Are Dermosil Hair Elastics really that amazing?

Hei!
Tänane tahan teile kirjutada juuksekummidest. Täpsemalt, siis Dermosili juuksekummidest, mida on võimalik tellida Dermoshopist. Olin nende juuksekummide kohta lugenud nii palju kiidusõnu, et kui mõned kuud tagasi ühe pisikese tellimuse Dermoshopist tegin, siis otsustasin ära proovida ka need palju kiidetud juuksekummid. 
Hi!
Today I want to show you Dermosil hair elastics, which can be ordered from Dermoshop. I had read so much praise about these and so I just had to order them. 
Dermosil Hair Elastics
Kodulehel lubatakse, et need Dermosil juuksekummid ……
– on suurepärased soengute tegemiseks
 – püsivad hästi peas
– säilitavad oma elastsuse 
– ei lõhu juukseid 
– ei takerdu juustesse
 
On Dermoshop website it is promised that these hair elastics…..
– are excellent for styling your hair
– stay securely in place
– are very flexible
– don´t break your hair
– will not create snags
 
Minu arvamus
Dermosili juuksekummid on pruunist elastikust. Kui pakendist kumm välja võtta, siis tundub see küll üsna mitteveniv ning alguses oli mul tunne, et kui ma seda natukenegi venitan, siis läheb see kohe katki. Aga ei läinud 🙂 Minu arvates on tegu super juuksekummidega sportimiseks, sest nii nagu ka lubatud need püsivad hästi peas. Mis mind mõnede juuksekummide puhul häirib on see, et näiteks jooksma minnes hakkavad nad mingil hetkel lihtsalt juustest välja vajuma (ja mul ei ole super paksud ega rasked juuksed) ent nende kummidega ma seda täheldanud ei ole. Samuti ei ole mul olnud probleeme nende kummide juustest kätte saamisega. 
Tegu on kindlasti minu lemmik juuksekummidega (uskumatu eks :D), millel siiski on üks miinus – hind. Nimelt maksab 1 pakk (pakis 8 kummi) neid juuksekumme 5.90€, ent samas vähemalt praegu tundub mulle, et need on igati oma hinda väärt. Soovitan proovida!
My opinion
Dermosil Hair Elastics are made of flexible brown plastic. When I took the hair elastic out of the packaging for the first time then I was scared that it will break quickly, but it didn´t! I absolutely love these hair elastics, because just as promised they stay in place. When I go jogging then usually my regular hair bands start falling off my head, but these will stay in place. Also they don´t get stuck in my hair. I absolutely love these hair elastics, but they do have one downside – the price. One pack (=8 hair elastics) of these hair elastics costs €5.90. But in my opinion they are definitely worth the price! 

No Responses

Leave a Reply

103 Shares
+146
Tweet21
Share18
Pin17
Stumble1