Avon Advance Techniques 360 Nourishment Moroccan Argain Oil Shampoo & Conditioner

Hi!
Today on Beauty by Miss L: Avon Advance Techniques 360 Nourishment Moroccan Argain Oil Shampoo and conditioner review. I have used these products since December. I had previously used Avon hair care products about 10 or 11 years ago and then the experience was very bad and after that I haven´t had much belief in Avon shampoos and conditioners, but I heard that their formulas have been changed and so I decided to give these products a try. After using Avon Advance Techniques 360 Nourishment Moroccan Argain Oil shampoo and conditioner for more than 3 months it is time to share my thoughts about them. So are these products any good or is the experience as bad as it was 10 years ago? Read on …..
 
 
Hei!
Täna on mul teile vahelduseks jälle üks juuksehooldustoodete arvustus. Sel korral on järg Avon Advance Techinques 360 Maroko argaaniaõliga toitva šampooni ja palsami käes, mida olen kasutanud detsembrist saadik. Minu eelnevad kogemused Avoni juuksehooldustoodetega on 10-11 aasta tagused ning tollane mälestus neist on halb ning seega pärast seda pole mul neisse enam eriti usku olnud. Ent selle 10 aasta jooksul on Avon oma juuksehooldustooteid kõvasti muutnud ja parandanud ning seega otsustasin neid tooteid proovida. Olen Avon Advance Techniques Maroko argaaniaõliga totivat šampooni ja palsamit kasutanud üle 3 kuu ning aeg on jagada oma kogemusi nendega. On need tooted siis head või pole midagi 10 aasta jooksul muutunud? Loe edasi……
Avon Advance Techniques 360 Nourishment Moroccan Argain Oil shampoo and conditioner review

Ingredients / Koostis
ingredientsingredients
Avon Advance Techniques 360 Nourishment Moroccan Argain Oil Shampoo & conditioner contain argan oil, provitamin B5 and vitamin E. These products are promised to instantly improve hair´s health and shine. It cleanses hair with a creamy luxurious lather and helps to restore the signs of healthy hair.
 
Avon Advance Techniques 360 Maroko argaaniaõliga toitev šampoon ja palsam sisaldavad argaaniaõli, provitamiini B5 ning vitamiini E. Lubaduste kohaselt peaksid need koheselt muutma juuksed tervemaks ja läikivamaks. Šampoon puhastab juuksed luksusliku kreemja vahuga ning koos palsamiga aitavad nad taastada  juuste terve väljanägemise.
 
 
My opinion
What I love about these shampoo and conditioner is their scent. They just smell so good and the scent will stay on my hair even once they are dry. The shampoo lathers nicely and makes my hair nicely clean. It is very easy to rinse the shampoo out of my hair and after washing my hair feels soft and nourished and I can´t feel any tangles. With this shampoo I have to wash my hair every second day. I would love if they would stay clean longer, but oh well. The conditioner is creamy and looks like a typical conditioner. It makes my hair soft and shiny and combing my hair is not really a problem. For my blonde highlighted hair this duo is definitely good and gives them healthier look.
In conclusion: Good products! Well done Avon!
Minu arvamus
Mis mulle selle šampooni ja palsami juures väga meeldib on nende lõhn. Avon Advance Techniques 360 Maroko argaaniaõliga šampooni ja palsami lõhn on hästi mõnus ning vähemalt minu jaoks muudab see kogu peapesemise palju mõnusamaks. Šampoon vahutab hästi ning teeb juuksed kenasti puhtaks. Šampooni juustest välja loputamine on lihtne ning pärast pesu tunduvad juuksed pehmed ja toidetud ning samas ei tunne ma, et juustes oleks pusasid. Seda Avoni šampooni kasutades pean ma juukseid pesema ülepäeva. Mulle meeldiks kui juuksed püsiksid kauem puhtad, ent mis seal ikka. Palsam on kreemjas ning näeb välja nagu tüüpiline palsam ikka. Tänu palsamile on mu juuksed pehmed ja siledad ning nende kammimine ei ole probleem. Seega minu blondidele värvitud juustele sobivad need tooted hästi ning need aitavad neil välja näha tervemad.
 
Kokkuvõttes: Head tooted! Hästi tehtud Avon! 

No Responses

Leave a Reply

27 Shares
Stumble
+15
Tweet6
Share8
Pin8
Share