La Mav Hydra Calm Cleansing Créme

Hei!
Minu tänane arvustus on tootest, mis sai ära mainitud ka minu jaanuari ilulemmikutes – La Mav rahustav ja puhastav vedelkreem. 

La Mav Organic Skin Science on pärit Austraaliast. Tegu on sertifitseeritud ja täiesti looduslikku päritolu vananemisvastase nahahooldussarjaga. La Mavi toodete välja töötamisel on kasutatud kliiniselt tõestatud nahahoolduse biotoimeaineid, mis annavad tulemusi ent on samas nahale õrnad. La Mavi toodetes ei leidu nahale kahjulikke aineid ning nad on karmide naftatoodete, sulfaatide, parabeenide, kunstlike värv- ja lõhnaainete ja GMO´de vabad. Samuti pole nende tooteid loomade peal testitud. 
Hi!
My today´s review is about a beauty product which I also mentioned in my January favorites post – La Mav Hydra Calm Cleansing Créme. 

La Mav products come from Australia. Their products are organic from the ground to the finished products. La Mav plant and flower based Bio-Actives are clinically proven to reduce the appearance of aging while improving your skin´s health and all this naturally. La Mav products are free from GMOs, parabens, sulfates, artificial colourants and fragrances. Also their products nor the individual ingredients are not tested on animals. 
La Mav Hydra-Calm Cleansing Créme
 
Info ja lubadused La Mavi rahustava ja puhastava vedelkreemi kohta La Mav´i lehelt.
Toode on sobilik kuivale/küpsele/tundlikule/väsinud nahale
Sobib ideaalselt pärast päikese käes viibimist ning peenjoonte ja dehüdratsiooni tunnustega nahale. 

La Mav rahustav ja puhastav vedelkreem on õrn puhastuskreem, mis aitab eemaldada naha ebapuhtuse, higi ja saasteained, samas nahka sügavalt niisutades ning selle seisukorda parandades.

Kasutada hommikul ja õhtul osana oma igapäevasest nahahooldusrutiinist. Toode tuleb kanda niiskele nahale ning masseerida ringjate liigutustega õrnalt üle kogu näo ja kaelapiirkonna. Loputada leige veega. Vajadusel korrata. Parima tulemuse saavutamiseks kanda nahale La Mav niisutajat, La Mav seerumit ja La Mav niisutavat kreemi (hommikul) või La Mav nektarit ja sellele järgnevat La Mav parandavat öökreemi (õhtul). 
Tulemused:
Eemaldab ebapuhtuse, higi, ilukosmeetika ning saasteained.
Paljastab ühtlase, särava, sileda ja puhastatud nahapinna.
Aitab säilitada naha loomulikku tasakaalu.
Muudab naha välimuse koheselt siledaks ja terveks.
Optimeerib ja valmistab naha ette päevase niisutusvahendi pealekandmiseks.

 

The information about the product and ingredients list.
La Mav Hydra Calm Cleansing Créme information and ingredients
La Mav Hydra-Calm Cleansing Créme on mugavas pumbaga plastikpudelikeses. Pump teeb kreemi kasutamise mugavaks. Puhastuskreem on lõhnatu ning näeb välja nagu täitsa tavaline näokreem. 
 
La Mav Hydra-Calm Cleansing Créme comes in a plastic bottle with pump. I love this kind of packaging because it makes using the product just so convenient. The cream doesn´t have any scent and it looks just like a  typical face cream.
La Mav Hydra Calm Cleansing Créme
 
Minu arvamus
Olen La Mav rahustavat ja puhastavat vedelkreemi kasutanud kuu aega ning tänu kõigile ilusatele lubadustele olid minu ootused sellele tootele kõrged. Rõõmuga pidin aga seekord tõdema,  et mõni asi ongi täpselt nii hea nagu seda reklaamitakse. 
Nagu juba mainisin, siis näed see näopesukreem välja täpselt nagu tavaline näokreem ning kui ma selle märjale nahale kandsin ja masseerisin, siis oli endiselt tunne nagu ma masseeriks näole näokreemi. Kui tavaliselt näopesutooted ikkagi mingil hetkel veega kokku puutudes hakkavad vahutama, siis see toode seda ei teinud. Alguses tundus see mulle imelik (harjumuse asi :P) aga samas kellele seda ülisuurt vahukogust ikka vaja on, sest põhiline on ju nahk puhastada meigist jmt. 
La Mavi  rahustava ja puhastava vedelkreemi puhastavate omaduste kohta ei ole mul midagi halba öelda, sest minu igapäevaselt kasutuses oleva BB kreemi eemaldas ta edukalt ning nahk oli pärast mõnusalt puhas ja värske. Lisaks oli nahk pärast selle toote kasutamist hästi pehme ja niisutatud ning oli täpselt selline tunne, nagu oleksin just nägu kreemitanud. See tunne siiski kaua ei kestnud ning seega niisutav kreem on igati must-have. 
Selle kreemi juures on siiski üks negatiivne aspekt – selle hind. Lehelt www.lamav.eu/ee saab seda tellida hinnaga 37,39€. Hea uudis on aga see, et transport on hetkel tasuta 😉 
 
Kokkuvõttes on tegu väga hea loodusliku tootega ning vaatamata selle hinnale, ostaksin seda veel. Soovitan! 
My opinion
I have been using La Mav Hydra-Calm Cleansing Creme for a month and  because of all those pretty promises I had very high expectations for it. And you know what? It actually lived up on its promises. 
As I mentioned then this cleansing creme looks and feels just like a typical face cream. When I applied it on moist skin then it doesn´t foam like regular face washes. At first this seemed just so strange, but hey do I really need the foam? The main purpose of this product is to make your skin clean and so the foam is just nice accessory. 
When it comes to this cleansing creme´s cleaning properties then I don´t have anything bad to say. It removed my BB creme nicely and my skin felt just so fresh, soft and moisturised. It felt like I had just used face cream, but this feeling didn´t last long and so moisturising cream is a must. 
 
In conclusion this is great natural and cruelty free beauty product and I would definitely purchase it again. 

No Responses

Leave a Reply

113 Shares
Stumble53
+124
Tweet
Share14
Pin22
Share