Vivo Cosmetics Volume Plus Length Mascara – Ultra Black

Vivo Cosmetics Volume Plus Length Mascara reviewHi!

Today on Beauty by Miss L Vivo Cosmetics Volume Plus Length Mascara review. I have been using this mascara about a month and it is time to share my thoughts about it 🙂

Hei!
Täna Beauty by Miss L ilublogis arvustus Vivo Cosmetics Volume Plus Length ripsmetušist. Olen seda ripsmekat kasutanud kokku umbes kuu ning aeg on kirja panna enda arvamus sellest.

On Vivo Cosmetics website this mascara is described as: mascara with fibre formulation which adds instant length to lashes coupled with volume brush technology to get ultimate volume & length.

Vivo Cosmetics´i veebilehel kirjeldatakse seda ripmekat nii: ripsmetuši koostises olevad kiud paaris volüümi andva harjaga lisavad ripsmetele pikkust ja volüümi.

arvustus


On my lashes Vivo Cosmetics Volume Plus Length Mascara looks like this (mascara applied only to left eye)
Minu ripsmetel näeb Vivo Cosmetics Volume Plus Length volüümi ja pikkust lisav ripsmetušš välja selline (värvitud vaid vasaku silma ripsmed).

review
review


My opinion
I ordered this mascara because it promised length and volume and I LOVE mascaras that give length and volume to my lashes. As you can see this mascara does give some length and volume to my lashes and that I like a lot. Also it stays on quite nicely and doesn´t smear during application. Removing Vivo Cosmetics VPL mascara is also easy. There is just one little thing I do not like about it –  the formula of this mascara is so dry and so it is bit difficult to apply it on my lashes. I don´t know maybe I just received bad one, but this just is strangely dry and that’s why I do not enjoy using it. 
If you wish to try it yourself then you can ordered it from http://www.vivocosmetics.co.uk where it costs £3.49/ €4.17/ $5.63.


Minu arvamus
Põhjus miks ma Vivo Cosmetics´i ripsmeka tellisin oli see, et ma otsin siiani seda parimat ripsmetuši mis annaks ripsmetele pikkust ja volüümi ning seda selle toote puhul lubati. Nagu näete piltidelt, siis minu ripsmetele Vivo Cosmetics´i Volume Plus Length ripsmetušš mingil määral pikkust ja tihedust lisab ja see mulle selle juures meeldib. Samuti püsib ta päris hästi ripsmetel ning päeva jooksul ei lähe laiali. Samuti pole seni olnud mingeid probleeme selle eemaldamisega. Vivo Cosmetics´i ripsmeka juures on aga üks suur AGA – see on nii kuiva konsistentsiga, et seda on lausa raske ripsmetele kanda. Kahtlustan, et mulle sattus vist mingi vanaks läinud toode või lihtsalt kehv partii, sest ei ole võimalik, et üks ripsmetušš on uuest peast nii kuiv. Kes tahab ise selle ära katsetada, siis saate selle tellida endale http://www.vivocosmetics.co.uk lehelt kus selle hinnaks on 4.17€. 

Leave a Reply

16 Shares
+111
Share3
Stumble1
Pin1
Reddit