Garnier Neo review

Hi!
In my February beauty favorites post I mentioned Garnier Neo Intensive Antiperspirant Invisible Dry-Cream as one of my favorite beauty products. Since it belongs to the empties now then here are my thoughts about it.
Hei!
Veebruarikuu ilulemmikute postituses mainisin ma ühe oma lemmikuna Garnier Neo antiperspirant deodoranti. Kuna nüüd kuulub see juba tühjaks saanud toodete hulka, siis on aeg teiega jagada enda arvamust sellest. 
Garnier Neo Invisible Dry Cream review
Garnier Neo deodorant is available in 5 scents: Soft Cotton, Fruity Flower, Shower Clean, Fresh Blossom and Fragrance Free. Garnier Neo deodorant is described as innovative product which combines antiperspirant effectiveness and skin care technology. Garnier Neo is promised not to stain and protect 48hours.
Garnier Neo kreemdeodorant on saadaval 5 lõhnaga: Soft Cotton, Fruity Flower, Shower Clean, Fresh Blossom ja Fragrance Free ehk siis lõhnatu. Garnier Neo deodoranti kirjeldatakse kui uuenduslikku toodet, milles on kombineeritud antiperspirandi efektiivsus ja nahahooldus. Garnier Neo kreemdeodorant ei jäta riietele plekke ning kaitseb kuni 48 tundi.
Garnier Neo Invisible Cry Cream ingredients
Using Garnier Neo is easy: just squeeze the tube (not too hard!) and the product comes out of the 3 dispensers and you can apply it on your skin. It absorbs quickly and you won´t even notice it on your skin.
Garnier Neo kuivkreemi kasutamine on lihtne: vajuta tuubi ning kreem tuleb otsikust välja ja saad selle nahale kanda. Kuivkreem imendub kiiresti ning sa isegi ei märka seda oma nahal.
Garnier Neo review
Pros and Cons
Pros
– easy to use
– dries quickly and so I don´t have to wait until I can get dressed
– hasn´t stained my clothes
– protects me more than 12 hours
– hasn´t caused irritation
– even after 1-3 hour workout I feel fresh
– fragrance free truly is fragrance free
Cons
Non really.
In conclusion I love it and will be purchasing it again.
 
 
Meeldimised ja mitte meeldimised
Meeldimised
– lihtne kasutada
– ei ole mu riietele jätnud plekke
– kaitseb üle 12 tunni ebameeldiva higilõhna eest
– ei ole nahka ärritanud
– kuivab kiirelt
– isegi pärast trenni tegemist tunnen end värskelt
– lõhnatu on  tõesti lõhnatu
 
Mitte meeldimised
Polegi midagi mis ei meeldiks.
 
Kokkuvõttes olen Garnier Neo kreemdeodorandiga väga rahul ning ostan seda ka tulevikus. 
 

No Responses

Leave a Reply

137 Shares
Stumble54
+143
Pin15
Share13
Tweet12