Oriflame Activelle Cotton Dry 24h Anti-perspirant deodorant

Hei!
Need kes on minu blogi jälginud juba ammusest ajast tõenäoliselt teavad, et ma ei ole eriline Oriflame´i deodorantide austaja. Täna tahan aga teiega jagada enda muljeid Oriflame´i Activelle Cotton Dry 24h higistamisvastase deodorandi kohta. Kui ma selle endale tellisin, siis ma ei oodanud sellest eriti palju ent olles seda nüüd kuu kasutanud pean  ütlema, et olen meeldivalt üllatunud. Miks? Loe edasi 😉
 
Hi!
Those who have been following my blog for long long time know that I haven´t been very fond of Oriflame deodorants so far. Today I want to share my opinions about Oriflame Activelle Cotton Dry 24h Anti-perspirant deodorant. When I ordered it I wasn´t expecting much from it, but after using it about a month  now I have to say I am pleasantly surprised. Why? Read on 😉
Activelle Cotton Dry 24h higistamisvastane rulldeodorant
Lubatakse, et see higistamisvastane deodorant on kiireltkuivav ning mittekleepuv. Selle koostisesse kuulub puuvillfiiberkiust jahvatatud puuder, mis imab üleliigset niiskust ning tagab intensiivse kaitse. Kaenlaalused on pehmed, siledad ja kergelt lõhnastatud.
 
This roll-on anti-perspirant deodorant is promised to to be non-sticky & quick-drying which is made with the natural powder of Cotton fibres to help to absorb excess wetness and deliver intense protection. It leaves your underarms feeling soft, delicately scented and smooth.
 
Koostis / Ingredients
Activelle Cotton Dry 24h higistamisvastane rulldeodorant koostis

Minu arvamus

Minu jaoks on deodorandi juures oluline, et ta oleks kas lõhnatu või sisi väga tagasihoidliku lõhnaga, ei määriks riideid ning samas hoiaks ära ebameeldiva higilõhna ka intensiivse trenni järel. Oriflame´i Activelle Cotton Dry 24h higistamisvastase deodorant kusjuures on seni kenasti vastanud kõigile eelnevatele nõudmistele. Selle rulldeodorandi lõhn on tagasihoidlik ning ta kuivab suhteliselt kiiresti. Kuu ajalise kasutamise jooksul ei ole mu riietele jäänud koledaid ja raksesti eemaldatavaid deodorandi plekke ja samas isegi peale 3 tunnilist trenni (jah vahel veedan trennisaalis tõesti kokku kuni 3 tundi ja seda trenni tehes, mitte niisama ilus olles 😛 ) ei ole ebameeldivat higilõhna. Ma olin peale ebameeldivaid kogemusi Oriflame Giordani Gold ja White Gold deodorantidega suht umbusklik Oriflame´i sellelaadsete toodete suhtes ent Activelle Cotton Dry muutis mu meelt. 
 
Olen rahul ja ostaks seda ka tulevikus. 5 punkti 5st minu poolt.

My opinion

When it comes to deodorants then for me very important factors are
– without scent or with delicate scent
– doesn´t leave marks on my clothes
– keeps me dry and without unpleasant scent
I am pleasantly surprised that so far Oriflame Activelle Cotton Dry 24h Anti-perspirant deodorant has actually done all that I mentioned above. It has delicate scent, it keeps me dry even  after working out for up to 3 hours.

I like it a lot and I would purchase it again. 5 points out of 5 from me.

Leave a Reply

11 Shares
Share7
Pin2
Stumble1
+11
Reddit