AVON Invisible Care Roll-on Anti-Perspirant Deodorant

Hi!
Yesterday I had AVON Anew Vitale Gel Cleanser review for you and my today´s review is about AVON Invisible Care Roll-on Antiperspirant Deodorant. I have been using it little over a month. 
Hei!
Eile saite lugeda minu arvamust AVON Anew Vitale näopesugeelist ning täna on mul teile postitus AVON Invisible Care higistamisvastasest rulldeodorandist, mida olen nüüdseks kasutanud kuu aega.
AVON Invisible Care Roll-on Antiperspirant Deodorant review
AVON Invisible Care Roll-on Anti-Perspirant Deodorant review
 
AVON Invisible Care Roll-on Antiperspirant Deodorant comes in a 50ml plastic roll on bottle. I like its flower scent a lot, but it might be, too sweet for some. The scent fades as soon as the deodorant drieson your skin. Applying it is easy and I really like that it protects me from unpleasant perspiration odor and keeps me dry even after 1-3 hours of workout. There is just one thing that I hate about this roll-on deodorant – it takes forever to dry and if you get dressed while it is still wet on your skin then it leaves stains. The good news is that these stains do come out (at least they have come out so far). 
 
In conclusion this isn´t bad antiperspirant deodorant, but since it dries forever and leaves stains then I will not purchase it again. 
 
 
AVON Invisible Care higistamisvastane rulldeodorant on 50ml rullikuga plastikpudelikeses. Mulle väga meeldib selle deodorandi lõhn – mõnus lille lõhn, ent mõnede jaoks võib see olla veidi liiga magus. Lõhn, aga kaob kui deodorant on nahal kuivanud. Deodorandi peale kandmine on lihtne ning kuu ajalise kasutamise jooksul ei ole mul olnud probleeme ebameeldiva higilõhna tekkimisega päeva jooksul kuna ta hoiab kaenlaalused kuivad isegi pärast 1-3tunnist trenni. Siiski on selle AVONi higistamisevastase rulldeodorandi juured üks negatiivne külg, mis mulle üldse ei meeldi: selle kuivamine nahal võtab meeletu aja. Ning kui panete pluusi selga enne kui deodorant on kuivanud siis on plekid pluusil kindlustatud. Hea uudis on küll see, et seni on pesus need plekid ka välja tulnud (kasutan Mayeri pesugeele).
 
Kokkuvõttes ei ole tegu halva tootega ent uuesti ei ostaks, kuna selle kuivamine võtab liiga kaua aega ja  see jätab plekke.

No Responses

Leave a Reply

43 Shares
Stumble1
+111
Tweet15
Share3
Pin13
Share