Oriflame Brazil Nuts Hand Cream

Hi!
My today´s review is  about Oriflame Brazil Nuts hand cream. I ordered it before Christmas, because it was on sale and its description sounded great.
Hei!
Minu tänane arvustus on Oriflame Brazil Nuts kätekreemist, mille tellisin endale enne jõule kuna see oli soodukas ning samuti tundus see kirjelduse järgi olevat hea toode.
Oriflame Brazil Nuts Hand Cream review

Oriflame Brazil Nuts Hand Cream ingredients
Oriflame Brazil Nuts kätekreemi koostis

Oriflame Brazil Nuts Hand Cream ingredients


This hand cream is promised to be fast-absorbing and luxurious hand cream which helps prevent dry skin. It is made with nourishing Brazil Nut Oil which hydrates hands and glycerin which helps to retain moisture. Your skin will be left feeling smooth and soft with a wonderful nutty scent.

Oriflame Brazil Nuts kätekreem on lubaduste kohaselt kiirelt imenduv luksuslik kreem, mis aitab hoida naha niisken. See on valmistatud toitvast Brasiilia pähkli õlist ja glütseriinist, et aidata taastada nahaniiskustasakaal ja anda kätele pehmus ja siledus koos mõnusa pähkliaroomiga.

Oriflame Brazil Nuts Hand Cream

 

My opinion
Oriflame Brazil Nuts hand cream comes in a 75ml plastic tube with screw cap. This cream has pinkish tone and very good scent. I really like this nutty scent which doesn´t last long on the skin, but oh well, it is good anyway! The cream itself absorbs pretty nicely and leaves my hands soft and smooth and not greasy at all. Unfortunately this softness lasts only until the next time I wash my hands 🙁 and so I have to reapply it on my hands after every wash. 
 
In conclusion this is nice hand cream and it would belong among my favorites only if the smoothness and moisture lasted longer and I didn´t have to constantly re-apply it.
 
Minu arvamus
Oriflame Brazil Nuts kätekreem on 75ml keeratava korgiga plastituubis. Kreemi värvus on roosakas ning sel on väga hea lõhn. Mulle väga meeldib Oriflame Brazil Nuts kätekreemi lõhn, milles on tõesti tunda pähkliaroomi. Lõhn kätel küll kaua ei püsi, aga mis seal ikka 😛 Kätekreem ise imendub üsna hästi jättes mu käed pehmeks ja siledaks ning õnneks mitte rasvaseks. Kahjuks aga kestab see vaid kuni järgmise kätepesuni ja seega pean seda igakord peale käte pesemist uuesti peale kandma. 
 
Kokkuvõttes on tegu normaalse kätekreemiga ja see kuuluks mu lemmikute hulka kui vaid see pehmus ja niisutatud tunne kestaks kauem kui vaid järgmise kätepesuni.

Leave a Reply

15 Shares
Stumble2
+12
Tweet
Share4
Pin7
Share