Vihula Mõis & luksuslik ESPA spaa bränd

Hi beauties!
My today´s post is in Estonian only. If you wish to know about what I wrote then there is “translate” widget on my blog´s right sidebar 🙂
 
Hei!
Kas teie teate, mis on ühist kaunil Vihula Mõisal ning Inglismaalt pärit luksuslikul spaa brändil ESPA? Nüüd on võimalik erinevaid ESPA hoolduseid nautida Eestis eksklusiivselt just nimelt Vihula Mõisa öko-spaas. 
 
Neljapäeval, 7.novembril oli mul meeldiv võimalus külastada Vihula Mõisas toimunud ESPA spaa brändi esitlust, kus tutvustati lähemalt ESPA hoolduste põhimõtteid ning tooteid. 
ESPA SPA presentation in Vihula Manor
ESPA loojaks on Susan Harmsworth, kes lõi selle brändi kuna ei leidnud hooldusi, mida inimesed vajasid. ESPA toodete hulgast leiab nii keha- kui ka näohooldustooteid, mis kõik on looduslikud kuna meie igapäevaelus leidub niigi palju kunstlikke aineid. Kõik ESPA toodetes kasutatavad komponendid on hoolikalt valitud ning kasvatatud loodust säästes. ESPA tooted tagavad kohese tulemuse ja pikaajalise mõju. Toodete koostisesse ei ole lisatud kunstlikke lisaaineid.  
 
ESPA products
 
ESPA spaa bränd on võitnud viimase 3 aasta jooksul 125 auhinda ning nende spaa hoolitsusi saab nautida 55 riigis. Meile lähimad ESPA spaad asuvad Riias ja Helsingis.
ESPA in Vihula Manor
ESPA esitlus algas väikese pressikonverentsiga, kus Vihula Mõisa tegevjuht Heikki Vanhanen, ESPA esindaja Inglismaalt – Rachel Burke ja spaajuht Triin Veideman tutvustasid ESPA kontseptsiooni. 
ESPA spaahoolitsuses erilisus peitub selle personaalsuses ning lähtumises kliendi vajadustest. Spaa hoolitsus algab tervisekaardi täitmisega ning naha seisukorra analüüsiga ning hoolduses kasutavad tooted valitakse just sellele toetudes. 
Edasi näidati kiirelt kuidas üks ESPA spaahoolitsus välja näeb ning milliseid tooteid kasutatakse. Kasutavaid tooteid sai ka ise nuusutada ja katsuda ja uskuge mind – need lõhnavad väga mõnusalt!
ESPA in Vihula Manor
Edasi järgnes väike Mummu-bear karusnahast mütside  ja vestide moeshow. Kõik Mummu-bear´ i tooted on valminud Eesti käsitööna ning on kõrge kvaliteediga. Soovi korralt aitab Mummu-bear Sul välja mõelda just sulle sobiva disaini ning loovad toote, mis vastab täpselt kliendi soovidele ja vajadustele. 
Mummu-bear fur hats
Mummu-bear fur hats
Minu lemmik Mummu-bear´i kollektsioonist
Mummu-bear fur products
Lõpetuseks mõned pildid suupistetest 

ESPA in Vihula Manor

ja minust 🙂
ootd
foto: Christo Neemre

Leave a Reply

119 Shares
Pin114
Share3
+11
Stumble1
Reddit