Bio2you Organic Seabuckthorn Hand Cream review

Hei!
Minu tänane blogipostitus on orgaanilisest Bio2you astelpalju kätekreemist, mida olen kasutanud nüüdseks natuke üle kolme nädala. Bio2you orgaaniline astelpaju kätekreem sisaldab astelpaju õli, mis aitab kästi taastada, kaitsta ja hooldada. Bio2you orgaanilise astelpaju tooted ei sisalda parabeene, alkoholi ega SLS. Samuti on nad vabad kunstlikest lõhna- ja värvainetest ning neid ei ole testitud loomadel.
Hi!
My today´s review is about Bio2you Organic Seabuckthorn Hand Cream which I have been using a little over 3 weeks. Bio2you hand cream contains Seabuckthorn oil which helps to nourish, moisturise and protect hands. Bio2you Organic seabuckthorn products are paraben, SLS and alcohol free. They also don´t contain artificial colors nor fragrances and they are not tested on animals.
Bio2you Organic Seabuckthorn Hand Cream

Bio2you orgaanilise astelpaju kätekreemi info

Bio2you orgaanilise astelpaju kätekreemi info

 

Bio2you Organic Seabuckthorn Hand Cream information

Bio2you Organic Seabuckthorn Hand Cream information

 

Bio2you Organic Seabuckthorn Hand Cream  ingredients / Bio2you orgaanilise astelpaju kätekreemi koostis

Bio2you Orgaanilise astelpaju kätekreemi koostis

 

Bio2you orgaanilie astelpaju kätekreem tuleb plastiktuubis, millel on lihtsalt avatav kork. Tuub sisaldab 100ml toodet. Kreem ise on mõnus ja kreemjs ning selle lõhnas on tunda ravimtaimede noote. Bio2you orgaanilie astelpaju kätekreem imendub üsna ruttu ning ta ei jäta käsi rasvaseks. 

 

Bio2you Organic Seabuckthorn Hand Cream comes in plastic tube with flip cap and it contains 100ml of product. The cream itself is nice and creamy and it scent contains herbal notes. Bio2you Organic Seabuckthorn Hand Cream doesn´t feel greasy and it absorbs quite quickly.
Bio2you Organic Seabuckthorn Hand Cream
Minu arvamus
Olles lugenud www.bio2you.ee lehelt toote kirjeldust, siis olid mu ootused kreemile kõrged ning pean tunnistama, et pettumust ei ole see kreem kindlasti mulle valmistanud. Minu käed muutusid vahepeal vastikult kuivaks ja karedaks ning tol hetkel kasutuses olnud kätekreem tundus üsna kasutu. Minu vaheapeal kuivaks ja karedaks muutunud käed on tänu Bio2you kätekreemile jälle pehmed ja siledad. 
Bio2you kätekreemi suureks plussiks minu jaoks on see, et seda läheb korraga vaja väike kogus ning ta imendub kiiresti. Kreemi lõhnast ma alguses väga vaimustuses ei olnud. Ei ei see ei tähenda, et see oleks halb lõhn, aga olles just kasutanud kreemi, millel on suhteliselt magus lõhn, siis Bio2you orgaanilise astelpaju kätekreemi ravimtaimede lõhn oli lihtsalt harjumatu alguses. Muide, mis minu jaoks on veel plussiks selle kreemi juures on see, et ma ei pea seda uuesti kätele kandma pärast igat kätepesu. 
 
Plussid ja miinused
Plussid
– muudab kuivad käed pehmeks ja niisutatuks
 – ei ole vaja uuesti pärast igat kätepesu kätele kanda
– meeldiva ravimtaimede lõhnaga (kui ma alguses sellest vaimustuses ei olnud)
– ei ole testitud loomadel
– ei ärritanud minu nahka
– jätkub kauaks kuna korraga läheb vaja väikest kogust
– imendub hästi ja ei jäta käsi rasvaseks või kleepuvaks
 
Miinused
3 ja poole nädalase kasutamise järel ei ole ma seni miinuseid leinud.
 
Kokkuvõttes on tegu minu arvates väga hea loodusliku kätekreemiga ning seda ostaksin ma ka tulevikus. Bio2you orgaanilise astelpaju kätekreemi saab tellida www.bio2you.ee lehelt (tavahind 11.70€/ praegu soodushind 9€) ning liitudes nende uusikirjaga saad kingiks 5€ sooduskupongi. Külasta ka Bio2you.ee Facebooki 😉
My opinion
I had very high expectations on this hand cream, because of all the pretty promises on www.bio2you.ee and I have to say that this hand cream has lived up to all those promises. This winter my hands became very dry at some point and even though I was using a hand cream it did not help much. After I started using Bio2you Organic Seabuckthorn Hand Cream my hands were in much better condition. I like that I only need a small amount of this hand cream to moisturise my hands and I also doesn´t have to reapply it after every time I wash my hands. At first I wasn´t very fond of this hand cream´s herbal scent (probably because I had just been using a product with sweet scent), but I got used to it very quickly and I like the scent now.
Pros & Cons
Pros
– moisturises and nourishes my hands
– I don´t have to reapply it every time I wash my hands
– with pleasant herbal scent (might not be everyone´s cup of tea)
– not tested on animals
– did not irritate my skin
– a little goes a long way
– absorbs quickly and doesn´t leave hands greasy or sticky
Cons
During the 3 and a half weeks using this hand cream I haven´t noticed any cons.
In my opinion this is very good organic hand cream and I would purchase it again.

No Responses

Leave a Reply

105 Shares
+152
Pin26
Share16
Tweet10
Stumble1