4 or more tag

Lovely Laura from Pink Frenzy blog tagged me to do this 4 or more tag. In this tag I show you my beauty products which I own 4 or more from the same line. I haven´t done any tags for ages, but this one seemed interesting and fun and so why not to do it 🙂

Laura Pink Frenzy blogist taggis mind, et ma teeksin 4 or more tag´i ehk siis 4 või rohkem tag´i. Selles postituses näitan teile neid ilutooteid, mida mul on samast tooteliinist neli või rohkem. Ma ei ole ühtegi sellelaadset postitust enam kaua kaua teinud ja kuna see tundus selline teistmoodi ja huvitav, siis miks ka mitte.

4 or more tag

So let´s start. I LOVE China Glaze nail polishes (as you probably have noticed, because I do use them a lot!) and so here they are. I own 19
(Pink Voltage is missing from the pic) China Glaze nail polishes. My favorites from these at the moment are Purple Panic, Pink Voltage, Poinsettia and Highlight of My Summer. White on White is great for nail art and stamping. I like China Glaze polishes because most of them have great formula, they look opaque in 2 coats (there are exceptions) and won´t take forever to try.

Alustame siis. Mulle väga väga meeldivad China Glaze´i lakid (nagu te võibolla tähele olete pannud :P) ja siin nad siis on. Hetkel on mul neid 19 (Pink Voltage jäi kuidagi pildilt välja :S). Minu hetke lemmikud neist on Purple Panic, Pink Voltage, Poinsettia ja Highlight of My Summer. White on White sobib väga hästi ka küünemaalinguteks ja tembeldamiseks. China Glaze lakid meeldivad mulle kuna neil on üldiselt mõnus koostis ja tavaliselt on tulemus kena ja läbipaitsev 2 lakikihiga (erandeid muidugi on) ning ka laki küüntel kuivamine ei võta igavesti aega.4 or more tag: china glaze nail polishes

Next Barry M nail paints. i own only 4 of them and that´s a shame, because I do love their formula and Barry M has some amazing nail polish
shades.

Edasi Barry M lakid. Neid ongi mul vaid neli ja sellest on tegelikult kahju, kuna tegelikult on Barry M lakid head ning neil on väga kenasid laki toone. 

Barry M nail paints

Avon Gel Finish nail polishes. I actually own 10 of these. Avon Gel Finish nail polishes are quite hit and miss for me. I do like most of their shades, but the formula of some of them is pretty awful! I just wish that the formula of Gel Finish nail polishes was more alike.

Avon Gel Finish lakke on mul kokku 10, ent pildile jõudsid neist 7. Gel Finish lakid on nii ja naa. Mulle üldiselt meeldivad nende toonid, ent samas lakkide kvaliteet on üsna kõikuv st mõned katavad hästi ja kuivavad kiiremini, samas kui teiste peale kandmine on paras katsumus ning kuivamine võtab terve igaviku. 

avon gel finish nail polishes

When  I was a teen I used to paint my nails a lot and I also tried to create some sort of nail art. Then came a time when I was using basically pastel pinks or nude nail polishes only or no nail polish at all. I don´t know what happened three years ago (probably I was just so inspired by all those nail blogs that I read) that I actually started using more colors on my nails again and also tried to create nail art. And at that time I discovered Maybelline mini Colorama nail polishes. They were cheap and so here where my nail polish hauling started.

Kui ma olin teismeline, siis ma lakkisin oma küüsi päris palju ja üritasin teha mingisuguseid küünemaalinguid.  Siis tuli aeg kui kasutasin vaid tagasihoidlikke roosasid ja beežikaid lakke või ei lakkinud üldse enda küüsi. Umbes kolm aastat tagasi, aga (tõenäoliselt liigse ilublogide lugemise mõjul) hakkasin aga uuesti küüntel kandma värvilisi lakke ning üritama küünemaalinguid. Maybelline mini Colorama lakid olid odavad ja kenade toonidega ning nii neid siis 3 aastat tagasi sai natuke kokku ahnitsetud. Ja nendest lakkidest saigi mu küünelaki kogu alguse 😛

maybelline mini colorama nail polishes

And more Maybelline nail polishes – Maybelline Colorama. I actually own 6 Colorama polishes, but I for some reason the yellow one didn´t make it do this photo. These are also very affordable and I like Colorama color selection.

Ja veel Maybelline lakke. Colorama lakke on mul 6 kokku. Maybelline Colorama lakkidel on hästi suur toonide valik ja hinnad samuti taskukohased. Aegajalt on ka erinevates poodides neile soodukaid, nii et soovitan proovida 🙂

maybelline colorama nail polishes

and more affordable nail polishes – this time from e.l.f. I do like e.l.f nail polishes´color selection and price, but their formula is, again hit and miss. Some of them are opaque in 1-2 coats and try pretty fast, while others are pretty much disaster.

Ja veel taskukohaseid lakke. Minu küünelaki kogust leiab 7 e.l.f.´i lakki hetkel. Mulle meeldib e.l.f.´i lakkide puhul toonide valik, ent lakkide kvaliteet on jälle nii ja naa. Mõned on väga head ja mõned jällegi üsna jubedad (loe: katavad halvasti ja kuivavad kaua kaua kaua ….)

e.l.f. nail polishes

L´Oreal Color Riche nail polishes are pretty good, even though the drying time of some of them is way too long. Also they are a bit more expensive than Maybelline Coloramas. I own 8 Color Riche polishes and I actually won all these from two different giveaways 😛

Järgmiseks L´Oreal Color Riche lakid. Minu lakkide kollektsioonis on neid 8 ning kõik need võitsin ma kahelt erinevalt loosimiselt :P. Color Riche lakid on väiksemad ja veidi kallima hinnaga kui Coloramad. Kvaliteet on hea, kuigi osade toonide kuivamisaeg on jube pikk.

loreal color riche

I ordered my first 2 Models Own nail polishes from asos.com and some time later I ordered some more. My little mr.R was two weeks old and we ended up in the hospital, because he had problems with gaining weight. I was seriously depressed and just trying to get my mind off of all this mess. I checked my email and saw that Models Own online store had amazing offer (something like 50% off and free international shipping I think) and so I just hauled “some” new nail polishes. I actually wanted to order more, but some of the shades I wanted were out of stock 😛 Anyway I haven´t regretted my order, because Models Own nail polishes are good!

Kõige esimesed 2 Models Own lakki tellisin ma asos.com lehelt ja mingi aeg hiljem täiendasin enda kollektsiooni. Kui minu väike mr.R oli vaid 2-nädalane, siis me sattusime haiglasse kuna tal olid probleemid kaalus juurde võtmisega. Mul oli tuju tõsiselt halb ning üritasin kuidagi kogu sellest jamast üle saada. Vaatasin oma mailboksi ja nägin, et Models Own online poel oli mingi eriti hea pakkumine (a´la 50% alla ja tasuta saatmine) ning nii siis saigi natukene Models Own lakke kokku ahnitsetud. Oleksin tegelikult neid veelgi rohkem tahtnud, ent kahjuks olid osad toonid välja müüdud 🙁 Oma ostu pole ma kordagi kahetsenud,  sest lakid on head!

models own nail polishes

Wild&Mild nail polishes are also very affordable and have some amazing shades (like the first 4 neon shades from the left). I own actually 9 Wild&Mild polishes, but I decided not to add those two polishes from their Matte line to this post.

Wild & Mild lakid on jällegi taskukohased ning saadaval Selverites, Prismades ja olen neid vist ka Rimis näinud. Aegajalt on lakkidele soodukaid nii, et saab need kätte kuskil 1-2€. Wild&Mild lakkeon mul kokku 9. Lisaks pildil olevatele on mul veel must ja valge matt lakk. Minu lemmikud nendest lakkidest on vasakult 4 esimest neooni tooni. 

wild & mild nail polishes

Let´s continue with makeup, shall we? I absolutely love these Wet n Wild eyeshadow trios (seen HERE, HERE, HERE, HERE). They are affordable, well pigmented and easy to use. And if you are just learning where to apply what eye shadow then there are also instructions on the back side of the palette. Loving them!

Ja jätkame meigiga. Minu kõigiaegade lemmik lauvärvi paletid on need väikesed kolme värviga Wet n Wild´i triod. Pigment on neil hea, kasutamine on lihtne ning kui oled alles algaja lauvärvide kasutaja, kes hästiei tea, millist tooni kuhugi kanda võiks, siis on paleti tagaküljel ka juhend olemas. 

wet n wild

Vivo Cosmetics Colour Block eye palettes (seen HERE, HERE, HERE & HERE) are also affordable and I like them a lot and you have seen quite many looks created with these. Most of the shades are well pigmented and stay on well when used with primer.

Vivo Cosmeticks Colour Block lauvärvi paletid. Neid on mul 4 ning tegu jällegi odavate palettidega. Enamik toone on hästi pigmenteeritud ning kasutades head lauvärvialuskreemi püsib tulemjus kenasti.

Vivo Cosmetics eyeshadow palettes

Next we have e.l.f. Custom Eyes eyeshadows. I actually had forgotten that I even own these 😛 These are also budget friendly and if you are using good primer then you will get good result with these. I ordered the when they were on sale then I paid something like 0.70€ for one or so. I haven´t used these very much, but I´ll start using them again 🙂

Järgmiseks e.l.f.´i custom eyes lauvärvid. Tegelikult olin unstanud,  et mul need üldse olemas on 😛 Igatahes tegu järjekordselt odavate lauvärvidega ja hea praimeriga saab ka normaalse tulemuse. Mina tellisin need endale eelmisel suvel sooduka ajal ja kui ma ei eksi maksin ma nende eest umbes 0.70€/tükk. 

e.l.f custom eyes

And last but not least – e.l.f. Shimmer Eyeliner Pencils. Some hate them, some love them and I love them. Gunmetal (the last and the shortest)is my favorite one and most used.  I like these pencils because they are soft, easy to apply, stay pretty well and come with a sharpener.

Ja lõpetuseks e.l.f. Shimmer silmapliiatsid. Mõned inimesed vihkavad neid, mõned armastavad ja mina kuulun nende viimaste hulka. Toon Gunmetal (alt esimene ja kõige lühem :P) on minu lemmik ja kõige rohkem kasutuses olnud. Mulle need pliiatsid meeldivad kuna nad on pehmed, püsivad üsna hästi ja tulevad koos teritajaga. 

e.l.f. Shimmering Eye pencils

8 Comments

  1. fabrizia June 26, 2014
  2. Just Jesss June 27, 2014
    • Leelo June 27, 2014
  3. Francesca Romana Capizzi June 27, 2014
  4. neversaydiebeauty June 27, 2014
    • Leelo June 27, 2014

Leave a Reply

82 Shares
Stumble1
+132
Tweet28
Share10
Pin11
Share