Cailyn Linefix Gel Eyeliner in Charcoal

Hei!
Täna tahan teile näidata Cailyn Linefix geellainerit, mida mainisin ka enda veebruari lemmikute postituses. Cailyni kosmeetikatooted on päris USAst. Cailyni ilutooted baseeruvad mineraalidel ja need ei sisalda parabeene. Samuti ei ole neid testitud loomadel. 
Laineri eest pean suure aitäh ütlema Läti online poele Altamisi.com
Hi!
Today I want to show you this Cailyn Linefix Gel Eyeliner which was sent to me from Altamisi.com. 
Cailyn Linefix Gel Eyeliner was also mentioned in my February favorites post. Cailyn cosmetics are from US. Their products are mineral based. They don´t contain parabens and they are cruelty free.
Cailyn Line-Fix Gel Eyeliner review & swatches
 
Cailyn Linefix geellaineri karbil on kirjas nipid kuidas saavutada täiuslik lainerijoon:
1.Tõmba õrnalt sõrmega silmalaugu
2. Kasta kaanesees olev pintslike laineri sisse
3. Alusta joone tõmbamist silma sisenurgast välisnurga poole
4. Soovi korral kanna lainerit ka ripsmete lähedale.
Proovi mitte pilgutada kuni geel kuiv on. Laineri joon püsib muredevabalt kuni 24tundi.
Ära unusta pintslit puhastada pärast iga kasutuskorda. Selleks kasuta kas meigieemaldajat või seepi ja vett. 
 
Cailyn Linefix Gel Eyeliner comes with some tips how to achieve perfect eyeline. Cailyn Line-Fix Gel Eyeliner tips
Cailyn Linefix geellaineri koostis / Cailyn Linefix Gel Eyeliner ingredients
Cailyn Line-Fix Gel Eyeliner ingredients
Cailyn Linefix geellainer on väikeses plastipurgikeses ning kaane sees on kaasas pintsel laineri pealekandmiseks. Kui tavaliselt ma ei ole nendest laineriga kaasa tulevatest pintslikestest väga vaimustuses, siis selle kohta pole mul küll midagi halba öelda, sest oma tööd teeb ta hästi. 

Cailyn Linefix Gel Eyeliner comes in a tiny plastic pot and there is also built-in brush. Usually I´m not very fond of those brushes-applicators that come with gel and creamy liners, then this time I have to say that this brush is good and does its job well.
Cailyn Linefix Gel Eyeliner
Cailyn Linefix Gel Eyeliner in Charcoal swatches
Cailyn Line-Fix Gel Eyeliner Charcoal swatches
and Cailyn Linefix Gel Eyeliner in Charcoal in use.
eotd: Cailyn Line-Fix Gel Eyeliner
Minu arvamus
Olen seda lainerit kasutanud umbes kuu aega varsti. Kui ma lugesin pakendil olevat õpetust, kus oli kirjas, et oota kuni lainer kuivab, siis mul tekkis ausalt öeldes hirm, et tegu on ühega neist laineritest mille kuivamist silmi pilgutamata muudkui ootad ja ootad ja ootad ja lõpuks kui ootamisest kõrini ja silmi pilgutada julged, siis on ikka silmaümbrus laineriga koos. Õnneks aga kuivab see lainer väga kiirelt ning tulemus püsib tõesti kaua. Kas just 24 tundi seda ma kahjuks ei oska kommenteerida, aga 12+ tundi kindlasti. Väga edukalt elab see lainer üle ka trennis higistamise ilma, et ta heledamaks hakkaks kuluma. Palja veega Cailyni geellainer maha ei tule ning kasutama peab meigieemaldajat. Seni on nii Avon´i kui ka Garnieri 2faasiline meigieemaldaja väga head olnud. Reisimiseks see lainer küll kõige mugavam kaasa võtta pole, sest ta on selline üsna suur koos kaanesisse ehitatud pintslikesega. Samas see pintsel on väga hea ning teeb oma töö ära korralikult. Pakendil oleval õpetusel on soovitatud peale igat kasutamist pintsel ära puhastada (loogiline tegelikult niikuinii ju) aga ükskord kiiruga unustasin ning järgmisel päeval oli pintsel selline üsna kõva ja vastik. Ise eelistan ma pintslikese puhastamiseks kasutada e.l.f. Igapäevast pintslite puhastusvahendit. 

Kas ma ostaks seda veel? Jah ostaksin küll, kuigi hind sellel ei ole just odav (17.50€). Eestisse saab seda tellida juba eelpool mainitud Altamisi e-poest. Eestisse tuleb pakk kuni 5 päeva ning saatekulu on 3€. Muide Altamisi´st saab lisaks Cailyn´i toodetele tellida ka Sigma, Kardashian Beauty, EOS jt tooteid 😉 nii, et kindlasti soovitan nende e-poodi piiluda.

My opinion

I have been using Cailyn Linefix Gel Eyeliner for almost a month now. When I first read the instructions on the packaging saying that try not to blink while the gel dries then I was actually scared that it was one of those eyeliners which dry forever and ever and when you think the liner should be dry then it will still smudge :S Fortunately this gel dries fast and last very well. I don´t know if it lasts 24hours (I haven´t kept it on for so long), but it lasts at least 12+ hours. Also it survives jogging and gym without fading. Cailyn Linefix Gel Eyeliner does not come off with water, but it can be easily removed with Avon eye makeup remover and Garnier 2 phase eye makeup remover. I really like the built-in brush that comes with this gel, because it is convenient to use and you can create either thin or thick line with it. I absolutely recommend cleaning the brush after every use, because if you don´t, then it dries hard. I use e.l.f. Daily Brush Cleaner for quick cleaning this brush after every use. 
 
Would I purchase this eyeliner again? Yes I would, even though it is does cost € 17.50. 
Altamisi.com is a Latvian online store from where you can order Sigma, Kardashian Beauty, EOS etc beauty products. They ship both EU countries and also outside EU. 


Minu arvustust Cailyn Pearly Shimmer Balm toonitud huulepalsamist saad lugeda siit. 
You can read my review about Cailyn Pearly Shimmer Balm here.

No Responses

Leave a Reply

96 Shares
+136
Pin27
Tweet22
Share10
Stumble1