Lumene Basic Blue Cleansing Gel

Hi!
My today´s review is about Lumene Basic Blue Cleansing Gel which I purchased about a month ago and used ever since.
Hei!
Minu tänane postitus on Lumene Basic Blue puhastugeelist näole, mille ostsin umbes kuu tagasi ning mida olen ostmisest saati ka igapäevaselt kasutanud.
Lumene Basic Blue puhastusgeeli arvustus
Information & ingredients from the packaging / info ja koostis pakendilt
Lumene Basic Blue Cleansing Gel info pakendilt
Lumene Basic Blue puhastugeeli info pakendilt
Lumene Basic Blue Cleansing Gel koostis

My opinion of Lumene Basic Blue Cleansing Gel
Lumene Basic Blue Cleansing Gel is almost clear gel which has really pleasant scent. It is very easy to apply the gel onto the skin and then rinse it off. I love that it didn´t make my skin dry or itchy and also it did not cause any breakouts or other problems. Lumene Basic Blue Cleansing Gel is really nice product, but it does have one downside – it does not completely remove makeup (foundation nor BB cream). Fortunately toner will get the job done, but still, it would be just a perfect product if it only removed makeup completely.
 
In conclusion I actually like Lumene Basic Blue Cleansing Gel a lot and even though it does not completely remove my makeup I would purchase it again. 
 
 
Minu arvamus
Lumene Basic Blue puhastusgeel kõikidele nahatüüpidele on enamvähem läbipaistev geel, millel on hästi meeldiv lõhn. Selle nahale kandmine ning maha loputamine on lihtne ning mis mulle väga meeldis oli see, et see ei muutnud mu nahka kuivaks. Samuti ei esinenud punne ega muid probleeme. Lumene Basic Blue puhastusgeel on hästi mõnus toode, millel siiski on kahjuks ka üks negatiivne külg – see ei eemalda täielikult meiki (ei jumestukreemi ega ka BB kreemi). Õnneks küll toonikuga saab ka selle probleemi lahendatud ent siiski… Tegu oli täiusliku näopesugeeliga kui see vaid ka meigi täielikult maha võtaks. 
 
Kokkuvõttes Lumene Basic Blue puhastusgeel mulle siiski meeldib, ja kuigi see meiki täielikult maha ei võta ostaksin seda siiski ka tulevikus.

No Responses

Leave a Reply

33 Shares
+114
Pin10
Share8
Stumble1
Share