Garnier Fresh Essentials Eye Makeup Remover with Grape Extract

Hi!
My today´s review is about Garnier Fresh Essentials Eye Makeup Remover with Grape extract which is promised to remove even waterproof make-up. The  reason why I purchased it was that I had read reviews about it where it was said to be really good product and so I just had to try it.
Hei!
Minu tänane postitus on Garnier viinamarjaekstraktiga silmameigieemaldajast, mis peaks eemaldama isegi veekindla silmameigi. Ostsin ma selle puhtalt kiitvate postituste tõttu ning oli vaja ju järgi proovida, kas tõesti ongi see nii hea kui räägitakse.
garnier meigieemaldaja
Garnier Eye Makeup Remover  ingredients / Garnier silmameigieemaldaja koostis

garnier silmameigieemaldaja koostis

My opinion
Garnier Fresh Essentials Eye Makeup Remover with Grape Extract comes in simple green 150ml plastic bottle. I really like its fresh scent that contains hints of grape. What I like about this eye makeup remover it that it did not irritate my eyes. It takes off eye shadows nicely and it was my must-have product when I swatched lipsticks 😀 because it remover lipstick very well. When it comes to mascaras then… well… I really do not know what kind of waterproof mascaras it should remove, because it didn´t do much anything with Lancome Hypnose Waterproof mascara and I also had troubles with some regular mascaras. 

In conclusion it is an ok eye makeup remover, but I won´t be purchasing it again. 3.5 points out of 5 from me. Minu arvamus
Garnier Fresh Essentials silmameigieemaldaja mõnusas lihtsas rohelises 150ml plastipudelis. Garnier silmameigieemaldaja lõhn on värske ja selles on tunda veidi isegi viinamarja lõhna. Mulle meeldib selle silmameigieemaldaja juures see, et see ei ärrita mu silmi. Väga hästi on ta seni hakkama saanud lauvärvide eemaldamisega ja kui ma huulepulki swatchisin siis oli see minu jaoks lausa asendamatu kuna huulepulka võttis ta väga hästi maha. Kui aga ripsmetušidest rääkida, siis….. nojah…. ma tõesti ei tea milliseid veekindlaid ripsmekaid ta eemaldama peaks ent igatahes nt Lancome Hypnose veekindlast ripsmekast ta jagu ei saanud ning samuti jäi hätta mõnede tavaliste ripsmetuššide eemaldamisega. 

Kokkuvõttes on tegu suhteliselt ok silmameigieemaldajaga ent uuesti see mu ostukorvi siiski ei jõua. Punkte 3,5 5st.

Leave a Reply

7 Shares
Stumble1
+11
Tweet
Share
Pin5
Share