Weekend …

Hi!
Thought I share little weekend summary 🙂
Yesterday I and mr.R had a little day trip to Helsinki. We did some sightseeing and shopping there. Yesterday I had one of those days when nothing seemed to fit when I was trying on clothes and so I did not purchase much. So there ain´t no long haul post – just three pics of my favorite pieces I purchased. The dark green top is from H&M, mint green top with lace details is from Gina Tricot and super cute white top with lace details is from Vero Moda. 
 
Hei!
Mõtlesin teiega jagada enda selle nädalavahetuse väikest kokkuvõtet.
Eile käisimine mr.R´ga päevareisil Helsingis. Kavas oli siis natuke niisama linnas ringi jalutada ja ka shoppamisega tegeleda. Kahjuks oli mul just eile üks neist päevadest, kui proovid riideid selga ja mitte miski ei istu ja ei sobi jne. Igatahes siin teile siis 3 kõige lemmikumat riideeset, mis ära lõpuks ostsin. Tumeroheline top H&M´st, mündiroheline Gina Tricot´st ja valge Vero Moda´st. Tõenäoliselt on see valge top ka Eesti Vero Modades müügil, ent kuna ma ei ole ma ei tea mis ajast saanud shoppamas käia, siis ma pole selle mis, kus seisuga päris kursis. 
top from H&M
mint green top from Gina Tricot
White top from Vero Moda
Today I have been sleeping most of the day actually 😛 But since this weekend we had Estonian II Virtual Race and I had already promised to run 10km then I also went jogging. Yesterday we walked a lot and so today my feet actually still hurt a lot, but luckily I beat my Virtual Race time from March 9th and so I am still happy 😛 
Enamiku tänasest päevast ma olen põhimõtteliselt maha maganud. Ent võibolla teate, et sel nädalavahetusel toimus Eesti II Virtuaaljooks, kuhu olin end 10km distantsile kirja pannud ja seega pidin ikka jooksmas ka käima. Eile oli kõndimist palju ja seega mul veel täna jalad valutasid ning seetõttu polnud just väga mõnus joosta. Aga allaandmine pole minu teema ja lõpptulemusena parandasin enda 2 nädalatagust aega ning lõpetasin 10km ajaga 59:26. 

Leave a Reply

Stumble
+1
Tweet
Share
Pin
Share