AVON Luxe Volume Extravagance Mascara in Black

Hi!
My today´s post is about AVON Luxe Volume Extravagance Mascara in Black. This is very first AVON mascara that I´ve ever used and I am amazed how good it is 🙂
Hei!
Minu tänane postitus on AVON Luxe Volume Extravagance ripsmetušist toonis must. See on minu kõige esimene AVONi ripsmekas, mida kasutanud olen ning see on hea!
AVON Luxe Volume Extravagance Mascara in Black

AVON Luxe Volume Extravagance Mascara comes in stylish dark purple & golden tube. Mascara wand doesn´t look nothing special and so I wasn´t really expecting much from it. 

 
AVON Luxe Volume Extravagance ripsmekas on stiilses tumelilla ja kuldse kujundusega pakendis. Selle ripsmeka hari on nagu täitsa tüüpiline klassikaline ripsmeka hari ja seega mul sellele suuri ootusi ei olnud.
AVON Luxe Volume Extravagance Mascara in Black
 
On my lashes AVON Luxe Volume Extravagance Mascara in Black looks like this.
Minu ripsmetel näeb AVON Luxe Volume Extravagance ripsmetušš välja selline
AVON Luxe Volume Extravagance ripsmetušš
AVON Luxe Volume Extravagance Mascara in Black
AVON Luxe Volume Extravagance Mascara in Black
My opinion
As I mentioned before then this is the very first mascara from AVON that I have ever tried. I have read and heard good things about their mascaras and so I really hoped that it would perform well and give me long and voluminous lashes. As you can see AVON Luxe Volume Extravagance Mascara does give length and volume to my lashes in just 1 coat. And in two or more coats the result looks more dramatic. 
I have been using this mascara more than a month now and there really isn´t anything bad to say about it. It does not flake or smear during the day. Applying it is easy and also I haven´t had any problems removing it. It hasn´t irritated my eyes. I love it and I probably will be purchasing it again!
Minu arvamus
Nagu ma juba eelpool mainisin, siis Luxe Volume Extravagance ripsmekas on minu kõige esimene AVONi ripsmekas üldse. Olen varasemalt kuulnud ja lugenud palju kiidusõnu AVONi ripsmekate kohta ja seega ma lootsin, et ehk siis on tegu tõesti hea tootega, mis annab mulle pikad ja tihedad ripsmed. Nagu te piltidelt näha võite, siis AVON Luxe Volume Extravagance ripsmetušš tõesti annab mu ripsetele pikkust ja volüümi juba vaid 1 kihiga ning 2 ja enama kihiga on tulemus veelgi dramaatilisem. 
Olen nüüdseks kasutanud seda ripsmetuši rohkem kui kuu ning pean tõdema, et midagi halba ei olegi mul ta kohta öelda. See ei määri ega pudene ning samuti pole selle pealekandmisega probleeme (ei kleebi eriti ripsmeid kokku) ega ka eemaldamisega. Lisaks pole AVON Luxe Volume Extravagance ripsmekas mu silmadele ärritavalt mõjunud. 
Seega kokkuvõttes on tegu hea ripsmetušiga ning seda ostan tõenäoliselt ka edaspidi.

No Responses

Leave a Reply

83 Shares
Share31
+122
Pin19
Tweet10
Stumble1