Bourjois Express Eye Makeup Remover

Hi!
I hope your Saturday is going well. Today I have short review for you about Bourjois Express Eye Makeup Remover. I bought it because I needed makeup remover for removing waterproof mascara and so decided to give it a try. It is promised that this product remover makeup in one sweep, but does it really?
 
Hei!
Loodan, et teil on tore laupäev olnud ja et see ka jätkub samas vaimus. Tänasesse õhtusse on mul teile üks üsna lühike postitus Bourjois kahefaasilise silmameigieemaldaja kohta. Põhjust miks ma selle mõned kuud tagasi ostsin oli, et vajasin midagi veekindla ripsmetuši eemaldamiseks ning seega kuna see oli tol hetkel ka soodukaga siis miks mitte proovida. Lubaduste kohaselt peaks see meigieemaldaja oma tööga hakkama saama vaid ühe tõmbega, ent kas see ikka käib nii lihtsalt?
Bourjois veekindla silmameigi eemaldaja
Bourjois Express Eye Makeup Remover is promised to remove both heavily pigmented and waterproof makeup with a single wipe. It is non oily and its two-phase formula gently removes makeup. 
Bourjois 2-faasiline meigieemaldaja peaks vaid ühe tõmbega eemaldama nii veekindla kui ka pigmenteeritud meigi . Selle 2-faasiline mitte õline koostis eemaldab meigi õrnalt.
 

Bourjois Express Eye Makeup Remover ingredients / Bourjois 2 faasilise silmameigi eemaldaja koostis.

Bourjois 2 faasilise silmameigieemaldaja koostis

My opinion

Bourjois Express Eye Makeup Remover comes with great promises that sound just too good to be true. It does remind me of my favorite makeup remover by L´Oreal and Maybelline, but I feel that it just isn´t as good. Using it is easy – just shake it to mix 2 phases and apply it on cotton bad and start removing your makeup. Unfortunately here where it fails in my opinion, because it is promised to do it in just one sweep, but it actually takes lot more sweeps and rubbing. But at least it did take off my makeup completely eventually without leaving my eye area unpleasantly greasy or dry. I was warned that this makeup remover might irritate eyes, but fortunately I did not experience that. 
 
In conclusion this is not bad makeup remover and it gets the job done well, but just not as quickly as promised. Points? 3,5 out of 5.

Minu arvamus

Bourjois´i meigieemaldaja lubadused kõlavad lausa liiga hästi. Oma olemuselt meenutab ta mulle väga minu lemmik L´Oreal´i ja Maybelline´i meigieemaldajaid ent kasutamise käigus selgus siiski, et ta päris sama hea ei ole. Selle kasutamine on lihtne – raputa, et segada omavahel meigieemaldaja kaks osa ning kanna vatipadjale ja alusta meigi eemaldamaist. Ja siin algavad probleemid, sest ühe tõmbega kohe kindlasti meiki maha ei saa ning jumestuse täielikult eemaldamiseks läheb ikka rohkem tõmbeid ja veidi isegi hõõrumist.  Aga vähemalt võtab ta lõpuks täielikult meigi maha ning ei jäta samas mu silmaümbrust ebameeldivalt õliseks või hoopis kuivaks. Mind hoiatati, et Bourjois´i meigieemaldaja võib silmi ärritada ent õnneks seda ma ei kogenud. 
 
Kokkuvõttes ei ole tegu halva meigieemaldajaga ning ta teeb oma töö siiski ära nagu vaja ent lihtsalt mitte nii kiiresti kui pakendil lubatud. Punkte saab see minult 3,5 viiest.

Leave a Reply

9 Shares
Stumble
+13
Tweet
Share5
Pin1
Share