Avon Anew Vitale Night Gel Cream

Today on Beauty by Miss L: Avon Anew Vitale Night Gel Cream review. I have been using this night cream for about 2 months. I ordered it because I wanted to try some Avon Anew creams which are so praised and are promised to be so amazing. So it is any good?
Täna blogis: Avon Anew Vitale öise geelkreemi arvustus. Olen seda nüüdseks kasutanud umbes 2 kuud. Põhjus, miks otsustasin selle endale tellida oli see, et olen lugenud palju kiitvaid kommentaare Anew toodete kohta ja seega oli vaja omal nahal ära katsetada ka see väidetavalt suurepärane toode. Aga on see siis nii suurepärane?
AVON Anew Vitale Night Gel Cream
Information about the cream
Avon Anew Vitale Night Gel Cream information
Info Avon Anew Vitale geelkreemi kohta
Info Avon Anew Vitale geelkreemi kohta
My opinion
Avon Anew Vitale Night Gel Cream comes in a pink 50ml glass jar. I really like this cream´s fresh scent ( which is almost the same as Avon Anew Vitale Gel Cleanser´s scent). Anew Vitale Night Gel Cream is very light, but do not apply too much product on your face, because it won´t absorb and will leave your face kind of sticky. 
During winter time my skin is quite dull and bit tired. I did hope that maybe this cream would really make my skin look brighter and re-energised, but I really haven´t noticed this kind of changes. But what I do like is that Anew Vitale Gel Cream moisturises my skin well and if sometimes during winter I get dry patches on my face then I haven´t had this problem this year. Overall it is not a bad night cream, but it isn´t anything special either and so I wouldn´t purchase it again.

Minu arvamus
Avon Anew Vitale geelkreem ööseks on nunnus roosas 50ml klaaspurgikeses. Mulle väga meeldib selle kreemi värske lõhn (väga sarnane samasse sarja kuuluva puhastusgeeli lõhnaga). Avon Anew Vitale öine geelkreem on hästi kerge konsistentsiga, aga ma ei soovita liiga palju sedakorraga nahale panna, sest siis ta ei imendu korralikult ning nägu jääb ebameeldivalt kleepuvaks. 
Talvisel ajal kipub mu nahk muutuma tuhmiks ja väsinuks (liiga vähe päikest jms) ning ma lootsin, et ehk see kreem tõesti suudab täita lubadused ning muuta mu naha säravamaks ning anda sellele uut energiat. Kahjuks aga midagi sellist ma märganud ei ole. Positiivne on aga et Anew Vitale öine geelkreem niisutab mu nahka väga hästi ning seega pole sel talvel ka mu näole tekkinud selliseid ebameeldivaid kuivi laike nagu vahel juhtub. Kokkuvõttes ei ole tegu halva kreemiga ent samas ei jätnud ta aga ka nii erilist muljet, et seda uuesti ostaksin.

Leave a Reply

45 Shares
Stumble12
+118
Tweet8
Share5
Pin2
Share