China Glaze Cowgirl Up swatches

Hi!
On my nails this weekend has been gorgeous purple China Glaze nail polish in Cowgirl Up which is from Rodeo Diva Collection. Today I´m going to show you the swatches of it and also share my thoughts about it.
Hei!
Sel nädalavahetusel on minu küüntel olnud see imeilus lilla China Glaze küünelakk toonis Cowgirl Up, mis on pärit CG Rodeo Diva kollektsioonist. Täna mõtlesin teiega jagada selle laki swatche ning ka enda arvamust sellest. 
China Glaze Cowgirl Up swatches & review
On my nails you can see 2 coats of China Glaze Cowgirl Up without topcoat.
Minu küüntel näete 2 kihti China Glaze Cowgirl Up lakki ja seekord ilma pealislakita.
China Glaze Cowgirl Up swatches
photo taken in natural light
China Glaze Cowgirl Up swatches (direct sunlight)
photo taken in direct sunlight
China Glaze Cowgirl Up swatches (photo taken with flash)
photo taken with flash
China Glaze Cowgirl Up swatches
photo taken in shade
When I received China Glaze Cowgirl Up then in the bottle it seemed like an average dark purple nail polish. But when I applied it on my nails then it looked intense and just gorgeous, especially in sunlight.
China Glaze Cowgirl Up is a dream to apply, it dries fast and it is opaque in two coats. I have been wearing it on my nails for three days now and there is some visible tip wear (probably because I did not add top coat) but no chipping.
Kui ma China Glaze Cowgirl Up laki sain siis tundus see  mulle täiesti tavalise tumelilla lakina. Ent kui ma selle küüntele kandsin, siis nägin ma kui ilus see lakk tegelikult on – eriti päikese käes. 
China Glaze Cowgirl Up´i oli lihtne peale kanda, see kuivab ruttu ning 2 kihti on täiesti piisav ilusa läbipaistmatu tulemuse saamiseks. Minu küütnel on see nüüd kolmandat päeva ning küüneotses on näha kulumist (ma ei kasutanud pealislakki ju ;)) kuid samas ei ole lakk tükikestena maha tulema hakanud. 
 
China Glaze Cowgirl Up lakki saab osta Beauty pro e-poest, kus selle hinnaks on 7,50€. Lisaks leiab sealt veel palju palju teisi China Glaze´i lakke. 

No Responses

Leave a Reply

80 Shares
Pin35
+133
Share12
Share
Tweet