Kiss My Face Face Factor Sunscreen SPF30 for Face & Neck

My today´s review is about  Kiss My Face Face Factor Sunscreen SPF30 for Face & Neck.  I ordered it from iHerb.com, because of the reviews and comments claiming that is sunscreen is good. So is it? Read on …

Minu tänane arvustus on Kiss My Face päikesekreemist näole ja kaelale kaitsefaktoriga SPF 30. Tellisin selle endale iHerb.com´st, kuna lugesin erinevaid arvustusi ja kommentaare, millede kohaselt on tegu väga hea kreemiga.  Aga kas siis on? Loe edasi ….

Kiss My Face Face Factor Sunscreen SPF30

Information about Kiss My Face Face Factor Sunscreen SPF30 for Face & Neck from kissmyface.com

Kiss My Face Face Factor Sunscreen SPF30 for Face & Neck offers  natural broad spectrum protection for face and neck. It is enriched with Hydresia, which is nature´s moisturizer nurtured from safflower seeds. Hydresia oleosomes are little “capsules” of oil that collapse on your skin, providing controlled release of ultra-moisturizing properties. Green Tea and Licorice extracts to help fight damaging free radicals. Anti-aging peptides help reduce the appearance of wrinkles.

This suncreen …

 • is made with gluten free and vegan friendly ingredients
 • doesn´t contain parabens, phthalates, SLS and artificial fragrances
 • is cruelty free

 

Informatsioon Kiss My Face Face Factor SPF30 päikesekreemi kohta kissmyface.com lehelt

Kiss My Face Face Factor SPF30 päikesekaitsekreem näole ja kaelale, pakub laiaspektriga kaitset. Kreem on rikastatud Hydresia´ga, mis on looduslik niisutaja, mida saadakse värvohaka seemnetest. Hydresia oleosoomid on väikesed õli kapslikesed, mis nahale sattudes pauvad ultra tõhusat niisutust. Rohelise tee ja lagritsa ekstraktid aitavad võidelda nahka kahjustavate vabade radikaalidega. Vananemisvastased peptiidid aitavad muuta kortsukesed vähem märgatavaks.

See päikesekaitsekreem …

 • on tehtud gluteeni vabadest ja veganite sõbralikest koostisosadest
 • ei sisalda parabeene, ftalaate, SLS ja kunstlikke lõhnaaineid
 • ei ole testitud loomadel

Kiss My Face Face Factor Sunscreen SPF30 for Face & Neck ingredients

Kiss My Face Face Factor Sunscreen SPF30

My opinion about Kiss My Face Face Factor Sunscreen SPF30 for Face & Neck

I have been using this sunscreen on sunny days since April and I have to say that I actually like it a lot! Some sunscreens with SPF30 or higher tend to leave this, kind of like a white film on my skin, but I haven´t noticed it with this cream. Also it doesn´t start melting off on hotter days or if I am working out.  I like that this cream is fragrance free and also it works well with my makeup up. I have used it under my BB cream and foundation or powder and so far I haven´t had any problems with those combinations. This cream looks heavy, but actually when applied on my skin it feels really light and once it has absorbed (it takes a couple of minutes) then I can´t even feel it on my skin. It hasn´t broken me out nor caused ma other skin problems. As I mentioned before, this sunscreen is promised to be ultra moisturizing and I have to say that it really is. When I used this sunscreen then my skin feels moisturized and I don´t have to use a moisturising cream.

Overall I am very happy with this cream and so far I haven´t noticed anything negative about it.

Kiss My Face Face Factor Sunscreen SPF30 for Face & Neck is available at iHerb.com where it costs 9.95$. If you haven´t ordered from iHerb before then use code ROH837 to save 5$ from your very first order!

 

Minu arvamus Kiss My Face Face Factor SPF30 päevituskreemist näole ja kaelale

Olen seda kreemi kasutanud aprillist saadik päikeselistel päevadel ning pean tunnistama, et pettumust see toode mulle põhjustanud ei ole. Mõned SPF30 (või suurema kaitsefaktoriga kreemid) kipuvad nahale jätma sellist nagu valkjat kihti, ent selle päikesekaitsekreemiga, ma seda täheldanud ei ole. Samuti ei hakka see mu nahalt maha sulama palavama ilmaga või sporti tehes. Mulle meeldib, et see kreem on lõhnatuning seni on see hästi kokku sobinud ka minu ülejäänud igapäevase meigiga (vajadusel jumestuskreem või siis BB kreem või puuder). Tuubist välja pigistades tundub Kiss My Face päikesekiatsekreem selline üsna paksu ja raske koostisega, ent nahale kandes on see tegelikult väga kerge. Täielikult imendub see minu nahka paari minutiga ning siis ma isegi ei tunne, et see mu nahal oleks. Positiivne selle toote juures on minu jaoks kindlasti ka see, et see ei ole mulle põhjustanud punne vms naha probleeme ning nagu lubatud tootja poolt, siis nahk tundub tõesti niisutatud ning lisaks niisutavat kreemi pole seni vajadust kasutada olnud. 

Kokkuvõttes on tegu ühe minu lemmik näole mõeldud päikesekaitsekreemiga ning senini ei ole ma selle juures veel midagi negatiivset avastanud. 

Kiss My Face Face Factor SPF30 päikesekreemi saab tellida näiteks iHerb.com lehelt, kus selle hinnaks on 9.95$. Kui sa ei ole varem iHerb´st tellinud, siis koodiga ROH837 saad oma esimeselt tellimuselt säästa 5$.

23 Comments

 1. neversaydiebeauty June 17, 2014
 2. Jamie @ Makeuplifelove June 17, 2014
 3. pinksith June 17, 2014
 4. Lisa Chakan June 17, 2014
  • Leelo June 18, 2014
 5. Noelle June 17, 2014
 6. Miranda June 17, 2014
 7. Phyrra Nyx June 17, 2014
 8. Jessica W. June 17, 2014
 9. justinalayne June 17, 2014
 10. Jess Scull June 18, 2014
 11. honeygirlsworld June 18, 2014
 12. melodykewl June 18, 2014
 13. litfromwithin9 June 18, 2014
 14. Angela Peters June 18, 2014
 15. Shelley Polarbelle June 18, 2014
 16. glamorable June 18, 2014
 17. Sheila (Painted Ladies) June 18, 2014
 18. Cindy (Prime Beauty) June 19, 2014
 19. Brooke (@blushingnoir) June 19, 2014
 20. TheFeminineFiles June 23, 2014

Leave a Reply

142 Shares
Pin44
Tweet41
+139
Share15
Stumble3