Madara Purifying Foam

Hi!
Today I want to write about MADARA Purifying Foam. MADARA entirely natural products come from Latvia. Their products do not contain artificial preservatives, fragrances and colourants. This purifying foam had been in my wish list forever and when they had their summer sale then I just had to order it. I have been using this foam since August and……..
 
Hei!
Täna tahan ma teile kirjutada MADARA puhastusvahust kõigile nahatüüpidele. MADARA on Läti firma, kelle tooted on looduslikud ning ei sisalda kunstlikke lõhna-, värvi- ja säilitusianeid. See konkreetne puhastusvaht oli mu soovidenimekirjas väga pikalt ning kui MADARA´l oli suvel väike soodusmüük, siis loomulikult kasutasin juhust ja tellisin endale selle. Olen MADARA puhastusvahtu kasutanud alates augustist ning  …..
review, Madara näopuhastusvaht, ülevaade, arvustus
On MADARA website this Purifying Foam is described as rich and soft foam that deeply and gently purifies skin. It is promised to remove make-up and regulate oily zones while soothing dry areas. After using this foam skin feels refreshed and soft. It is also suitable for use around the eyes. MADARA Purifying Foam also is:  
– vegan
– nut, gluten and cruelty free
– natural & organic ECOCERT
MADARA kodulehel kirjeldatakse seda puhastusvahtu kui rikkalikku ja pehmet, mis õrnalt ent samas põhjalikult puhastab naha. Samuti eemaldab see meigi ning reguleerib naha rasuseid piirkondi samas rahustades kuivi. Peale MADARA näopuhastusvahu kasutamist on nahk värske ja pehme. Sobilik kasutamiseks ka silmaümbruses.
Lisaks sellele on MADARA näopuhastusvaht ka:
– vegan
– pähklite, gluteeni ja julmuse vaba
– naturaalne ja orgaaniline ECOCERT

Ingredients / koostis

Aqua, Sodium Cocamphoacetate, Rosa Damascena, Alcohol, Glycerin, Lactic Acid, Sucrose Cocoate, Achillea Millefolium, Calendula Officinalis ,Chamomilla Recutita, Aroma
My opinion
MADARA Purifying Foam comes in 150ml plastic bottle with pump. I love the pump because it just makes using this foam so convenient. The foam itself is nice and airy and it doesn´t have strong scent. I use it twice a day. I wet my face and then massage 1-3 pumps of foam into my skin. Then I rinse it off with warm water. It does leave my skin refreshed and soft. Some facial cleansers make my skin unpleasantly dry, but I haven´t noticed this with MADARA Purifying Foam. Also it hasn´t caused me any irritation.
 I have tried removing my eye makeup with it and it does remove some of it, but not completely so I would suggest using eye makeup remover first. When it comes to removing rest of my makeup then it really depends on the products I have used. For example it does not take off Oriflame BB cream very well and it did not work very well on Eveline BB cream either :S 
 
 
In conclusion I do love the fact that it suits my skin well, but I really do not like that it does not remove makeup very well. So 4 points out of 5 from me. 
Minu arvamus
MADARA näopuhastusvaht on 150ml pumbaga plastik pudelis. Pumbaga näopesuvahud on väga mugavad ja seega on see minu jaoks suur pluss. Vaht ise on mõnusalt õhuline ja sellel ei ole tugevat häirivat lõhna. Mina kasutan seda kaks korda päevas – hommikuti ja õhtuti 1-3 pumbatäit vahtu. Peale vahu kasutamist on mu nahal selline värske tunne ning nahk on pehme. Mõned näopesutooted muudavad mu naha ebameeldivalt kuivaks ent MADARA puhastusvaht seda ei teinud. Samuti ei ole see põhjustanud ärritust. 
Olen üritanud sellega ka silmameiki eemaldada. See võtab meigi mingil määral maha ent mitte täielikult seega soovitan kindlasti kasutada silmameigieemaldajat. Ülejäänud meigi eemaldamisega on lood nii ja naa. See kas see näopesuvaht suudab meigi eemaldada sõltub juba konkreetsest tootest. Näiteks ei võta see maha Oriflame´i BB kreemi ja samuti mitte Eveline BB kreemi
 
Kokkuvõttes mulle meeldib see, et MADARA näopesuvaht sobib mu nahale, ent samas jätab soovida see, et meigi eemaldamisega ta täielikult hakkama ei saa. Punkte neli viiest.

 

No Responses

Leave a Reply

40 Shares
Stumble1
+115
Tweet
Share9
Pin15
Share