Milk & Honey Gold Hair Mask

Hi!
Today on Beauty by Miss L: Oriflame Milk & Honey Gold Hair Mask review. Some users say that this hair mask is as good as professional hair treatments sold at hair salons or even better – and that’s why I decided to try it. Especially if it is only €6.59 and all those professional products cost so much more. The jar is now almost empty and so here comes my verdict about it  – is it as amazing as promised?
 
Hei!

Täna blogis Beauty by Miss L: Oriflame Milk & Honey juuksemaski arvustus. Mõnede kasutajate sõnade kohaselt on see juuksemask võrreldav salongitoodetega või isegi parem. Ja selliste kommentaaride järgi ma lihtsalt pidin selle ära proovima, eriti kui hindki (6.59€) on odavam kui salongitoodetel. Purk on nüüdseks peaaegu tühi ning on aeg teiega enda arvamust sellest jagada.

Oriflame Milk & Honey hair mask

On Oriflame´s website this hair mask is described as a luxurious hair mask with shimmering gold pigments. It is promised to provide nourishment and extra moisture from 3 naturally derived ingredients: milk, honey and wheat. As a result your hair will be healthy, shiny and easy to manage. 

Oriflame´i lehel kirjeldatakse seda toodet kui luksuslikku juuksemaski, milles sisalduvad kuldselt sädelevad pigmendiosakesed. Mask sisaldab naturaalset mett, piima ja nisu, mis aitavad juukseid intensiivselt toita ja niisutada. Tulemuseks on terved, läikivad ja lihtsalt stiliseeritavad juuksed.

Oriflame hair mask

My opinion

Oriflame Milk & Honey Hair mask comes in 250 plastic jar. It has typical Milk & Honey products scent – sweet with the hints of honey and milk. Unfortunately this sweet scent is too cloying for me. I just don´t like it at all! The hair mask is nice and creamy and it is very easy to apply it on my hair and rinse off. As you probably know my hair is bleached and so they are quite dry so this hair mask should be perfect for me. Well unfortunately I can´t really say that it nourishes my hair. Also it doesn´t do much to make them more manageable, but at least it adds some shine to my hair. I can´t say that this hair mask is bad, but the same time it ain´t nothing special either and so far ALL the salon products have been so much better then this hair mask. 
 
My final verdict: Oriflame Milk & Honey hair mask is no way better than professional hair masks sold at salons. I am very disappointed in it and the only reason why I decided to use it all was that I really do not throw out money ( I paid for it myself)! Will never purchase it again!
 
 

Minu arvamus

Oriflame Milk & Honey juuksemask on 250ml plastipurgis. See on tüüpilise Milk & Honey sarja toodete lõhnaga – magus aroom, milles on viiteid piimale ja meele. Kahjuks aga on see lõhn minu jaoks liiga imal ja seega ma seda ei fänna. Juuksemask ise on mõnusalt kreemjas ning selle juustele kandmine ning hilisem väljaloputamine on lihtne. Nagu te tõenäoliselt teate on mul blondiks värvitud juuksed, mis teatavasti on sellised kuivemapoolsed. Seega see mask peaks ju mu blondidele kiharatele super olema. Kahjuks aga pean tõdema, et minu juustele see eriti toitvalt ei mõju ning samuti ei aita ta kaasa juuste paremini töödeldavaks muutmisele (kammitavus jm). Õnneks aga vähemalt lisab see mu juustele läiget – abiks ikka. Ma ei saa öelda, et see juuksemaks oleks otseselt halb, aga ta ei ole ka midagi erilist ning kõik seni minu poolt kasutuses olnud salongitooted on olnud tunduvalt paremad.
 
Minu lõplik otsus: Oriflame Milk & Honey juuksemask ei ole mitte mingit pidi parem kui salongitooted. Olen selles väga pettunud ning ainus põhjus miks selle lõpuni kasutan on, et  ma ei taha enda raha prügikasti visata (ostsin ju selle siiski ise).

3 Comments

  1. linda October 24, 2014
    • Leelo October 24, 2014
  2. Priscilla S. April 3, 2016

Leave a Reply

62 Shares
+128
Pin14
Share11
Tweet8
Stumble1