AVON Anew Vitale Gel Cleanser

Hi!
I have been using AVON Anew Vitale Gel Cleanser for a month and today I want to share my opinion about it with you. This is first facial cleanser from AVON that I have used and so I didn´t really know what to expect from it, but I have to say I am pleasantly surprised 🙂 It is pretty good. 
Hei!
Olen AVONi Anew Vitale puhastusgeeli kasutanud kuu aega ning täna tahan teiega jagada enda arvamust sellest. See on esimene AVONi näopuhastustoode, mida olen kasutanud ning ega ma ei osanudki eriti midagi oodata ent pean nentima, et olen igati meeldivalt üllatunud, kuna see on täitsa hea.
AVON Anew Vitale Gel Cleanser review

AVON Anew Vitale Gel Cleanser comes in a 125ml pink plastic tube with flip cap. It´s full price is around €8, but there are also discounts quite often and so you can get it much cheaper. The gel itself is clear and has very good scent. Once applied to wet skin then it will lather nicely and make the skin clean without making it dry. When it comes to its removing makeup then it takes off AVON Luxe mascara (review coming soon) and it almost takes off AVON Ideal Flawless BB Cream, but to make your skin completely clean I do advise using makeup remover and/or toner.

 
Like & dislikes
What I liked
– pleasant scent
– convenient to use
– makes skin clean and fresh
– does not make my skin dry
 
Dislikes
– doesn´t completely remove BB cream or foundation.


Would I purchase it again? Yes. It is good product and I am happy that I discovered it 🙂
 
 
 
AVON Anew Vitale näopesugeel on heleroosas 125ml tuubis. Selle tavahind on 8€ ent tihti on see saadaval ka soodushinnaga (näiteks praegu kehtivas kataloogis 6€). Geel ise on läbipaistev ja sellel on hästi mõnus lõhn. Kui geel kanda märjale nahale siis see hakkab vahutama ja teeb naha kenasti puhtaks ent samas ei muuda see mu nahka kuivaks. Mis puutub meigieemaldamisesse, siis näiteks AVON Luxe ripsmetuši võtab see maha ent AVONi Ideal Flawless BB kreemi ta nahalt täielikult ei eemalda. Seega, et nahk korralikult meigijääkidest puhastada soovitan meik eemaldada siiski meigieemaldajaga ja/või puhastusprotseduur lõpetada toonikuga.
 
Meeldimised ja mitte meeldimised
Mis mulle meeldib
– meeldiva lõhnaga
– lihtne kasutada
– teeb mu naha puhtaks ja värskeks
– ei muuda nahka kuivaks
Mis mulle ei meeldi
ei eemalda täielikult BB kreemi ega jumestukreemi.
 
Kas ma ostaks seda veel? Jah! Tegu on hea näopesugeeliga ning olen rõõmus, et selle avastasin 🙂

Leave a Reply

29 Shares
+110
Tweet10
Share5
Pin3
Stumble1