Vivo Cosmetics Show Me The Money 12 Shade Colour Block palette swatches

Hi!
Today I want to show you swatches of this very colorful eyeshadow palette called Show Me The Money by Vivo Cosmetics which in my opinion suits great for those cheerful Spring and Summer eye makeup look. 
 
 
Hei!
Tänases postituses näitan teile Vivo Cosmetics rõõmsate lauvärvitoonidega paleti Show Me The Money swatche. Minu arvates sobib see palett imehästi erksavärviliste silmameikide tegemiseks. 

Vivo Cosmetics Show Me The Money 12 Shade Colour Block palette swatches
Vivo Cosmetics Show Me The Money 12 Shade Colour Block eye shadow palette ingredients
 
I ordered this eyeshadow palette from Vivo Cosmetics where it costs £3.99. This eyeshadow palette does not contain any matte shades. All shades have shimmery finish. Since I haven´t used it very much yet then I can´t give thorough review, but so far the impressions are good. The eye shadows are well pigmented and they stay on very well with primer. With rest of my Vivo Cosmetics eyeshadow palettes I have had problems with fallout during application, but I haven´t noticed this problem with this palette so far. 
 
Ma tellisin selle lauvärvipaleti Vivo Cosmetics´st, kus selle tavahinnaks on 4,86€. See lauvärvi palett erinevalt ülejäänud 3 sama sarja paletist ei sisalda ühtegi matti lauvärvitooni. Kõik toonid on mõõdukalt läikivad. Ma ei ole seda paletti veel küll väga palju kasutanud ja seega pikka ja põhjalikku arvustust anda ei saa ent seni pole see palett mulle pettumust valmistanud. Värvid on hästi pigmenteeritud ning jäävad hästi peale ning tulemus püsib terve päeva kui kasutada lauvärvi aluskreemi. Erinevalt ülejäänud kolmest 12 tooniga Colour Block paletist, ei ole ma seni selle paleti juures täheldanud seda probleemi, et lauvärvi pealekandmise ajal jube palju toodet silma alla pudeneks. 

 
Vivo Cosmetics Show Me The Money eyeshadow palette

And the swatches. All eyeshadow swatches are on bare skin. The first photo is taken in shade and the second one is taken in direct sunlight. 
Ja swatchid ehk siis värvinäidised. Kõik näidised on puhtal nahal ning pildid tegin kahes eri valguses: varjus ja otseses päikesevalguses.

Vivo Cosmetics Show Me The Money 12 Shade Colour Block eyeshadow palette swatches
See the looks created using this palette
HERE
HERE
HERE
See also

No Responses

Leave a Reply

66 Shares
+130
Pin15
Stumble12
Tweet7
Share2