RazWar El Fidel Neo & After Shave Balm review

razwar review

Hi! Today I have bit different (but still beauty related 😉 ) review for you. My today´s post is about RazWar El Fidel Neo razor starter kit & Shave Balm which were sent for the review from raz-war.ee. This review actually contains 2 opinions – my own and also mr.R´s, who has been using this razor and the After Shave Balm daily for almost a month now.

Hei! Täna mul teile veidi teistsugune (ent siiski iluga seonduv) arvustus. Kaks kuud tagasi saatis raz-war.ee mulle arvustamiseks kinkekomplekti, kus sees RazWar El Fidel Neo raseerija stardikomplekt ja raseerimisjärgne palsam. Seekordne arvustus on teistest erinev selletõttu, et saate lugeda tegelikult kahte arvamust: nii minu kui ka mr.R´ oma, kes on neid tooteid nüüd kuu aega testinud.

Untitled

The red box contained RazWar El Fidel Neo Starter Kit handle, one refill of four blades and a travel bag.

Punases karbis, mida nägite eelmisel fotol olid järgmised asjad: RazWar El Fidel Neo käepide, neli vahetusera ja reisikott.

RazWar El Fidel Neo review

RazWar El Fidel Neo handle looks like a typical razor handle. When compared to, for example Gillette Fusion handle, then RazWar El Fidel Neo handle looks and feels sturdier and it also weights a bit more. The handle is partly covered with rubber which makes using it very convenient even under the shower with wet hands.

RazWar El Fidel Neo raseerija käepide näeb välja nagu tüüpiline käepide kunagi. Kui võrrelda seda näiteks Gillette Fusion´i käepidemega, siis RazWar El Fidel Neo oma tundub selline tugevam ja samuti veidi raskem. Tänu sellele, et käepide on osaliselt kaetud kummise materjaliga, siis on seda väga mugav kasutada ka märgade kätega näiteks duši all.

RazWar El Fidel Neo handle

El Fidel Neo blades have 5 blades which have titanium-teflon coating to make them last longer.  And lubricating strips with Vitamin E and Aloe.

El Fidel Neo raseerijal on 5 titaaniumi-süsiniku segu ja tefloniga kaetud tera, mis annavad tavalisest pikema kasutusaja. Lisaks on veel ka E vitamiini ja aaloega määrderibad.

RazWar El Fidel Neo tera

RazWar raseerija arvustus

Mr.R´s opinion about the RazWar El Fidel Neo razor

At first he wasn´t very impressed by RazWar El Fidel Neo razor, because it was a bit heavier than his Gillette razor and also it felt inconvenient to use, because of its center of mass. But the more he used it the more he started loving it. He started using RazWar El Fidel Neo razor on April 25th and today is May 29th and the blade is actually still sharp and usable. Unbelievable! So even though he wasn´t loving El Fidel Neo razor at first, then now he likes it a lot and he will be using it in the future, too!

My opinion about the RazWar El Fidel Neo razor

To be honest – so far I have been using Gillette Blue II disposable razors (the pink ones of course 😛 ). They don´t cost much and get the job done, but they aren´t nothing special either. When I tried the RazWar El Fidel Neo razor for the first time then I was just amazed how much more convenient it was to use and how smooth my legs were. Like seriously smooth! And it was just so much more convenient to use than my regular pink Gillette razor. It also seemed like the smooth result lasted bit longer…. but maybe it was just my imagination. The fact is that I´m going to order myself new El Fidel Neo razor, because I just do not wish to continue using my pink Gillettes no more, because they just aren´t no good.

In conclusion this is a great razor and suits well both for men and women! And even though it might be little pricey to purchase/order then the blades really last long and so they are well worth the money.

Mr.R´i arvamus RazWar El Fidel Neo raseerijast

Peale esimest kasutuskorda ei olnud mr.R RazWar El Fidel Neo raseerijast eriti vaimustuses, kuna see oli kaalult raskem kui Gillette Fusion, mida ta seni oli kasutanud ning samuti oli tema hinnangul selle raseerija raskuskese harjumatult teistsugune. Ent mida rohkem ta seda kasutas, seda rohkem see talle meeldima hakkas. Mr.R alustas El Fidel Neo raseerija igapäevast kasutamist 25.aprillil. Täna on 29.mai ning see sama esimene tera on siiani veel terav ja teeb edukalt oma tööd. Uskumatu! 

Minu arvamus RazWar El Fidel Neo raseerijast

Ütlen kohe ära, et senini olen kasutanud Gillette Blue II nn ühekordseid raseerijaid (ikka neid roosasid :P). Need ei maksa palju ning teevad oma töö ära, ent samas ei ole nad midagi erilist. Minu El Fidel Neo raseerija kasutuskogemus oli igati positiivne: sellega sääri raseerida oli palju mugavam ning tulemus oli palju siledam kui tavaliselt. Samuti mulle tundus nagu sile tulemus oleks veidi kauem püsinud (?) aga see võib ka minu ettekujutus olla. Fakt on igatahes see, et kindlasti tellin endale oma RazWar El Fidel Neo raseerija komplekti, kuna mul on kadunud igasugune soov veel Gillette roosasid raseerijaid kasutada.

Kokkuvõttes on El Fidel Neo raseerija igati hea toode, mis sobib nii meestele kui ka naistele. Selle raseerija komplekti ostmine võib alguses tunduda kallis (komplekti käepide+ 4 vahetustera hind 13.95€ ja vahetusterade kmpl hind 10.95€), siis arvestades seda, et üks tera peab vastu päris kaua, siis ei olegi see nii suur väljaminek. 

RazWar After Shave Balm / RazWar raseerimisjärgne palsam

RazWar After Shave Balm

RazWar raseerimisjärgse palsami koostis

On raz-war.ee website this balm is described as 100% vegetable based mild after-shave balm. It absorbs quickly and leaves skin soft, smooth nand hydrated. The 100% natural fragrance is made from different tree speices, natural vanilla and benjoin. These oils are especially kind to the skin and they have good healing properties. This balm will leave your skin slightly perfumed.

Raz-war.ee lehel kirjeldatakse seda palsamit nii: 100% looduslik kerge palsam, mis imendub nahka jättes selle pehmeks, siledaks ja niisutatuks. Valmistatud erinevate puuliikide looduslikest õlidest. Need õlid on naha suhtes õrnad, ravivate omadustega ning jätavad naha lõhnama. 

 Mr.R´s opinion about RazWar After Shave Balm

Well unfortunately mr.R has hated this after shave from the first use. When he used it for the first time then he commented that it smells and looks like some kind of wood glue. Also in his opinion it took forever this balm to absorb and it didn´t really do anything special.

My opinion about RazWar After Shave Balm

I don´t hate this balm, but I am not loving it either. This  after shave comes in a glass bottle which probably isn´ t the most convenient packaging for this kind of product.

Since I´ve no idea how wood glue smells than I can´t comment on that, but I have to say that this after shave does have a quite strong scent and it lasts quite long. So for those who also wear perfume, this might cause problems. The scent itself isn´t exactly bad, but for me personally it was bit annoying. On my legs it absorbed quite nicely, but I have to agree with mr.R that it did take some time. My skin felt nicely mositurized and smooth after this after shave balm, but this feeling doesn´t last all day.

Mr.R´i arvamus RazWar raseerimisjärgsest palsamist

See toode sai mr.R´lt kahjuks kohe hävitava hinnangu, sest see meenutas talle nii oma välimuselt kui ka lõhnalt puiduliimi. Samuti võttis selle imendumine meeletult kaua aega ning see ei teinud midagi erilist.

Minu arvamus RazWar raseerimisjärgsest palsamist

Mina seda palsamit kindlasti ei vihka, aga samas ei kuulu ka see mu lemmikute hulka. RazWar raseerimisjärgne palsam on klaaspudelikeses, mis minu arvates ei ole just kõige mugavam pakend sellise toote jaoks.

Kuna mul ei ole õrna aimugi, mis lõhnaga on puiduliim, siis ma ei oska ka kommenteerida selle sarnasust. Lõhn on aga selle palsamil tõesti tugev ning see püsib nahal pikalt. Seega neil, kes armastavad igapäevaselt kasutada ka parfüümi võib see probleeme tekitada. Palsami lõhn ei ole iseensest ebameediv, ent kuna ta jääb nahale püsima, siis hakkas ta mind häirima (ja see oli kõigest mu säärtel). Imendumise kohapealt pean aga nõustuma mr.R´ga, sest tõesti selleks, et palsam kenasti nahka imenduks läks aega. RazWar raseerimisjärgne palsam muutis mu naha niisutatud ja pehmeks, aga kahjuks see tunne terve päev ei püsinud. 

 

6 Comments

  1. jbrobeck May 29, 2014
  2. Stephanie Louise May 29, 2014
  3. Alison May 30, 2014
  4. Winter White May 30, 2014
  5. Jessica W. May 30, 2014
  6. Alyssa Hetland May 31, 2014

Leave a Reply

151 Shares
Stumble55
+145
Share32
Pin19
Reddit