New beauty products in: Avon, Beautybay.com …

haul postHi! Today I want to show you new beauty products that I´ve purchased/ordered lately.  Since I am on a budget (and really trying to finish the beauty products I currently own before purchasing/ordering new ones) then I haven´t done much beauty related shopping.

Hei! Tänane postitus on minu viimase aja ilutoodete ostudest. Kuna üritan hetkel kokkuhoidlikult elada ning mitte osta uusi ilutooteid enne kui olemasolevad on ära kasutatud, siis ega ma viimasel ajal eriti palju ostnud ja tellinud ei olegi midagi. 

So lets start with new Avon products. After having very good experience with Avon Conditioning Makeup Remover Lotion I wanted to try some other Avon Makeup removers and decided to order their Solutions Bi-phase makeup remover. I also purchased feet scrub and two hair masks. I have already tried Avon Naturals Moisturising Hair Treatment Mask.  So far I´m unfortunately not loving it, but it is still too early to say anything more about it.

Alustame siis uute Avoni toodetega, mille endale tellinud olen. Peale positiivseid kogemusi Avoni hooldava silmameigieemaldajaga tahtsin proovida ka mõnda teist nende samalaadset toodet ja seega otsustasin proovida ära Solutions kahefaasilist meigieemaldajat. Lisaks tellisin ka jalakoorija ja 2 juuksemaski. Avon Naturals niisutavat juuksemaski (roheline potsik pildil) olen juba proovinud, aga hetkel ma kahjuks väga vaimustuses sellest ei ole. Ent hetkel on veel liiga vara midagi rohkem selle kohta öelda.

new avon products

I also purchased new hair dye – LÓreal Excellence Creme in Lightest Blonde shade. I used it last year, too and I loved it. LÓreal Excellence hair dyes are one of my favorites. Depend nail polish remover is also something I like a lot, because it works well.

Selle nädala alguses ostsin ka uue juuksevärvi (LÓreal Excellence Creme värvi toonis hele blond), mida kasutasin enda juuste värvimiseks aasta tagasi ja siis oli kogemus väga positiivne. Kuna minu küünelakieemaldaja varud on otsa saamas, siis vahelduseks ostsin jälle Depend küünelakieemaldajat.

new beauty products

It´s always good to have a pack of makeup remover cloths and since these Byphasse ones were on sale then I decided to give them a try. So far I don´t have anything bad to say about them and I hope it will stay so. Two weeks ago I reviewed Garnier Neo Creme deodorant for you and since it is almost empty and I loved it then I purchased a new one.

Vahepeal oli Selveri laadapäevad, kus soodushinnaga olid müügil Byphasse meigieemaldussalvrätid. Kuna mulle meeldivad meigieemaldussalvakad, siis otsustasingi need ära proovida. Senised muljed on head ja ma loodan, et see nii ka jääb. Samuti ostsin uue Garnier Neo kreemdeodorandi, millest kirjutasin teile paar nädalat tagasi, sest see lihtsalt on hea.

ilutooted Selveri laadapäevadelt

I have been using INM OTD and Poshe fast drying topcoats since I don´t remember when. I love them, but wanted to try something new and so I ordered from Beautybay.com Essie Good To Go topcoat in twin pack. So far I am loving it.

Olen INM OTD ja Poshe kiirkuivatavaidd lakke kasutanud päris pikalt ja vahelduseks tahtsin proovida midagi uut. Beautybay.com´st tellisin endale Essie Good To Go kiirkuivatava laki duubel paki. Olen Essie pealislaki nüüdseks mõned korrad ka kasutanud ning kogemused on igati positiivsed.

essie good to go top coat from beautybay.com

Have you used any of these products? 

Kas sina oled mõnda nendest toodetest kasutanud?

13 Comments

 1. Naomi Ganzu April 24, 2014
 2. Alice Furlan April 24, 2014
  • Leelo April 24, 2014
 3. Kayliegh Land April 24, 2014
 4. Michele April 24, 2014
 5. Savannah Miller April 24, 2014
 6. Czjai Reyes-Ocampo April 24, 2014
 7. jshallow01 April 24, 2014
 8. mrsmomx6 April 25, 2014
 9. rsrote April 25, 2014
 10. Stacey Werner April 26, 2014

Leave a Reply

36 Shares
+127
Share6
Pin2
Tweet1
Reddit