Alfaparf Yellow Repair Restructuring Lotion

Hei!
Täna tahan ma teiega jagada muljeid Alfaparf Yellow tugevdavast ja sügavuti taastavast seerumist. Seerum tuleb 15ml ampullikeses ning ühes karbis on 6 ampulli. 
Kirjeldatakse seda seerumit kui intensiivset ja efektiivset šokiteraapiat, mis toidab ja annab jõudu kuivadele, habrastele ja/või keemiliselt või kuumaga töödeldud juustele. Seritsiin, Aloe Vera ja keramiidid taastavad juuste struktuuri, andes neile tervisliku läike ja ilu. 
Seerumi kasutamiseks on 2 varianti. Näiteks peale šampooni Yellow Repair kasutamist kanda ühe ampulli sisu juurtest otsteni rätikuga kuivatatud juustele. Jätta juustesse vähemalt 5-8 minutiks ja loputada sooja veega. Teine variant selle seerumi kasutamiseks on segada ühe ampulli sisu Yellow Repair Fortifying Maskiga ja kanda juustele. Panna pähe polüetüleenist müts ja mässida rätik ümber pea ning hoida juustes tund aega. Pärast mõjuaja lõppu loputada juuksed sooja veega.
 
Hi!
My today´s post is about Alfaparf Yellow Repair Restructuring Lotion. This lotion comes in 15ml phial and there are 6 of them in one box. 
This lotion is described as
rinse-out shock treatment to repair very damaged and worn-out hair. The reinforcing and nourishing properties of Sericine work in perfect synergy with Aloe Vera and Ceramide to guarantee the reconstruction of the entire hair fiber. 
There are two ways for using this lotion. After using Yellow Repair Shampoo apply the lotion to damp hair and massage. Leave-in for 5-8 minutes and after that rinse well. For more intensive result mix it with Repair Fortifying Mask and then apply it on your hair. Cover your hair with shower cap and towel and leave-in for an hour. After then rinse with warm water.

 

Tugevdav ja sügavuti taastav seerum kahjustatud juustele.
 
Minu arvamus
Minul oli katsetamiseks 1 seerumi ampull ja seega otsustasin ära proovida esimese variandi, kus ühe ampulli sisu kantakse rätikukuivadele juustele. Seerum ise on hästi vedel ja sellise meeldiva lõhnaga. Kandsin seerumi peale peapesu rätikuga kuivavatud juustesse kogu pikkuses ja lasin mõjuda umbes 10 minutit. Peale seda loputasin juuksed. Seni kuni juuksed veel märjad olid ma väga aru mingit mõju ei täheldanud, aga kui juuksed ära kuivasid, siis olid juuksed hästi mõnusalt pehmed ja kergesti kammitavad ning nägid välja väga kenad ja läikivad. Pahatihti kipuvad sellised intensiivsed seerumid jätma juuksed raskeks või muutuvad juuksed kiiresti rasvaseks. Selle seerumi kasutamise järel ma seda ei täheldanud (samas ma kasutasin seda ka vaid 1 kord ning pikaajalise kasutamise tulemusi ma kommenteerida ei oska). 
Kokkuvõttes oli tulemus minu värvitud ja töödeldud blondidel juustel hea ning tegu on seerumiga, mida ostan/tellin endale ka tulevikus. 
Alfaparf Yellow tugevdav ja sügavuti taastav seerum on saadaval näiteks Arangur.ee lehel hinnaga 9.60€. 
 
 
My opinion
I was sent one ampul to try and so I decided to try the first version, where you have to apply the lotion on your towel-dried hair and leave it in for 5-8 minutes. The lotion seemed quite watery and had pleasant scent. I applied it on my hair from roots to ends and left it on my hair for about 10 minutes. After that I rinsed my hair. When my hair was still wet I did not notice any results, but when my hair were dry they were soft  and easily manageable and looked nice and shiny. Quite often this kind of lotions tend to weigh hair down and might even make them greasy faster, but I did not notice that with this lotion (of course I did use it only once and so I cannot comment the long-term results).
In conclusion I liked this lotion a lot and I will purchase/order this in the future, too.

Leave a Reply

39 Shares
Tweet12
+111
Pin8
Share7
Stumble1