Ilu Sõnum 2013 ostud / Beauty Word 2013 haul

Hei!
Eile külastasin ma messi Ilu Sõnum 2013. Tunnistan ausalt, et pole varem kahjuks kunagi sellele üritusele jõudnud ja seega oli mul seal vaatamist ja uudistamist omajagu. Pilte kahjuks ei teinud kuna fotoka unustasin koju (vanadus :P) ja ega poleks väga aega olnudki klõpsimisega tegeleda. Seega täna näitan teile siis seda mis ma sealt ostsin. Kuna mul on niigi päris palju ilutooteid olemas siis ma üritasin mitte väga kraami kokku ahnitseda.
Järgmise aasta Ilu Sõnumiks peaks kindlasti enne veel raha koguma kõvasti 😀 kuna soodsaid pakkumisi on seal päris palju ja seega võikski ostma jääda 🙂
 
Beauty Pro boksist ostsin mõned China Glaze´i küünelakid, BYS sädeleva laki ning Seche aluslaki. China Glaze´i lakkide hinnaks oli 3.50€/tükk ja seega, kes on China Glaze´i lakkide austajad siis soovitan kindlasti oma varusid täiendada. 
Seche Base, BYS Glitter Crystal, China Glaze Purple Panic, Outta Bounds, Dreamsicle, For Audrey, White on White

 

Tradehouse´i boksist ostsin veel küüneasju 😀 WTF on minu jaoks täitsa tundumatu bränd ent ma ei suutnud lihtsalt neile kahele lakitoonile vastu panna (2.93€/tk) ja lisaks otsustasin siis proovida ka atsetoonita küünelaki eemaldajat 600ml pudelis (5,93€) ning küüne- ja küünenahaõli pliiatsit (2,93€).
WTF Nail Polish Remover, Nail&Cuticle Oil Pen with Macadamia Oil, WTF nail polishes C32 & C38

 

Veel ostsin ma Tradehouse´i boksist Femell´i mini volumizer´i ehk siis 3 sakiga juuretõstja (15€, tavahind 22€) ning Inebrya Go Sleek Safe Straight kuumakaitse sprei juustele (8,55€). 
Femell Mini-Volumizer, Inebrya Go Sleek Safe Straight

 

Careria boksis täiendasin 3 laki võrra enda Wild&Mild lakkide kogu (1.50€/tk) 🙂
Zombie Club, Gangsta´s Girl, Blue Nun

 

Jovely Naturals´lt ostsin Greibi-apelsini kehakoorija suhkru ja sheavõiga, mille messihinnaks on 8€ (tavahind 12€). 
Ilu Sõnum 2013
 
Ja minu ostudega siis kõik 🙂 Soovitan kindlasi veel täna-homme Ilu Sõnumit külastada, kuna uudistanist on seal palju ning samuti on palju häid pakkumisi nii juuksehooldustoodetele kui ka kõigele muule!
 
Kas oled juba Ilu Sõnum 2013 Messile jõudnud või on plaanis minna? 

2 Comments

  1. Katrin October 5, 2013
  2. My Urban Market October 5, 2013

Leave a Reply

9 Shares
Pin6
Tweet1
Share1
+11
Reddit