Bdellium Tools Green Bambu Series 710 Eye Liner brush

Bdellium Tools Green Bambu Series 710 Eye Liner brush review
 
Hi!
Today I want to introduce you one of my favorite eye liner brush. I ordered this Bdellium Tools Green Bambu Series 710 Eye Liner brush a year ago from iHerb.com. I had never heard of this brand before nor did I find much information and reviews about, but since Bdellium Tools brushes sounded to be great and eco-friendly then I wanted to try something from them and since I was missing amazing fine tip eye liner brush then I decided to give it a try. 
Hei!
Täna tahan teile tutvustada ühte enda lemmik laineri pintslit. Tellisin ma Bdellium Tools Green Bambu Series 710 laineripintsli iHerb.com´st aasta tagasi. Tol hetkel oli tegu minu jaoks tundmatu firmaga ning ega ma eriti arvustusi jm ka ei leidnud.  Ent kuna Bdellium Tools´i tooted vähemalt tundusid olevat head ning loodussõbralikud ning mul oli vaja head peeneotsaga laineripintslit, siis otsustasin prooviks selle pintsli tellida. 
Bdellium Tools Green Bambu Series 710 Eye Liner brush is professional eco-friendly makeup brush. It has bamboo handle and soft hypoallergenic synthetic bristles. This brush is 100% cruelty free. The tip of the brush is extra fine narrow to line the eyes.
Bdellium Tools Green Bambu Series 710 laineri pintsel on professionaalne ja loodussõbralik. Sellel on bambusest vars ning sünteetilised harjased, mis on pehmed ning allergiavabad. Samuti on Bdellium Tools´i pintslid julmusevabad. Pintsel on eriti peene otsaga, et tõmmata laineri joont.
Bdellium Tools Green Bambu Series 710 Eye Liner Brush
My opinion
Likes
– eco-friendly and cruelty free
– the tip of the brush is really fine and so you can get this really fine liner line
– also suits well for wider line
– easy to clean
– suits well for creamy and gel liners
– hasn´t lost any bristles so far
 
Dislikes
– the bristles might be too soft for some. 
 
In conclusion this is very good eye liner brush especially if you are looking for eco-friendly brush with fine tip.
 
 
 Minu arvamus
Meeldimised
– loodussõbralik ja julmusevaba
– pintsliots on hästi peenike ning seega peene lainerijoone tõmbamine on lihtne
– sobib ka jämedama joone tõmbamiseks
– lihtne puhastada
– sobib hästi nii kreemjate kui ka geellainerite jaoks
– seni pole ühtegi pintslikarva ära tulnud
 
Mitte meeldimised
– mõne jaoks võivad pintslikarvad liiga pehmed tunduda, et täpset joont tõmmata
 
Kokkuvõttes on tegu hea laineripintsliga eriti kui otsid loodussõbralikku peene otsaga pintslit.


 
If you haven´t ordered from iHerb.com before then with code ROH837 you can save up to $10 from your very first order. And if your order total is more than $60 you will receive extra 5% discount.
 
Kui sa ei ole varem iHerb.com´st tellinud siis koodiga ROH837 saad säästa kuni 10$ oma esimeselt tellimuselt. NB! iHerb.com on USA netipood ning seega suuremate kui 21,98€ tellimuste pealt (ilma postikuluta) tuleb maksta käibemaksu! 

Leave a Reply

95 Shares
Stumble50
+128
Share11
Pin6
Reddit