Suvealguse loos!

Hi! This giveaway is only for my Estonian readers! Check out all the international and US only giveaways HERE!

Hei! Aeg järgmiseks loosiks 🙂 Tänasest algab Beauty by Miss L blogis suvealguse loos. Loosimises saavad osaleda kõik minu Eesti lugejad. Kohustuslik on olla blogi jälgija Bloglovin´s ning lisaks saab erinevate ülesannetega teenida veel hääli – mida rohkem nö ülesandeid täidate, seda suurem on võimalus võita! Võitjaid on seekord jälle vaid üks!

suvealguse loos

Suvealguse loosi auhind

  • 50 lehte kleepse küünte kaunistamiseks
  • 9 e.l.f. lakki toonides: Sunflower, Fairy Dust, Rasberry Sorbet, Mango Madness, Cherry Bomb, Desert Haze, Metallic Elegance, Gold Star, Lavender Mist
  • 2 pakki küüneotsa kleepse prantsuse maniküüri tegemiseks
  • Avon Care glütseriiniga kätekreem
  • Tallinki voucher

 Loosis oleva Tallinki voucheri sain ise Maijooksult, ent kuna mina seda kahjuks sel suvel kasutada ei jõua, siis annangi selle ära. Voucher kehtib kuni 31.08.2014 (va eriväljumised) ning sellega saab osta kuni kahele reisijale ühe tekipileti päevareisiks 16€/inimene või ühe suuna pileti 8€/inimene liinil Tallinn-Helsingi-Tallinn. Reisi algusega Tallinnast.

Loosis osalemiseks on aega kuni 30.juunini. Et loosis osaleda tuleb ära täita Rafflecopteri vorm. Ainus nö kohustuslik ülesanne on olla minu blogi jälgija Bloglovin´s (minu lemmik lehekülg erinevate blogide jälgimiseks 😉 ) ja lisa hääli loosimises saab teenida veel kui jälgida blogi Facebookis, Twitteris, Pinterest´s ja Instagramis. Lisa hääli annab ka selle loosi jagamine kas Twitteris, Facebookis või näiteks enda blogis. Juhul kui seoses Rafflecopteri või Bloglovin´i kasutamisega tekib küsimusi muresid, siis andke märku 🙂

Võitja loosin Rafflecopteri abiga välja hiljemalt 2.juulil. Võitjaga võtan peale loosimist emaili teel ühendust ning tal on aega minu kirjale vastata 48tundi. Kui selle ajajooksul võitja ei vasta, loosin uue võitja. Auhinna saadan kas Smartposti või post24 ehk siis uue nimega Omniva automaadiga. 

 

a Rafflecopter giveaway

2 Comments

  1. fabrizia June 9, 2014
  2. Diana Amirova June 15, 2014

Leave a Reply

113 Shares
Stumble
+16
Tweet17
Share90
Pin
Share