Vivo Cosmetics Unprotected Eyeshadow Palette swatches

Hi!
In August I ordered four 12 shade eyeshadow palettes from Vivo Cosmetics. In September I showed you swatches of Vivo Cosmetics Dreamy and Enchanted eyeshadow palettes and today finally I can show you the swatches of Vivo Unprotected eyeshadow palette. This palette contains great neutral shades and so it suits well from day to night. Some are even saying that Vivo Cosmetic Unprotected palette is dupe for Urban Decay Naked palette…. 

Hei!
Augustikuus tellisin endale Vivo Cosmetics´st neli 12 värviga lauvärvi paletti. Septembris jõudsin teile ära näidata Vivo Dreamy ja Enchanted lauvärvipaletid ning täna siis lõpuks ka nende Unprotected lauvärvipaletti. Unprotected palett sisaldab head valikut neutraalseid toone, millega saab luua nii päevaseid kui ka õhtuseid meike. Osad väidavad, et Unprotected paletis olevad toonid on täpselt samasugused kui Urban Decay Naked paletis. 
Vivo Cosmetics Unprotected Eyeshadow Palette
Vivo Cosmetics Unprotected Eyeshadow palette comes in simple plastic case and contains 12 neutral eyeshadow shades (three matte and 9 shimmer ones). This eyeshadow palette also contains 1 double sided applicator which gets the job done, but I prefer brushes for applying my eye shadows.
 
Vivo Cosmetics Unprotected lauvärvipalett on lihtsas plastik karbis ja sisaldab 12 lauvärvitooni (3 matti ja 9 läikivat). Samuti on selle lauvärvi paletiga kaasas üks kahepoolne aplikaator, mis teeb oma töö küll ära, ent mina siiski eelistan pintsleid lauvärvide pealekandmiseks.
Vivo Cosmetics Unprotected Eyeshadow Palette
And the swatches. All eyeshadow swatches are on bare skin. The first photo is taken in direct sunlight, the second one is taken with flash and the last one is taken in the shade. 
Ja swatchid ehk siis värvinäidised. Kõik näidised on puhtal nahal ning pildid tegin kolmes eri valguses: otseses päikesevalguses, välguga ja varjus.
Vivo Cosmetics Unprotected Eyeshadow Palette swatches

My opinion
Well I actually don´t have anything bad to say about this eyeshadow palette. It contains all the shades I need for my eye makeup looks. These eye shadows are well pigmented and when used with primer then they´ll last all day. The one negative thing about this palette is that during application there is quite a lot of fallout, but luckily it is not difficult to remove it. 
But is it a dupe for Urban Decay Naked palette? I have read that it is a dupe for UD Naked2 palette – it is not! I own UD Naked 2 palette and, yes some shades do look the same, but it is not dupe. But it can be dupe for the first Naked palette (which I do not own). I have googled its swatches and I must say they do look very similar. 
Overall Vivo Cosmetics Unprotected palette is great neutral eyeshadow palette and it really doesn´t cost much (regular price £3.99/€4.84/$6.55). So if you are looking for a good neutral eyeshadow palette then I advise you to give it a try!


Minu arvamus
Hmm ega mul otseselt midagi halba selle lauvärvipaleti kohta öelda ei olegi. Selles paletis on olemas kõik need toonid, mida ma vajan oma igapäevase meigi tegemiseks. Unprotected paletis olevad toonid on hästi pigmenteeritud ning kui kasutada neid koos lauvärvialuskreemiga siis püsivad nad hästi peal. Ainus negatiivne aspekt selle lauvärvi paleti juures on see, et lauvärvide pealekandmise ajal pudeneb kohati päris palju toodet silma alla ent õnneks on seda lihtne eemaldada. 
Aga kas tegu on Urban Decay Naked paleti koopiaga? Olen lugenud kommentaare kus väidetakse, et see on koopia UD Naked2 paletile – seda see kindlasti ei ole. Mul on see palet olemas ning jah mõned toonid on küll sarnased, aga sama see palett kindlasti ei ole. Kõige esimese Urban Decay Naked paleti toonidega (seda paletti mul kahjuks ei ole) aga, nii palju kui ma UD Naked paleti swatche olen guugeldanud, on küll sarnasusi. 
Kokkuvõttes on tegu hea neutraalse lauvärvipaletiga, mis on ka üsna soodne (normaalhind 4.84€). Seega kui otsid taskukohast lauvärvipaletti, siis miks mitte Vivo Cosmetics´i Unprotected paletile võimalus anda.  

No Responses

Leave a Reply

47 Shares
+119
Pin17
Tweet7
Share4
Share