Bio2you SPA Body Salt Scrub with Chamomile & Calendula review

Hei!
Esmaspäeval näitasin teile ülimõnusat looduslikku Bio2you Orgaanilise astelpaju kätekreemi ning täna tahan teile tutvustada teist väga head Bio2you toodet – SPA soolaga kehakoorija “Kummel ja saialill” aaloe ja magusmandliõliga. Olen seda koorijat kasutanud peaaegu 4 nädalat ning see meeldib mulle väga! 
Hi!
On Monday I showed you very good natural Bio2you Organic Seabuckthorn Hand Cream and today I want to show you another very good Bio2you product – Bio2you SPA Body Salt Scrub with Chamomile & Calendula. I have been using it for almost 4 weeks and I love it!
Bio2you SPA Body Salt Scrub with Chamomile & Calendula review

Info & koostis pakendilt / Information & ingredients from the packaging

Bio2you SPA Body Salt Scrub with Chamomile & Calendula information
Bio2you SPA Body Salt Scrub with Chamomile & Calendula koostis
Bio2you SPA Body Salt Scrub with Chamomile & Calendula review
Minu arvamus
Bio2you SPA soolaga kummeli ja saialille kehakoorija on mõnusa tekstuuriga ning meeldiva lõhnaga. Selle lõhn meenutab mulle saialille salvi lõhna, mida mu ema vahapeal päris tihti ise tegi oma aias kasvatatud saialilledest. Kehakoorijas on peened soolaterad ning ära on sinna eksinud ka saialille õielehti, mis minu jaoks vaid näitab seda, et see koorija tõesti sisaldab saialille. Kui vahel mõned soolaga koorijad võivad nahka kraapida, siis selle tootega ma seda täheldanud ei ole. Mina olen seda koorijat kasutanud 1-2 korda nädalas dušiall käies. Minu nahk on pärast selle kasutamist sile ja pehme,  mõnusalt siidine ning ei ole vajanud lisaniisutust. 
Kuna see on soolaga koorija siis nahale kandes võib ta veidi tekitada kipitavat-torkivat tunnet – see ei ole ebameeldiv või vastik vaid selline mõnus, aga väga tundliku nahaga inimestele ei pruugi see meeldida ning samuti ei soovita seda kanda katkisele nahale. 
 
Kokkuvõttes on tegu väga hea tootega ning olen rõõmus, et mul oli võimalus seda proovida! Kel huvi, kas seda või mõnda teist Bio2you toodet proovida, siis saab neid mugavalt tellida www.bio2you.ee
My opinion
Bio2you SPA Body Salt Scrub with Chamomile & Calendula has really nice texture and pleasant scent. Its scent reminds me of calendula salve that my mom used to make quite often couple of years ago. This body scrub contains fine salt particles and you can also see calendula petals – for me this is sign that this body scrub truly contains calendula.
I have been using Bio2you SPA Body Chamomile & Calendula Salt Scrub for almost 4 weeks 1-2 times a week. Some body scrubs with salt tend to feel harsh on skin, but I haven´t had that experience with this scrub. I love how smooth and soft and silky my skin feels after using it. And I like that I do not need an extra moisturiser after using this product.
Since this is scrub with salt then it might cause a mild stinging feeling on your skin – it isn´t unpleasant (not for me at least), but some will probably not like it. So if you have very sensitive skin then this scrub might not be for suitable for you. Also I do not recommend it if you have any broken skin.
In conclusion I love this scrub and I am very happy that I had the opportunity to try it.
Thank you Bio2you.ee!

Leave a Reply

113 Shares
+145
Share30
Pin23
Tweet14
Stumble1