March 2014 beauty favorites

Hi!
I hope you all are having great & sunny Saturday! Today I want to show you my the beauty products I loved and used the most in March. Most of them I have already reviewed, too and I won´t add longer review.
Hei!
Ma loodan, et teil kõigil on suurepärane ja päikeseline laupäev! Täna tahan teile näidata enda märtsikuiseid ilulemmikuid – ehk siis tooteid, mis mulle märtsis kõige rohkem meeldisid ja enim kasutust leidsid. Kuna enamikust neist olen ma juba arvustused teinud, siis pikka juttu ma kirjutama ei hakka.  
In March I had an amazing opportunity to try Bio2you Organic Seabuckthorn Hand Cream and Spa Body Salt Scrub Chamomile & Calendula. These became my favorites very quickly because they just were so good. Next we have two eyeliners. On busy days I prefer Cailyn Linefix Gel Eyeliner and when I have more time and I create an eye makeup looks then I love Vivo Cosmetics Liquid Eyeliner.
Next there are two Avon products. When I first started using Super Drama mascara then I actually wasn´t very fond of it, but after a week this mascara became better and I love how long it makes my lashes. Avon 8-in-1 Metallics eyeshadow palette is perfect for more colorful eye makeup looks and eye shadows stay on well.
When it comes to nail polishes then China Glaze is my fav anyway and their For Audrey is just perfect for spring. And the last product is Garnier Express 2 in 1 Eye Makeup Remover. This product was a great surprise to me because so far Garnier makeup removers haven´t been anything special. But this one removes all my eye makeup so easily and doesn´t irritate my eyes.
 
So these were my March favorites. Which beauty products you loved the most in March?
Märtis oli mul suurepärane võimalus proovida Bio2you Orgaanilise Astelpaju kätekreemi ja soolaga kehakoorijat “Kummel & saialill”. Need 2 toodet said väga ruttu mu lemmikutekst kuna nad lihtsalt olid nii head. Järgmiseks on kaks lainerit. Cailyn Linefix geellainer on minu jaoksmust-have toode, siis kui mul on kiire ning mu silmameik põhimõtteliselt vaid lainerist ja ripsmetušist koosnebki. Vivo Cosmetics Liquid Eyeliner aga meeldib mulle kuna selle näeb super välja erinevate silmameikidega. 
Lemmikute hulka sattus märtsis ka kaks Avoni toodet. Super Drama ripsmekas oli esimestel kasutuskordadel minu jaoks pettumus. Ent nädal hiljem muutus ripsmekas normaalseks ning mulle meeldib väga kui palju se mu ripsmetele pikkust lisab. Avon 8-in-1 Metallics lauvärvipalett on väga hea värvilisemateks silmameikideks ning värvide püsivuse üle kurta ei saa. 
Küünelakkidest on minu kõige lemmikumad olnud viimasel ajal China Glaze´i lakid ning CG For Audrey on lihtsalt super kevadeks. Viimane toode, mis pildile seekord mahtus on Garnier Express 2in1 silmameigieemaldaja. See silmameigieemaldaja oli minu jaoks positiivne üllatus, kuna senised kogemused Garnier meigieemaldajatega  on olnud pigem negatiivsed. Ent see silmameigieemadaja on seni edukalt hakkama saanud igasuguste meikide eemaldamisega ning ei ole ka silmi ärritanud.
 
Sellised olid minu märtsikuised lemmikud. Millised olid sinu lemmiku ilutooted märtsis? 
*Some products mentioned in this post were PR samples. I added them to this post because I truly loved them. No one asked me to include those products in this post.

No Responses

Leave a Reply

36 Shares
+115
Pin12
Share9
Share
Tweet