Beauty by Miss L kevadloos! Lõppenud!

Hei! Nagu ma lubasin enda reedeses Giveaway roundup´i postituses, siis aeg veel üheks loosimiseks. Seekord siis Beauty by Miss L kevadloos, mis on tänutäheks vaid minu Eesti jälgijatele ehk follower´dele 🙂 

Beauty by Miss L kevadloos

Auhinda näete pildil 🙂 1 õnnelik võitja saab endale 100värviga e.l.f´i lauvärvipaleti, 5 e.l.f´i küünelakki toonides (Gold Star, Love Me, Wedding Bells, Smokin Hot, Purple Dream), Avon Little Black Dress 30ml parfüüm, valge käekell ja armsad säravad kõrvarõngad.

Loosis osalemiseks tuleb ära täita Rafflecopter´i vorm ning võitja loosin pärast samuti Rafflecopteri abil. Loosis osalemiseks kohustuslik on olla minu blogi jälgija Bloglovin´is. Lisa hääli loosimises saab olles Beauty by Miss L blogi sõber Facebookis, Instagramis, Twitteris & Pinterestis ning jagades seda loosimist koos loosimise pildiga avalikult kas enda Facebooki seinal võ Twitteris või miks mitte ka enda blogis 🙂 Loosimise infot Facebookis, Twitteris või blogis võite jagada kasvõi igapäev ning iga kord teenite lisahääli loosimises osalemiseks.

Aega loosimises osalemiseks on kuni 3.juunini ja võitja loosin hiljemalt 5.juunil. Kõik loosiauhinnaks olevad tooted on uued ja ostetud minu poolt. Võitjaga võtan ühendust emaili teel ning võitjal on aega vastamiseks 48 tundi. Juhul kui selle ajajooksul võitja ei vasta loosin Rafflecopteri abiga uue võitja. Juhul kui te Rafflecopteriga pole varem kokku puutunud ja küsimusi tekib, siis kirjutage mulle beautybymissl@gmail.com.

NB! loosis osalevad vaid need, kes täidavad ära Rafflecopteri vormi (ehk siis siia postituse alla jäetud kommentaaridega kahjuks loosi ei pääse)!

Edu!  

a Rafflecopter giveaway

 

Abiks:

  • Kui jagasite Facebookis infot loosimise kohta, siis enda Facebooki postituse lingi saate, kui klikite oma postituse ajatemplil. Kopeerige saadud link ja sisestage Rafflecopteris vastavasse lahtrisse
  • Twitteri postituse lingi saate samuti oma säutsu ehk tweeti ajatemplile vajutades ja kopeerides saadud link vastavasse Rafflecopteri lahtrisse.

No Responses

Leave a Reply

43 Shares
Share25
+118
Share
Pin
Tweet