinion: This one was was even tastier than Verve Bold! It had really nice mango-like flavor and again after drinking it I was feeling amazingly energetic.

Bode Shake in Chocolate flavor

What company says: This in one-of-a-kind, nutrient-dense  meal replacement designed to feed your body with the perfect balance of protein, carbohydrates and healty fats to transform and achieve a healty weight.

My opinion: This product was my least favorite of all these. Its taste had some hints of chocolate, but there was just something in its taste I wasn´t enjoying. It did not taste bad, but I didn´t love it. It probably would have been much tastier with some banana like I was advised.

Vemma Bode Thirst

What company says: transforms water into a flavorful, healthy hydration beverage to support your every move before, during and/or after exercise. Vemma Thirst helps hydrate your body for optimal performance by replenishing electrolytes lost from physical activity and protein-building amino acids, as well as providing supplementation support from the clinically studied Vemma formula.

My opinion: It reminded me of those sports drinks that you can purchase basically from every supermarket. It tasted good and I enjoyed it after my workout.

In conclusion I am very happy that I had this amazing opportunity to try these amazing products! I had no idea that taking your daily vitamins can be that delicious and pleasant and that energy drinks don´t have to have this crazy chemical taste. If you want to learn more about these products then visit Vemma website.

Desktop10

24 Comments

  • Leelo July 1, 2014
 1. jmelee1221 July 1, 2014
 2. Destany July 1, 2014
 3. litfromwithin9 July 1, 2014
  • Leelo July 1, 2014
 4. Justina July 1, 2014
 5. Jess Scull July 1, 2014
 6. Aleya Bamdad July 1, 2014
 7. Miranda July 1, 2014
 8. Phyrra Nyx July 1, 2014
 9. Faith Dugan July 2, 2014
 10. makeupbylaurag July 2, 2014
 11. honeygirlsworld July 2, 2014
 12. Lisa Heath July 2, 2014
 13. Brooke (@blushingnoir) July 2, 2014
 14. fabulouskath July 2, 2014
 15. Ashley July 2, 2014
 16. melodykewl July 3, 2014
 17. Betzy Carmona July 3, 2014
 18. StephanieLouise July 4, 2014

Leave a Reply

49 Shares
Stumble
+111
Tweet23
Share9
Pin6
Share