168 color eye shadow palette & kabuki brush from Tmart

Hi!
Today I want to show you two items (168 Full Color Professional Makeup Eyeshadow Palette and small kabuki brush) which where sent for me from Tmart.  
 
Hei!
Oma tänases postituses näitan teile kaht ilutoodet (168 värviga lauvärvipalett ja väike kabuki pintsel), mis saadeti mulle proovimiseks Tmart.com´st. 
 
168 värviga lauvärvi palett ja kabuki pintsel Tmart´st
 168 Color Eyeshadow Palette
On Tmart website this eyeshadow palette is described as ideal for makeup artists and anyone who want to experiment with different color without spending a fortune on separate powders.  Wonderful 168 full color eyeshadow palette suits perfect for party, casual or wedding makeup. High quality ingredients with silky shine color, that will last all day. Portable and convenient to use. Eyeshadow palette contains 168 both matte and shimmery shades which are very pigmented.
 
Tmart´i lehel kirjeldatakse seda lauvärvide komplekti kui ideaalset komplekti meigikunstnikele ja kõigile kellele meeldib katsetada erinevate meigilookidega ilma, et peaks kulutama suuri summasid erinevatele lauvärvidele. Suurepärane 168 pigmenteeritud värviga lauvärvi palett kus nii matte kui sädelevaid toone, sobib nii piduliku kui igapäevase meigi tegemiseks. Kõrge kvaliteediga koostisega lauvärvid, mis püsivad terve päeva. Kerge ja mugav kaasa võtta ning kasutada. 
 
 
This 168 color eyeshadow palette comes in black sleek plastic case. There is no information about the manufacturer or ingredients on the case. You can see from the picture below that some of the eye shadows and also the case itself are broken. Thats how they arrived to me (they were pretty well packed, but things like this unfortunately happen and since Tmart is aware of that their eye shadows might arrive like this then they also have tips on their website how to fix your broken eye shadow). As you can see then this eye shadow palette really contains all the colors you can even dream and so you can create endless number of makeup looks with it. 
 
See Tmart´i 168 värviga lauvärvi palett tuleb kenas musta värvi plastikkarbis. Lauvärvi paletil puudub igasugune info nii tootja kui ka koostise kohta. Nagu te all  olevalt pildilt näete siis osad lauvärvid on purunenud ning tükk on väljas ka karbi küljest. See lauvärvipalett kahjuks nii minuni jõudis, aga otseselt Tmart´i selles süüdistada ei saa kuna toode oli siiski hästi pakitud. Kuna Tmart on teadlik, et nende lauvärvid võivad katki minna, siis muide nende veebilehel on olemas ka väike õpetus, kuidas parandada purunenud lauvärvi. 
Nagu näete on selles paletis tõesti olemas erinevad värvitoonid, millest vaid oskad unistada ning seega saad selle abil luua lõputu hulga silmameike.
 
168 color eye shadow palette from Tmart.
 
Swatches 
All swatches are applied on clean dry skin. 
 
Värvinäidised
Seekord on näidised puhtal kuival nahal ilma aluskreemita.
 168 värviga lauvärvi paleti swatchid
168 värviga lauvärvipaleti swatchid
 
 
My opinion about the palette
Well this eyeshadow palette seems like a dream come true to someone like me and so when I was offered to try Tmart Eye Shadow then I was very happy. I love creating different makeup looks and experiment with different eye shadow shades. What I like about this palette is that it contains so many different shades. The pigmentation of the eye shadows is quite hit & miss. Some of the shades are very well pigmented whereas others aren´t that great. The quality of these eye shadows is also very different. Some of them are very soft and break easily. Other shades are so hard that I can´t even pick up the color normally. During application there is lot of fallout so I suggest doing your eye makeup first and then rest of your face. What I like is that these eye shadows are easy to blend. When used with primer then their staying power is average, but without primer they´ll fade easily.
Well when it comes to things I absolutely hate about this palette then… Well first of all its scent. It stinks! All of us have had art lessons where we have used gouaches for painting and these eye shadows smell like gouache paint. And this scent is very strong and doesn´t fade. Other thing that I haven´t experienced before with other eye shadows is that these eye shadows have actually started irritating my eyes 🙁 
 
In conclusion I am very disappointed in this eyeshadow palette because of the scent, poor quality of the eye shadows and the irritation and so this is something I would never purchase again. It is the most awful palette I’ve ever used.
 
 
Minu arvamus
Tunnistan ausalt, et see lauvärvi palett näeb välja kui unistuse täitumine minu jaoks, kellele meeldib teha erinevaid meigi looke ja katsetada erinevate toonidega. Mis mulle selle lauvärvipaleti juures meeldib on selle suur toonide valik. Värvide pigmenteeritus on nii ja naa. Osad toonid on tõesti hästi pigmenteeritud teised, aga mitte nii väga. Ka lauvärvide kvaliteet on seinast seina. Osad on nii pehmed, et purunevad kui hakkad värvi pintslile või applikaatorile võtma, teised aga nii kõvad, et on tükk tegemist, et üldse midagi kätte saada. Nende lauvärvide pealekandmisel pudeneb päris palju toodet silma alla, seega soovitan neid värve kasutades kindlasti enne teha silmameigi ja alles siis kanda jumestuse ülejäänud näole. Positiivne on see, et neid värve on üsna lihtne hajutada. Püsivus on praimerit kasutades keskmine ent ilma lauvärvi aluskreemita kaovad nad üsna kergelt. 
Ja nüüd kaks asja, mida ma selle paleti juures vihkan. Esiteks selle lõhn… parandus hais! Oleme kõik käinud kunagi kunstitundides ja maalinud guaššidega ja need lauvärvid lõhnavad täpselt nagu need odavad vene guašš värvid. Ja see lõhn on ikka täitsa tugev ja ei kao kuhugi. Teiseks olen hakanud nüüd kahjuks märkama, et minu silmadele mõjuvad need lauvärvid ärritavalt. 
 
Kokkuvõttes olen selles lauvärvi paletis väga pettunud just selle lõhna, kehva kvaliteedi ja ärrituse tõttu ning seega on tegu millegagi mida uuesti kunagi ei ostaks. Kõige halvem ja kehvem lauvärvi palette, mida ma kunagi kasutanud olen.
 

Kabuki brush

Nylon Professional Studio Makeup Loose Powder Blush Brush
This kabuki brush is described as professional brush which is designed for powder, cream and liquid foundation and blush application. This brush is easy to control and it helps to create smooth and flawless finish. With proper care your brush will last for years. Very convenient for travelling. Made with highest quality material. Allergic free. 
Sounds great, right? But is it really as good ….. 
 
Tmart´i lehel kirjeldatakse seda kabukit kui professionaalset pintslit, mis on disainitud puuder, kreemijate ja ning ka vedelate jumestuskreemide ja põsepunade pealekandmiseks. Pintslit on lihtne kontrollida ning sellega saab saavutada ühtlase ja veatu tulemuse. Korralikult hooldades kestab see kabuki aastaid. Mugav reisile kaasa võtta. Tehtud kõrgeima kvaliteediga materjalidest. Allergia vaba.
Kõlab hästi, eks ju? Aga kas ikka on nii …..

 

 
 
My opinion 

 

I have been using this kabuki brush for 3 weeks and during that time I have used both for powder and liquid foundation and also for blush application. This kabuki brush has soft nylon bristles. I have thoroughly washed my brush  3 times and quickly cleaned it with e.l.f. Daily Brush Cleaner. So far there hasn´t been lot of shedding. 
When it comes to liquid foundation application then in my opinion this kabuki brush just has too soft bristles for that. I mean, it gets the job done, but I personally prefer dense brushes for liquid foundation application. For applying powder this kabuki is perfect. It is quite small, but I can apply powder easily on my face. It also works well for blush application. Because its size it is convenient to put in your handbag and take it with you where ever you go. 
 
In conclusion it is good small kabuki brush which suits well for powder and for €1.49/ $1.99/ £1.25 it is totally worth trying along with other Tmart makeup brushes. 
 
 
Minu arvamus
Olen seda kabukit kasutanud nüüdseks 3 nädalat, ning selle aja jooksul on see  olnud kasutuses nii põsepuna, puudri kui ka vedela jumestkreemi pealekandmiseks. Sellel pintslil on pehmed nailonharjased ja kolmanädalase kasutuse järel (selle aja jooksul olen seda 3 korda põhjalikult pesnud ja puhastanud ka e.l.f.´i Daily Brush Cleaner´ga) pole eriti sellelt harjaseid pudenenud. 
Toote kirjelduses on öeldud, et see kabuki sobib hästi vedela jumestuskreemi pealekandmiseks. Olen seda sellel otstarbel katsetanud ning minu arvates on see selle jaoks liiga pehmete harjastega. Jah töö saab küll tehtud, ent no ei meeldi see mulle sellel otstarbel. Minu eelistus vedelate jumestuskreemide pealekandmiseks on pintslid, millel on tihedamad ja jäigemad harjased.
Samas puudri pealekandmiseks on see väga mõnus ning oma suuruse tõttu on seda mugav kanda käekotis endaga kaasas ja kasutada reisil olles. 
Kokkuvõttes on tegu hea väikese kabuki pintsliga, mis sobib hästi puudri ja põsepuna peale kandmiseks ning 1.49€ võib selle täitsa ära proovida. 

One Response

  1. beaskeletonice August 8, 2014

Leave a Reply

72 Shares
Stumble32
+113
Tweet
Share11
Pin16
Share