Madara Regenerating Night Cream

Hi!
Today on Beauty by Miss L: Madara Regenerating Night Cream review. Madara products are entirely natural and come from Latvia. Their products do not contain artificial preservatives, fragrances and colourants. I ordered it in August and used it for 3 months. It actually got empty about a month ago, but for some reason I didn´t finish my review then. Anyway today here it is 🙂
Hei!
Täna on mul teile Madara nahka uuendava öökreemi arvustus. Madara on Läti firma, kelle tooted on looduslikud ning ei sisalda kunstlikke lõhna-, värvi- ja säilitusaineid. Tellisin ma selle endale augustis ja kasutasin 3 kuud. Umbes kuu aega tagasi sai see kahjuks tühjaks ent millegi pärast jäi mul siis postituse tegemine pooleli. Igatahes siin see nüüd lõpuks on 🙂
Madara Regenerating Night Cream
Information & ingredients from the packaging
Informatisoon ja koostis pakendilt
Madara Regenerating Night Cream information & ingredients
 

My opinion

Madara Regenerating Night Cream comes in 50ml sleek  plastic bottle with convenient pump. The pump works well and gives you just enough product. The cream itself is quite thick, but on my skin it felt light and absorbed nicely. I do not advise applying too much product, because then it might not absorb and your skin will feel oily & greasy. This cream has herbal scent. At first I did not like it at all. But after couple of days  actually started liking it a lot. What I really loved about Madara Regenerating Night Cream was that my skin was so soft and looked brighter. When it comes to the promise that it should reduce visible fine lines then I did not notice much difference in that (but really, have I noticed it with any creams so  far? NO!) Madara Regenerating Night Cream did not cause me any problems with my skin (clogged pores, break outs etc).
 
In conclusion this is very good natural night cream and I loved it! Would I purchase it again? Yes!
 
 

Minu arvamus

Madara uuendav öökreem on 50ml pumbaga plastikpudelikeses. Pump teeb toote kasutamise mugavaks ning annab just õige koguse toodet. Kreem ise on üsna paks aga nahale kandes tundus see kerge ja imendus hästi. Kindlasti ei soovita ma näole kanda liiga palju kreemi kuna siis võib nahk jääda õline & rasvane. Madara uuendava öökreemi lõhn on selline ravimtaimelik ja alguses ei meeldinud see mulle üldse, ent peale paari kasutuskorda hakkas see mulle väga meeldima. 
Mis mulle väga meeldis Madara öökreemi juures oli see, et mu nahk oli kuidagi eriti mõnusalt pehme ja säravam seda kasutades. Mis puutub, aga selle kreemiga kaasas olevasse lubadusse, et see vähendab nähtavaid väikeseid kortsukesi, siis seda efekti ma ei märganud (aga olen ma seda üldse mingi kreemiga seni märganud? EI!). Madara öökreem ei põhjustanud mulle ka mingeid nahaprobleeme (ummistunud poorid, punnid jms). 
 
Kokkuvõttes on tegu väga hea loodusliku tootega ja see meeldis mulle väga! Kas ma ostaks seda ka tulevikus? Jah!

No Responses

Leave a Reply

68 Shares
Stumble1
+118
Tweet21
Share13
Pin15
Share