January 2014 favorites

Hi!
Time for my January favorites post 🙂 
Hei!
Loodetavasti on teie sinisepuuhobuse aasta alanud hästi. Tänases postituses näitan teile enda jaanuarikuiseid ilulemmikuid 🙂
January 2014 favorites
Covers well, stays all day, moisturises nicely, gives my skin nice glow and doesn´t cost a fortune. Love!
Avoni Ideal Flawless BB kreem katab hästi, püsib terve päeva, annab mu nahale sellise kena terve sära ning ei maksa tervet varandust. Meeldib!
2 – e.l.f. Daily Brush Cleaner
This is product, which at first seemed something that I really do not need, has become a must-have product when I want quickly clean my makeup brushes.
e.l.f igapäevane pintslipuhastus sprei on toode, mis alguses tundus mulle miski, mida otseselt väga vaja ei ole. Ent sellest on saanud must-have toode ilma milleta ma elu ette ei kujuta. Super toode kui on vaja kiirelt meigipintsleid puhastada. 
3 – Jovely Naturals Body Scrub with Shea Butter, Sugar, Orange & Grapefruit
This product is hand made in Estonia and I love it! For winter time this body scrub is amazing!  Jovely Naturals body scrub makes my skin so soft and also well moisturised. There is just no need for body lotion after using this body scrub. 
Jovely Naturals´i greibi-apelsini kehakoorija suhku ja sheavõiga on tehtud Eestis ja ma armastan seda! Praegusel talvisel ajal on see mu lemmikkehakoorija kuna see ei muuda mu nahka kuivaks. Pärast selle koorija kasutamist on mu nahk niiii pehme ning hästi niisutatud.
4 – Oriflame Renewing Hand Scrub
I like it! This is probably one of my favorite Oriflame products ever! It leaves my hands very soft and moisturised. 
Mulle meeldib! Tegu on ühe minu lemmikuima Oriflame´i tootega. Minu käed on pärast selle kasutamist pehmed ja niisutatud. 
5 – Oriflame Feet Up Overnight Moisturising Foot Cream
Another very good Oriflame product. It has very good scent and it leaves feet very very soft and doesn´t feel greasy.
Veel üks hea toode Oriflame´lt. Sellel on hästi hea lõhn ning see jätab mu jalad hästi pehmeks ning samas ei jäta  see jalgu rasvaseks.
6 – La Mav Hydra-Calm Cleansing Créme
This was sent of me for the review and even though it is very different from the facial washes I´ve used far I just really like how my skin feels after using it: clean, soft and not dry at  all. Btw it is also vegan and cruelty free. Longer post about it will come soon.
La Mav rahustav ja puhastav vedelkreem
See toode saadeti mulle proovimiseks ja kuigi see on minu senistest näopesutoodetest väga erinev, siis mulle väga meeldib selle tulemus. Minu nahk on puhas, pehme ja üldse mitte kuiv ja kiskuv. Lisaks on looduslik ja julmusevaba! NB! Pikem postitus sellest tuleb veebruari teisel nädalal.
7 – Avon Conditioning Eye Makeup Remover 
I am not a fan of creamy eye makeup removers, but this one is good! So far it has removed all kinds of makeup products without any problems and it doesn´t irritate my eyes. Like!
Teatavasti ei ole ma eriline kreemjate silmameigieemaldajate fänn ent Avoni hooldav silmameigieemaldaja on hea ning seni on see maha võtnud kõik silmameigitooted ilma probleemideta. Samuti pole see ärritavalt mõjunud mu silmadele.
It gives length and volume to my lashes and stays all day without flaking.
Avon Luxe Volume Extravagance ripsmetušš annab mu ripsmetele pikkust ja volüümi ning püsib terve päev ilma pudenemata. 

Follow me on Bloglovin´/ GFC/ Twitter/ Facebook/ Instagram/ Google+/ Email

No Responses

Leave a Reply

957 Shares
Stumble918
Tweet17
+18
Pin8
Share6