The worst beauty products in 2013

Hi!
I have been lucky to discover some very very good beauty products during this year, but unfortunately I also had chance to try some that are just bad bad bad.
Hei!
Mul on olnud õnn sel aastal avastada mõned väga väga head ilutooted end kahjuks olen sattunud ka selliste otsa, mis lihtsalt on halvad. 

aasta 2013 halvimad ilutooted
 Byphasse silmameigieemaldajaSo lets start. One of the most pointless and useless product that I have used is Byphasse Eyes Make-up Remover. It takes forever to take off my eye makeup with it and quite often it doesn´t remove mascara completely and so I end up looking like a panda and when it gets in my eyes then it stings. 

Niisiis alustame. Kõige mõttetum ja kasutum toode, mida sel aastal kasutasin oli Byphasse silmameigieemaldaja. Sellega silmameigi maha võtmine on vaevarikas ja pikaajaline protsess. Ripsmetuši eemaldamine on sellele meigieemaldajale eriti suur väljakutse ja üsna tihti juhtub, et ripsmetuši see lõplikult maha ei saagi ja lõpuks näen ma välja nagu panda. Silma on seda parem mitte ajada kuna minul ajas silmad ta korralikult kipitama. 

LCN Speed Dry pealislakk

Also pretty useless is LCN Speed Dry top coat. It should be quick trying topcoat, but it is not quick at all and whats even worse it melts off the color from nail art beads and smears the manicure. Awful!

Samuti üsna kasutu toode on LCN Speed Dry pealislakk. Tegu peaks olema kiirkuivatava lakiga, ent see on küll kõike muud kui kiire. Ja mis veel hullem – see sulatab maha värvi näiteks küünekaunistus pärlitelt ning kokkuvõttes ajab kogu disaini laiali. Jube!

Oriflame Nature Secrets päevalille ja mustikaga juuksemask värvitud juusteleOriflame Nature Secrets hair mask for coloured hair with Sunflower & Blueberry is so far the worst hair mask I have ever used. Its scent reminds me of hair dye :S It doesn´t nourish my hair and it doesn´t make them soft. After using this hair mask my hair felt extremely dry and I had to use lot of leave-in conditioner to make them soft and manageable again. Total waste of money! 
Oriflame Nature Secrets päevalille ja mustikaga juuksemask värvitud juustele on senini kõige halvem juuksemask, mida kasutanud olen. See lõhnab nagu juuksevärv :S Ja minu juustele ei lisa see küll mittemingisugust pehmust rääkimata siis mingist toitmisest vms. Peale selle maski kasutamist olid mu juuksed väga kuivad ning nende lahtikammimiseks pidin kasutama ohtralt pähejäetavat palsamit
 
 
AVON Advance Techniques juuksevärvAnother hair care product that I did not like at all was AVON Advance Techniques Professional Hair Colour. I used it in shade 10.31 Very Light Champagne Blonde. This hair dye stank really bad and it burnt my scalp right after I applied it on my hair. Also I wasn´t very fond of the result at first, but luckily after 2-3 washes it looked much better.
Veel üks juuksehooldustoode, millest ma üldse vaimustuses ei olnud oli AVON Advance Techniques juuksevärv. Mina kasutasin tooni 10.31 väga 8/* hele šampanja blond. See juuksevärv haises jubedalt ning mis veel hullem see kõrvetas mu peanahka kohe kui oli selle juustele kandnud. Samuti polnud ma väga vaimustuses tulemusest ent õnneks peale 2-3 peapesu muutus värv ühtlasemaks ja normaalsemaks.
 
Orjene CoQ10 OliveVitale näopesu vaht
My least favorite facial cleanser this year was Orjene CoQ10 OliveVitale Foaming Face Wash with Alpha Lipoic Acid. I had high expectation on it, because of all the raving reviews, but I was very disappointed in it. It did not remove my makeup and it made my skin unpleasantly dry. 
Selle aasta kõige kehvem näopuhastustoode oli Orjene CoQ10 OliveVitale näopesu vaht. Mul olid sellele kõrged ootused, kuna olin Orjene näopesu vahu kohta lugenud kiitvaid kommentaare. Kahjuks aga pidin pettuma kuna mu nahalt see meiki ei eemaldanud üldse ning lisaks muutis naha ebameeldivalt kuivaks.
Oriflame Aqua-Rhythm toonitud niisutajaAnother product that according to reviews should have been so good was Oriflame Aqua-Rhythm Tinted Moisturiser. Unfortunately I did not like it at all. It comes in one shades which should suit everyone (but it does not!). It took some time to absorb and even after hour or two my skin felt sticky and it actually started causing me pimples and clogged my pores.
Veel üks toode, mis kommentaaride põhjal peaks olema hea on Oriflame Aqua-Rhythm toonitud niisutaja. Kahjuks aga meeldinud see mulle üldse. Saadaval on see vaid ühes toonis, mis peaks sobima kõigile (aga kohe kindlasti ei sobi see kõigile!). Selle imendumine võttis kaua aega ning mu nägu tundus kleepuv veel ka 1-2 pärast kreemi peale kandmist ning kahjuks hakkas see veel ka punne tekitama ja poore ummistama. 
Oriflame Very Me Fat Lash Black Out ripsmekasThe mascara I wasn´t very fond of was Oriflame Very Me Fat Lash Black Out mascara. Its formula felt quite wet and it clued my lashes together. Because of the formula this mascara also dried longer than my other mascaras and so after mascara application there was always some cleaning up to do. Removing it wasn`t easy either.
Suurima pettumuse valmistas mulle sel aastal Oriflame Very Me Fat Lash Black Out ripsmekas. See oli üsna vedela koostisega ning kippus mu ripsmeid kokku kleepima. Vedela koostise võttis selle kuivamine ripsmetel ka tavaliselt rohkem aega ning pärast ripsmetuši peale kandmist oli alati vaja veel ka silma ümbrust puhastada tušist. Kahjuks ei olnud lihtne ka selle eemaldamine. 
BYS Black Magic silmalainer BYS Black Magic Eyeliner is absolutely awful eyeliner. It smears and smudges all day and it fades.
BYS Black Magic silmalainer on täiesti jube lainer. See läheb laiali ja määrib terve päev.
 
 
Oriflame Pure Colour lauvärvipalett toonis Midnight&PinkEyeshadow palette that is just not worth the money was Oriflame Pure Colour Eye Shadow Palette in Midnight&Pink. These eye shadows are powdery and there is LOT of fallout during application and I just hate that the eye shadows is basically all over my face. Also the pigmentation of lighter shades is very bad. 
Lauvärvi palett mis minu arvates oli täielik raha raiskamine on Oriflame Pure Colour lauvärvipalett toonis Midnight&Pink. Need lauvärvid on puudrised ning lauvärvi peale kandmise käigus pudeneb väga palju lauvärvi silma alla ja lõpuks on vaat et kogu nägu lauvärviga koos. Heledamate toonide pigmenteeritus jätab samuti soovida. 
 
168 värviga Tmarti lauvärvipalettThe Oriflame eyeshadow palette was bad, but the worst eyeshadow palette that I´ve ever used is 168 Color Eyeshadow Palette from Tmart. The pigmentation of the eye shadows is quite hit & miss. Some of the shades are very well pigmented whereas others aren´t that great. The quality of these eye shadows is also very different. Some of them are very soft and break easily. Other shades are so hard that I can´t even pick up the color normally. During application there is lot of fallout. And what I hated the most about this palette – it stinks like gouache paint.
Oriflame´i lauvärvipalett oli küll halb ent tunduvalt hullem oli 168 tooniga lauvärvi palett Tmart´st. Värvide pigmenteeritus on nii ja naa. Osad toonid on tõesti hästi pigmenteeritud teised, aga mitte nii väga. Ka lauvärvide kvaliteet on seinast seina. Osad on nii pehmed, et purunevad, kui hakkad värvi pintslile või aplikaatorile võtma, teised aga nii kõvad, et on tükk tegemist, et üldse midagi kätte saada. Nende lauvärvide peale kandmisel pudeneb päris palju toodet silma alla. Ja kõige jubedam oli nende lauvärvide lõhn – haisesid nagu guašš värvid.

No Responses

Leave a Reply

30 Shares
+116
Share10
Pin3
Stumble1
Reddit