L´Oreal Nutri-Gold BB Cream SPF20

Hei!
Aeg on järjekordse BB kreemi arvustuse käes. Seekord on kord L´Oreal Nutri-Gold BB SPF20 BB kreemi käes. Saadaval on see kreem vaid ühes toonis – universaalses toonis, mis peaks siis sobilik olema kõigi nahatoonide jaoks. Ausalt öeldes ei ole mul väga ülidselt usku nendesse “universaalsetesse ja kõigile sobivatesse” asjadesse ent see kreem üllatas mind positiivselt selles suhtes. 
Hi!
Time for another BB cream review. Today I want to share my thoughts about L´Oreal Nutri-Gold BB Cream SPF20. This BB cream comes in only one shade – universal shade, which should be suitable for everyone. To tell you the truth then I don´t have much belief in this kind of “universal products that suit everyone”, but this cream surprised me in a good way 🙂
L´Oreal Nutri Gold BB Cream SPF20 review & swatches

Infot kreemi kohta:
L´Oreal Nutri-Gold BB SPF20 BB kreem on sobilik kõigile vanusegruppidele ja kuivale ning väga kuivale nahale. Nahk saab ülimalt toidetud ning on koheselt särav.
5 ilutoimet sinu nahale:
1. Toidab sheavõiga, mis on tuntud nahka toitvate omaduste poolest.
2. Laiaspektirga SPF20 kaitseb nahka kahjuliku UV kiirguse mõju eest
3. C-vitamiin aitab muuta jume ühtlasemaks
4. ühtlustab nahatooni
5. Tänu mineraalsete pigmendiosakeste kapslitele (luminosfääridele), mis sulanduvad koheselt nahka ning sobituvad nahatooniga annab kreem nahale sära. 
 
 
L´Oreal Nutri-Gold BB Cream SPF20 is promised to be suitable for every age and for dry and very dry skin types. The skin will instantly be nourished and glowing.
 
This 5-in-1 beauty balm will…
1. nourish your skin thank to sheabutter
2. Contains SPF20 to protect your skin
3. improves the appearance of the skin thanks to vitamin C
4. Contains luminospheres which help to illuminate the skin
5. evens out skin tone
L´Oreal Nutri Gold BB Cream SPF20 swatch
 
Minu arvamus
L´Oreal Nutri-Gold BB kreem tuleb valge& kuldse diasiniga pakendis, mis näeb minu arvates välja küll lihtne, et samas omamoodi lukskulik. Kreemil on super mõnus lõhn, mis muudab selle kasutamise eriti meeldivaks. Kreem ise on selline valge ning sisaldab tillukesi pruunikaid nagu tükikesi. Nahale annab L´Oreal Nutri-Gold BB kreem õrnalt päevitunud jume, lisab sära ja muudab nahatooni veidi ühtlasemaks. Kreemi tuleb peale kanda hoolikalt ning vaadata, et kuhugi ei tekiks rante. Halb on selle kreemi juures see, et selle katvus on üsna nullilähedane, seega kui on palju varjamist vajavaid iluvigu, siis soovitan kasutada lisaks peitekreemi või valida mõni teine toode.  Samuti võib see kreem jääda veidi kleepuv, kui liiga palju toodet nahale kanda. 
Toote kirjelduses lubatakse, et L´Oreal Nutri-Gold BB kreem sobib kuivale ja väga kuivale nahale ning selle väitega on ma 100% nõus. Minu normaalne-kuivemapoolne nahk oli selle kreemi kasutamise järel väga hästi niisutatud ning ka päevalõpuks ei hakanud nahk kuskilt kiskuma. 
Kokkuvõttes on tegu hea kreemiga ning kui olematu katvus ei ole teie jaoks probleem, siis soovitan proovida!
 
My opinion
L´Oreal Nutri-Gold BB Cream SPF20 comes in a 40ml plastic tube which is designed with white and gold and has this kind of luxurious feel. This cream has really good scent which makes using it so much more pleasant. L´Oreal Nutri-Gold BB Cream SPF20 is white and contains tiny tiny brown particles. It gives my skin little bit sunkissed appearance and makes it look a bit more even. Also it adds nice healthy glow to my skin. When I apply this cream on my skin then I have to be very careful with blending it evenly, because if I don´t, then I may end up with darker spots on my face. Even though this is overall a good BB cream it does have one flaw – it doesn´t cover at all. So if need some coverage then this cream is not for you. Also when you apply too much of it then it might end up feeling sticky.
It is promised that this cream suits well for dry and very dry skin types and I have to tell you – couldn´t agree more! It works well for my normal to dry skin and even after a long day my skin did not feel unpleasantly dry or tight. 
In conclusion this is good BB cream, if nonexistent coverage is not problem for you and I definitely recommend it.

Leave a Reply

165 Shares
+166
Stumble53
Pin26
Share20
Reddit