NOTD: Geometric dotticure #hepicksmypolish

Hi!
On my nails today – nail polishes the HE (read: mr.R) picked. This morning, before mr.R went to work, I let him choose three nail polishes from my stash. I didn´t know what to expect (no pinks or near to pinks anyway for sure) but for my great surprise he chose colors that I like a lot and even though I didn´t know at first what design to do with them, then pretty soon I decided to go with geometric nail art.
Hei!
Minu küüntel täna – küünelakid, mis valitud mr.R poolt. Täna hommikul enne tööle minekut lasin mr.R oma küünelaki sahtlist valida 3 lakki, mida pean siis kasutama koos ühe küünemaalingu jaoks. Ma ei teadnud mida oodata (kindlasti mitte roosat või roosale ligilähedastki mitte) aga minu üllatuseks valis ta toonid, mis mulle väga meeldivad. Tunnistan ausalt, et algul oli mul disaini välja mõtlemisega raskusi ent üsna ruttu sai selgeks, et mingisugune geomeetriline asi sealt tuleb 😛  
China Glaze Purple Panic, China Glaze I´m With The Lifeguard, Wild&Mild Blue Nun
So for my today´s manicure I used China Glaze Purple Panic, China Glaze I´m With The Lifeguard, Wild&Mild Blue Nun, striping tape and dotting tool. 
Oma tänase maniküüri jaoks kasutasin ma China Glaze´i lakke Purple Panic ja I´m Withe The Lifeguard ning Wild&Mild lakki Blue Nun; küünemaalingute teipi ja täpitajat.
 
colorful geometric nail art
 
I did not add any topcoat this time because I loved that different colors different finishes (matte & shiny).
 
Seekord ma pealislakki ei kasutanudki kuna mulle meeldis see kuidas erinevate küünelaki viimistlused (matt &läikiv) küünele jäid.
geometric nail art tutorial
 

 

 

No Responses

Leave a Reply

189 Shares
Stumble1
+149
Tweet21
Share11
Pin107
Share