(Madre Bees) Sierra Bees Organic Honey Beeswax Lip Balm with Vitamin E

Sierra Bees Lip BalmHi! My Today´s review is about Sierra Bees Organic Honey Beeswax Lip Balm with Vitamin E. I ordered it a year ago, but I started using it much later. When I ordered it from iHerb then this lip balm was actually named Madre Bees Organic Honey Beeswax Lip Balm with Vitamin E, but pretty soon the name of this product was changed, even though everything else stayed the same.

Hei! Minu tänane arvustus on Sierra Bees orgaanilise meega mesilasvaha ja E vitamiiniga huulepalsamist. Tellisin selle endae tegelikult aasta tagasi, aga kasutama hakkasin mitu kuud hiljem. Kui selle huulepalsami tellisin, siis tol hetkel oli ta nimi hoopis Madre Bees orgaanilise meega mesilasvaha ja E vitamiiniga huulepalsam, aga üsna varsti nimi muutus, ent toode jm jäi kõik samaks. 

Madre Bees / Sierra Bees Organic Honey Beeswax Lip Balm with Vitamin E

 

(Madre Bees) Sierra Bees Organic Honey Beeswax Lip Balm with Vitamin E ingredients & description

Sierra Bees Organic Honey Beeswax Lip Balm with Vitamin E ingredients

Sierra Bees Organic Honey Beeswax Lip Balm with Vitamin E description

 

My opinion about (Madre Bees) Sierra Bees Organic Honey Beeswax Lip Balm with Vitamin E

I have been using (Madre Bees) Sierra Bees Organic Honey Beeswax Lip Balm with Vitamin E about 2-3 months total. This lip balm looks like a typical chapstick. The packaging looks really cute and contains 4.25g of product. This doesn´t seem to be much, but it lasts quite long. This lip balm is not pigmented and so it won´t add any color nor shine to your lips. It has beeswax scent and bit of flavor, too, but not much. Applying it is very easy and it doesn´t feel sticky or oily.

Why I like this lip balm is that it is perfect when my lips has become really dry then it nourishes and moisturises them quickly and makes them soft again. Also it suits well under drying lipstick. I apply (Madre Bees) Sierra Bees Organic Honey Beeswax Lip Balm with Vitamin E on my lips and then I apply my lipstick and this combo works well. The best part – it is affordable! Sierra Bees lip balms´ regular price is 1.95$, but when you order it from iHerb.com with your order then you´ll pay only 0.50$ (limited to one product per customer!). 

In conclusion I love Sierra Bees Organic Honey Beeswax Lip Balm with Vitamin E, because it is affordable, travel friendly (because it won´t take a lot of room in your purse) makes dry lips sot again and works well with lipstick. Also it has really short ingredients list and I can actually pronounce all its ingredients 😀

If you haven´t ordered from iHerb.com before then with code ROH837 you can save up to 10$ from your very first order.

Minu arvamus Sierra Bees orgaanilise meega mesilasvaha ja E vitamiiniga huulepalsamist

Olen kokku kasutanud (Madre Bees) Sierra Bees orgaanilise meega mesilasvaha ja E vitamiiniga huulepalsamit 2-3 kuud.  Välja näeb see huulepalsam nagu tüüpiline hügieeniline huulepulk. Selle pakendi kujundus on hästi armas ning see sisaldab 4.25g toodet. Seda ei tundu just palju olevat, ent jätkub Sierra Bees huulepalsamit tegelikult päris kauaks. See huulepalsam ei ole toonitud ja seega värvi ega ka läiget ta huultele ei lisa. Sierra Bees orgaanilise meega mesilasvaha ja E vitamiiniga huulepalsamil on mesilasvaha lõhn ning natuke ka selle maitse, ent mitte palju. Selle peale kandmine on lihtne ning see ei jää huultel kleepuv ega õline.

Üks peamine põhjus, miks mulle see huulepalsam meeldib on see, et kui mu huuled on muutunud hästi kuivaks, siis see hooldab ja toidab neid kiirelt ning mu huuled on jälle pehmed. Samuti sobib see hästi huulepulga alla. Kannan kõigepealt huultele Sierra Bees orgaanilise meega mesilasvaha ja E vitamiiniga huulepalsami ning siis huulepulga. Selline kombo on end seni igati õigustanud. Kõige parem osa – see on tõesti taskukohane! iHerb.com lehel on selle tavapärane hind 1.95$ (1.41€), ent koos oma iHerb´i tellimusega saad tellida ühe Sierra Bees huulepalsami korraga hinnaga 0.50$ (0.36€) (NB! tootel on müügipiirang – üks toode kliendi kohta).

Kokkuvõttes on tegu väga hea taskukohase hügieenilise huulepalsamiga, mida on lihtne kaasas kanda ning mis muudab kuivad huuled jälle pehmeks ning mis on seni hästi töötanud ka huulepulga all. Samuti on sellel lühike koostisosade nimekiri ning kõikide koostisosade nimetused on lihtsalt hääldatavad (mingi teooria järgi ei tasu osta neid ilutooteid, mille koostisosi sa kokku lugeda & hääldada ei suuda :D)

Kui sa ei ole varem iHerb.com lehelt tellinud, siis koodiga ROH837 saad oma esimeselt tellimuselt säästa kuni 10$.

*affiliate links

14 Comments

 1. citizensofbeauty May 3, 2014
  • Leelo May 3, 2014
 2. naomi (@naomijr) May 3, 2014
  • Leelo May 3, 2014
 3. Anastasia May 3, 2014
 4. Kim May 3, 2014
 5. honeygirlsworld May 3, 2014
 6. makeupbylaurag May 4, 2014
 7. litfromwithin9 May 4, 2014

Leave a Reply

29 Shares
Share12
+19
Pin8
Share
Tweet