China Glaze Highlight Of My Summer swatches

Hi!
Today I want to show you very pretty bright light mint green nail polish from China Glaze Sunsational Collection. China Glaze Highlight Of My Summer isn´t neon nail polish, but it sure is eye-catching.
Hei!
Täna tahan teile näidata teist China Glaze´i lakki, mis mulle Beauty Pro´st saadeti. Tegu on eelmise suve kollektsioonist Sunsational Collection pärit tooniga Highlight Of My Summer. China Glaze Highlight Of My Summer on hästi ilus erk mündiroheline lakk, mis ei ole küll neoontoon, ent siiski väga pilkupüüdev.
China Glaze Highlight Of My Summer swatches
photo taken in sunlight
On my nails you can see 3 coats of China Glaze nail polish Highlight Of My Summer and I did not add top coat.
 
Minu küüntel näete 3 kihti China Glaze´i lakki toonis Highlight Of My Summer ja pealislakki ma seekord ei kasutanud.
China Glaze Highlight Of My Summer swatches
photo taken in sunlight
China Glaze Highlight Of My Summer swatches
photo taken in shade
China Glaze Highlight Of My Summer swatches
photo taken in shade
 China Glaze Highlight Of My Summer is pretty, but its formula …. oh well it is bad. The first coat looked streaky and was hard to even out. The second coat looked bit better, but I could see some uneven spots. The third coat made the result look ok. Good news is that it dried pretty fast (as most of my CG polishes) and was easy to remove and it did not chip during the two days it was on my nails without top coat.
China Glaze Highlight Of My Summer on üliilus lakk, aga selle konsistents….. on pettumus. Esimene kiht lakki jäi küünele koledalt triibuline ja laiguline. Teine kiht lakki nägi juba veidi parem välja, ent siiski oli näha ebaühtlaseid kohti ning seega oli vaja ilusa tulemuse saamiseks küüntele kanda ka kolmas lakikiht. Hea uudis on aga see, et lakk kuivas üsna kiiresti (nagu enamik mu CG lakke) ning samuti ei olnud probleeme selle eemaldamisega. Lisaks ei hakanud see lakk kahepäevase ilma pealislakita kandmise järel küüntelt tükkidena maha tulema 🙂
 
Kokkuvõttes on tegu väga ilusa lakiga ning kui kolm lakikihti ja veidi hoolsam laki peale kandmine ei ole sinu jaoks probleem, siis soovitan proovida.
 
China Glaze´i lakke saab mugavalt osta Beauty Pro OÜ esindustest (Tallinnas, Tartus, Pärnus või Jõhvis) või nende e-poest. NB! Osad China Glaze´i lakid ongi saadaval vaid nende veebipoes 😉 

4 Comments

  1. Shannon April 10, 2014
    • Leelo April 10, 2014
  2. Amber April 11, 2014
    • Leelo April 11, 2014

Leave a Reply

13 Shares
Tweet11
Share2
Share
Reddit
Share